L'Oreal Paris, True Match, Powder (Puder prasowany) (stara wersja)

L'Oreal Paris, True Match, Powder (Puder prasowany) (stara wersja)

True match - pierwszy puder, który idealnie dopasowywuje się do karnacji i struktury skóry.
Lekka kremowa konsystencja doskonale wtapia się w skórę matując ją, kryjąc niedoskonałosci i wyrównująć koloryt cery.
Zamknięty w ładnej puderniczce, podzielonej na dwie części, puder w jednej, z drugiej osobnej strony lusterko i gąbeczka.

Skład: Talc, Nylon-12, Isodecyl Neopentanoate, Magnesium Stearate, Dimethicone, Phenoxyethanol, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Methylparaben, Triisocetyl Citrate, Ethyl Paraben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, [+/- May contain : Mica, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77491 / Iron Oxides, Cl 77891 / Titanium Dioxide]

Cena: 49,90 zł / 8 g

ok

Puder dobrze sobie radzi z matowieniem skóry,jednak nie kryje. Jest bardzo transparentny,także nie radzę za bardoz sugerowac się kolorem,poniewaz i tak nie będzie on widoczny. Polecam szczególnie dla osób ,które używaja podkładów,które za bardzo sie błyszczą-ten puder sobie z tym poradzi!
Szkoda że bardziej nie kryje ,a tylko tworzy transparentną powłoczkę.

1. Nie tworzy na twarzy takiego efektu pudernicy, naprawdę ładnie się wtapia w skórę, oczywiście bardzo dobrze przy tym matując buzię.
2. Dla osób z cerą problematyczną - raczej sam nie ukryje niedoskonałości, służy tylko do ładnego zmatowienia cery, do niedoskonałości są korektory ;)
3. Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

bardzo dobry !! porownywalny z pudrami duzo drozszymi !!

zakupilam go po przeczytaniu cala mase recenzji na stronie angielskiego Bootsa. nie zawiodlam sie. jest tani, dziala bardzo dobrze, i nie ustepuje np. tym drozszym pudrom.
godny polecenia.

Używam tego produktu od: 3miesiac

dobry

dobry puder matujący :) spełnia swoje zadanie nakładam zawsze na podkład

ja widzę same plusy:
- dobrze matuje
- łatwo dobrac kolor do kóry
- ma fajną konsystencję
- ładne opakowanie
- bardzo wydajny
- zapach ok
- jest bardzo delikatny nie czuć go na twarzy

dla mnie ok. polecam

Średni

Kupując ten puder, spodziewałam się, że będzie naprawdę fajnie wyglądał na twarzy. Liczyłam na dobre krycie i dopasowanie do koloru skóry. Trochę się zawiodłam. Puder kryję bardzo słabo, nadaję się tak naprawdę tylko do drobnych poprawek i ew jako lekka warstwa nałożona na twarz po powrocie z wakacji gdy skóra jest opalona, a cera ładniejsza. Za taką cenę zdecydowanie można kupić lepszy puder.

bardzo mi sie spodobal :)

puder dostalam od mamy. nie mam zbyt duzego doswiadczenia z tego typu kosmetykami, wczesniej uzywalam rimmela i bylam zadowolona.
uzywam koloru "rose sand", co prawda, nie moj, bo wpada w roz, zamiast w bez, ale...no, wlasnie. dobrze dopasowuje sie do mojej twarzy i jest praktycznie niewidoczny! :) uzywam go to matowienia antheliosa LRP (nawiasem mowiac, antek sie popsul i zaczal paskudnie bielic) i sprawdza sie w tej roli. nie zauwazylam wysuszania, nie zapycha.
opakowanie bardzo wygodne i praktyczne (zawiera lusterko), ale z gabeczki nie korzystam.
z pewnoscia kupie ponownie, ale inny odcien :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Dobry

Nigdy nie przywiązywałam bardzo dużej wagi do pudrów. Miały mnie jedynie zmatowić na parę godzin (nie oczekiwałam cudów) i pozostać w zgodzie z podkładem.

Ten powyższe oczekiwania spełnia. Wprawdzie makijaż muszę poprawiać w ciagu dnia, ale to urok mojej cery i żaden puder tego nie przeskoczy.

Plusami są: ładne opakowanie, wydajność, aksamitność, średni poziom krycia i zapach.

Z gąbeczki nie korzystam. Stanowczo wolę kabuki.

Używam tego produktu od: od czasu do czasu. ostatnio od 3 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: ze 3

fajny puder:)

Produkt jest dobry, według mnie rzeczywiście dopasowuje się do koloru skóry. Ma ładne i wydajne opakowanie które starcza na długo oraz przyjemny zapach.

Jak to bywa ze wszystkimi pudrami, trzeba uważać aby nie wysuszył skóry. Temu mogą zaradzić inne kosmetyki pielęgnacyjne.

Według mnie produkt dobry, ale nie powala na kolana. No i cena... za taką cenę spodziewałabym się czegoś lepszego.

Moja rada: aby uniknąć efektu maski stosuj wiele odcieni różnych pudrów aplikując je na różne miejsca twarzy:)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Prawie niewidzialny

Spełnia moje wymagania. Udało mi się dobrze dobrać kolor, który teraz stapia się z moją skorą. Przez co jest praktycznie niewidoczny. „Prawie” taki transparentny :)
Kiedy używam tylko jego – jest zupełnie niewidoczny. Gdy używam go na podkład widoczny jest jedynie delikatnie. I to jest jego niezaprzeczalna zaleta.

*Opakowanie – wydaje się być dobrze wykonane (obchodzę się z nim delikatnie po komentarzach na wizażu o jego łatwym uszkadzaniu) może dlatego nic mu się jeszcze nie stało? Opakowanie estetyczne, jednak na srebrnej otoczce zostają ślady palców. Plusem jest „schowek” na lusterko i gąbeczkę. Jeśli ktoś używa dużo i często pudru może zirytować się ciągłym przekładaniem środkowej części z pudrem i lusterkiem – są na przeciwległych biegunach.

*CENA – wydaje mi się że jest za duża. Zaznaczę jednak, że skusiłam się na ten produkt tylko i wyłącznie dlatego, że wiem iż jego zużycie zajmie mi od roku do półtora. Czyli jest to jakieś 3 albo 4 PLN miesięcznie :)

*PUDER – jeśli jest dobrze dobrany to kapitalnie stopi się z cerą. Jest bardzo delikatny, drobno zmielony. Efekt matu szybki i jest to bardzo naturalny mat. Jeśli chcemy uzyskać subtelny efekt polecam pędzel. Jeśli ciut mocniejsze krycie to gąbeczka dołączona do pudru będzie w sam raz. Puder nie zapycha, nie tworzy maski ze względu na drobne jego zmielenie. Powiem szczerze, że lubię go nakładać :)
Nie mam tłustej cery, raczej mieszaną. W „strefie T” u mnie działa tak przez 5-6 godzin. Ale odbywa się to tak, że cera po tym czasie zaczyna świecić się bardzo delikatnie, raczej bardzo naturalnie. Jeśli ktoś lubi mocny mat – wymagane są poprawki.

Ponieważ nie mam tendencji do przywiązywania się do kosmetyków, prawdopodobnie za jakiś czas rozejrzę się za innym pudrem matującym. Jeśli nic mnie nie zadowoli za te 9/10 opakowania :) (bo tyle jeszcze mi zostało) to wrócę do niego.

Całkiem całkiem...

PLUSY:
- czasami, gdy chcemy zabrać jak najmniej i szybko poprawić makijaż załączona gąbeczka i lusterko okazują się przydatne
- puder jest bardzo trwały, dobrze utrzymuje makijaż
- raczej nie zapycha

MINUSY:
- puder jest dosyć drogi
- opakowanie szybko mi się rozwaliło

Nie wiem czy kupię ponownie ponieważ jestem przekonana, że mogę znaleźć produkt o takiej samej jakości, ale w niższej cenie...

Używam tego produktu od: lipiec 2011

Gdyby byl trwalszy..

Efekt po uzyciu bardzo fajny, ale krotkotrwaly na czym mi najbardziej zalezy. Cena tez wysoka ale warto wyprobowac, ja dalam ok. 70 zl za niego . Ja kupilam ciemny kolor bo bylam wtedy opalona a potem stosowalam jako bronzer i straczyl na ponad rok wiec, oplaca sie tyle zaplacic :)

fajny

Puder bardzo fajny, jak pierwszy raz go użyłam stwierdziłam, że mój poprzedni puder to bubel:) fajnie kryje, ładnie pachnie...
Jedyny minus to opakowanie- bo niestety mi się połamało przy otwieraniu...:/

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie