Intimate Wash (Płyn do higieny intymnej)

Intimate Wash (Płyn do higieny intymnej)

Przezroczysty żel do higieny intymnej o pH 5,5. Zawiera naturalne substancje myjące i olej kokosowy, który nadaje właściwości zmiękczające. Nie wyczuwam żadnego konkretnego zapachu, swoje zadanie spełnia poprawnie czyli myje, nie podrażnia, nie wysusza. Nie ma jednak żadnych właściwości leczniczych, a ja lubię jak żel takie posiada (np. żele Tess). Wbrew zapewnieniom producenta, nie zapewnia jakiegoś szczególnego uczucia świeżości. Jak na taki najzwyklejszy żel, to trochę drogi. Fajne były wilgotne chusteczki - rewelacja na podróż, ale już ich nie widzę :(

Nie zachwyca

Zakupiłam i zdecydowanie się zawiodłam. Powinien odświeżać, ale nie czułam się jakoś odświeżona. Zapach nieszczególny. A tak to tylko chciałam go jak najszybciej zużyć.

Dwie gwiazdki za to, że przynajmniej nie podrażnia.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno - na szczęście już się skończyło

b.dobry

płyn jest bardzo wydajny

ma delikatny zapach, daje przyjemne uczucie świeżości, jest delikatny, przyjazny dla skóry

używam go razem z kremem z tej serii i razem dają barzo przyjemny, odświeżający efekt

Ilość zużytych opakowań:początek opakowania

wszystko super oprocz opakow.

Jest miły w zapachu, odświeża i skóra po nim jest taka...mmm!
Mimo, że reklama mówi: delikatna pielęgnacja kobiecości - ja jej nie wierzę i kupiłam płyn także mojemu TZ:)

Odkręcanie jest kłoptliwe, szczególnie pod prysznicem - nie można zostawić otwartej butelki, umyć się i zakręcić w spokoju, bo sie naleje do środka woda:)

Wbrew pozorom jest całkiem wydajny - patrzę i patrzę kiedy się skończy, a on się nie kończy:)

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Manicure - mat i błysk

taki sobie średniaczek 3***

opakowanie wygląda ładnie, ale to odkręcania i zakręcanie.... Nie no mogli zrobić normalne zamknięcie!

Żel jest dość zradki i przez to średnio z wydajnością. Żeby się dobrze umyć potrzeba większej ilości. Zapach delikatny. Płyn nie podrażnia.

Używam tego produktu od: kilku mieś, sporadycznie

bez zachwytów

Kupiłam go w promocji, gdyż cena standardowa wydaje mi się przesadzona ;) Przede wszystkim ma nieporęczne opakowanie - wkurza mmnie to odkręcanie i zakręcanie, to chyba najgorsza z możliwych opcji buteleczki dla produktu tego typu. Zapach jest bardzo delikatny, jak przystało na produkty tego typu, nawet w porządku. Płyn moim zdaniem jest jednak niewydajny. Nie ma szczególnie rzadkiej konsystencji, ale przez tą odkręcaną butelkę czasami cięzko wydozować odpowiednią ilość...
Ogólnie jest przyjemny, nawet łagodzi delikatne podrażenienia, ale zupełnie mnie nie zachwycił. Więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: niesiąca
Ilość zużytych opakowań: niedługo skończę pierwsze

bdb

ogolnie jest super:) dobrze sie pieni, myje nie mam po nim zadnych podraznien i ta wydajnosc jest boska zamowilam juz kolejne 3 butelki ktore zapewne starcza na ponad poł roku to mnie do niego przekonuje do samego konca, bede wierna mu bardzo długo:) cena standardowa troche duza ale w promocji warto kupic jak najbardziej

Używam tego produktu od:ponad pol roki
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3

dobry

Płyn jest na prawdę dobry i chyba nie mam do niego zastrzeżeń, bo nie uczula, nie podrażnia, odświeża, pieni się, wydajny i ma miły jak dla mnie kwiatowy zapach. Mały minus tylko za butelkę, jakoś wolę te z pompką, bo lepiej się dozuje.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

prawie idealny!

zapach ma przyjemny, konsystencja odpowiednia - taka by nie przepływała przez palce. opakowanie bardzo przyjemne dla oczu. Bardzo duzym atutem jest ogromna wydajnosc. Pozostawia bardzo fajne uczucie świeżosci.Łagodzi wszselkie podraznienia. uzywam juz kilka miesiecy dzien w dzien tego płynu a nie zuzylam jeszcze połowy butelki. jedna gwiazdeczkę odejmuję za opakowanie tj trzeb płyn odkręcac a przeciez Oriflame robi takie fajne zamknięcia,ze tylko się troszkę przekręca nakrętke i juz mozna uzywac kosmetyku... generalnie polecam

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Delikatny!

Bardzo dobry płyn do higieny intymnej! Delikatnie pachnie, myje i odświeża. Jest wydajny i ma wygodną butelkę. Dosyć dobrze się pieni. Nic dodać, nic ująć - POLECAM!

Używam tego produktu od:daawna

sprawdza się

rewelacja to to nie jest, ale też żadnych rewelacji po płynie do higieny intymnej nie można się spodziewać. dobrze myje, daje uczucie świeżości, nie podrażnia. ma bardzo delikatny, ledwo wyczuwalny zapach. właściwie to jeden z lepszych płynów, z jakim się spotkałam i pewnie kupię go jeszcze nie raz

Używam tego produktu od:3 lata z przerwami

W miarę, ale...

Dla mnie dużym minusem jest bardzo nieporęczne opakowanie,rzadka konsystencja i fakt,że wogóle się nie pieni. I pewnie dlatego go nie kupię drugi raz. Ale sam w sobie nie najgorszy, jest prawie bezzapachowy, bardzo delikatny i na pewno nie podrażnia.

Używam tego produktu od: kończę 1 butelkę

dla mnie super

Bardzo dobry, delikatny, nie podrażnia skóry miejsc intymnych, może mało sie pieni, ale dla mnie to może nawet i lepiej, zapach delikatnuitki.