Polecamy: 3 DNI DO BIELI

L'Oreal Paris, True Match, Powder (Puder prasowany) (stara wersja)

L'Oreal Paris, True Match, Powder (Puder prasowany) (stara wersja)

True match - pierwszy puder, który idealnie dopasowywuje się do karnacji i struktury skóry.
Lekka kremowa konsystencja doskonale wtapia się w skórę matując ją, kryjąc niedoskonałosci i wyrównująć koloryt cery.
Zamknięty w ładnej puderniczce, podzielonej na dwie części, puder w jednej, z drugiej osobnej strony lusterko i gąbeczka.

Skład: Talc, Nylon-12, Isodecyl Neopentanoate, Magnesium Stearate, Dimethicone, Phenoxyethanol, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Methylparaben, Triisocetyl Citrate, Ethyl Paraben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, [+/- May contain : Mica, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77491 / Iron Oxides, Cl 77891 / Titanium Dioxide]

Cena: 49,90 zł / 8 g

Jest naprdę doskonały!

Długo się wahałam po przeczytaniu jego ocen i opinii. Jednak ponieważ na mojej twarzy true match podkład sprawdza się cudownie i doskonale współpracuje z kosmetykami MAC seria korygujaca CC) a jest od MAC zdecydowanie tańszy, mozna go zamówić za rozsądną cenę, jak kuiłam za 27 zł z przesyłką.
Dla mnie, stosującj podkład true match (w bardzo niewelkiej ilości D3-W3/D4-W4 (teraz latem), jest doskonały, daje cudowne wykończeniem, bez tępego matu, a moja buzia skłonna do świecenia i przetłuszczania się w strefie T, do tego lubi się robć "rumiana" w centralnej części, i wytrzymuje kilka godzin, a... nawet czasami po 10-12h jest buzia co prawda nie świeża jesli bez poprawek, ale ok.
To linia która bardzo, bardzo mi pasuje.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczete

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019271].usefull || 0 }}% pomocna.

Dość dobrze kryje

Ciężko mi ocenić ten puder ponieważ mam zbyt ciemny odcień i używam go naprawdę rzadko.
Z plusów: dobrze kryje i dość długo utrzymuje się na twarzy, nie zatyka porów, myślę że przy odpowiednim odcieniu ładnie stopi się ze skórą

Używam tego produktu od: półtora roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999070].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

Mały wybór odcieni. Niestety matowi ale tylko na trochę i niestety pozostawia ciemne ślady na twarzy.
Po całym dniu gdy chcę przymatować nim twarz zostawia paskudne smugi i kolor bardzo szybko ciemnieje.
Opakowanie jest estetyczne. Duży plus za lusterko.
Cena niestety też jest bardzo wysoka

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[923143].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Beznadziejny, bo ciemnieje

Cóż, to nie jest mój ulubiony puder, męczę go już któryś rok z rzędu i dopiero zaczyna być widoczne denko.

Wady:
- ciemnieje na buzi, dlatego zaczęłam go używać tylko do konturowania
- lubi robić plamy
- za drogi (tańsze pudry Manhattanu i Essence matują i utrwalają makijaż tak samo, ale nie ciemnieją, nie robią plam i są tańsze)
- opakowanie rozpadło mi się po miesiącu od dokonania zakupu, dlatego od kilku lat mam w swoim domu śmiecia, którego nie da się nawet przenosić w kosmetyczce, bo wszystko by mi pobrudził

Zalety:
- nie zapycha
- wydajny
- łatwo i przyjemnie się go nakłada pędzlem, oczywiście gąbeczką też
- nie kruszy się do samego końca użytkowania Izaznaczam, że nie noszę go w torebce i używam tylko w domu, bo opakowanie mi się rozpadło).

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: wiąż zużywam pierwsze, więcej nie kupię, bo... nie jest tego wart ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[846350].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity i dobrze kryje

+ dobre krycie
+ niezła wydajność
+ długo trzyma się na twarzy i matowi
+ fajnie się go nakłada na pędzel

- cena
- kolory ( dla mnie albo za ciemne albo za jasne :/ )
- miałam wrażenie, że ciemnjeje na twarzy
- widać go po nałożeniu, maska!

Ilość zużytych opakowań: jedno z nowszej wersji, kwadratowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[839162].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

Mam nowa wersje,w kwadratowym opakowaniu.Kupilam na przecenie -50% wiec mam go za ok 4£ wiec zal bylo nie brac;)Puder ma poreczne wg mnie opakowanie,nie otworzy nam sie np w torebce.Z dwoma lusterkami i przydatnym calkiem mieciutkim aplikatorem;)Puder ladnie wyrownuje koloryt skory,nie jest zbyt ciezki,nie podkresla zadnych suchych skorek:) Matuje na naprawde dlugo,moze nie na caly dzien ale na wieksza jego czesc:) Wydajnosc naprawde swietna,malo go ubywa w opakowaniu.Nie wysypalo mnie po nim,nie zapycha.Czego chciec wiecej od pudru?:)

Używam tego produktu od: ok miesiaca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[824625].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie świetny

Do tej pory nie stosowałam żadnych pudrów w obawie przed zapychaniem cery, jednak po długim namyśle i po przeczytaniu recenzji wizażystek zdecydowałam się na kupno tego pudru (kolor N4) i nie żałuję. Jest delikatny, doskonale stapia się z kolorytem mojej cery, delikatnie matuje (co przy mojej mieszanej cerze ze skłonnością do suchej wystarczy). Eleganckie i poręczne pudełeczko z lusterkiem oraz gąbeczką (wolę pędzel).
Na zimę pewnie kupię o ton jasniejszy ale napewno jest to długoletnia przyjaźń (chyba że trafię kiedyś na ideał :))

Używam tego produktu od: niedawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[814081].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!

Kupiłam ten produkt, ponieważ kończył mi się mój ukochany puder mineralny z l\'oreal. Postanowiłam wypróbować ten puder prasowany i na szczęście nie rozczarowałam się. Świetnie stapia się z cerą, matuje cerę na bardzo długo, nie pozostawia żadnych niepożądanych śladów, także nie ma problemu z jego aplikacją. Gąbeczki dołączonej do opakowania nie używam, ale z lusterka chętnie korzystam :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[808697].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok.

Kupiłam w nowszej wersji.
Posiadam odcień Rose vanilla R2/C2.
Posiada w środku lustereczko i gąbeczkę.
Niestety pudełko szybko mi się zepsuło.
Co do pudru. Ładnie matuje i kryje niedoskonałości.
Nie podkreśla suchych skórek.
Matuje na kilka godzin.
Nie zapycha.
Wydajny.
Jest fajny.
Mógłby być trochę tańszy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, zużyłam jak na razie połowę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[805300].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Mój ulubieniec, jeśli chodzi o pudry drogeryjne.

Zalety:
* matuje
* ładnie ociepla twarz (odcień D3-W3 golden beige)
* wydajny
* nie zapycha, nie podrażnia
* pomaga ukryć drobne niedoskonałości
* jeśli nie przesadzi się z ilością wtapia sie w cerę - nie widać go na twarzy

Minusy:
- jest trochę ciężkawy w porównaniu, do Hello flawless Benefit, który jest moim droższym ulubieńcem (może to kwestia zmielenia pudru ?), ja używam dosłownie odrobinę, gdyż
- kolejne warstwy mogą być widoczne więc nie należy przesadzać
- tandente opakowanie, połamało się

Generalnie jest to całkiem dobry produkt, który spełnia swoje funkcje zmatowienia i wykończenia makijażu.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[796387].usefull || 0 }}% pomocna.