A-Z Medica, Vilcacora, Pasta do zębów

A-Z Medica, Vilcacora, Pasta do zębów

Pasta do zębów Vilcacora dzięki oryginalnie skomponowanemu składowi wykazuje niezwykle wysoką aktywność przeciwdrobnoustrojową. Niezbędna w walce z chorobami przyzębia, grzybicą jamy ustnej i próchnicą. Wykazuje własności powlekające (powierzchnia zębów oraz dziąseł i błony śluzowej), co zapewnia długotrwałą czystość jamy ustnej, a także utrzymuje pH na pożądanym poziomie. Redukuje osad i kamień nazębny oraz odgrywa znaczącą rolę w przypadku schorzeń przyzębia, przy paradontozie i nadwrażliwości zębów. Nie zawiera fluoru.

Wskazana po antybiotykoterapii. Zalecana także do szczotkowania uzupełnień protetycznych i aparatów ortodontycznych.

Najlepsza pasta do zębów!

Nie wiem ile tubek tej pasty już zużyłam?! Może 7-10 ale pewnie więcej. Pierwszy raz kupiłam ją gdy była nowością. Zdecydowanie to moja pasta do zębów, nie lubię innych i inne nie wchodzą w grę :)
Dlaczego wybrałam ją:
* przede wszystkim świetnie rozprawia się z bakteriami w jamie ustnej
* leczy dziąsła!
* usuwa nalot i lekki kamień nazębny
* zwalcza nieświeży oddech (to nie maskowanie tylko leczenie!)
Gdy jej używam to czuję, że faktycznie zawiera naturalne składniki. Na początku byłam przerażona kolorem pasty (rudo-brązowy), tym, że nie jest mocno miętowa i ze słabo się pieni. Stwierdziłam też, że ma jakiś dziwny mało "pastowy" smak ;) Jednak gdy ustąpiły dotkliwe dolegliwości związane z "ósemkami" stwierdziłam, że to jest to!
Bezapelacyjnie to najlepsza pasta jaką dotychczas używałam, oczywiście, że kupię ponownie!Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: oj dużo i wciąż dokupuję kolejne

świetna

Kupiłam te pastę po dobrych opiniach na forach o ortodoncji i nie zawiodłam się, a efekt mnie wprost zadziwił, pasta ma dziwny kolor taki brązowawy i charakterystyczny zapach i smak, ale można się przyzwyczaić, dość intensywny ale znośny i odświeżający, sama pasta już po 2 użyciach rozprawia się z nalotem na zębach, po kilku użyciach kolejnych można zapomnieć o kamieniu, później przy używaniu jej raz dziennie efekt gładkich zębów utrzymuje się. Przejeżdżając językiem po zębach czuć tylko dobrze wyszczotkowane zęby, mimo iż pije dużo kawy ta pasta jest super, bo sprawia że nie mam żadnego nalotu czy osadu. Polecam z całego serca za 15zł takie cudeńko. Nie ma wad jak dla mnie. Cena przystępna a efekt piorunujący
ilość zużytych opakowań: 1

Nieprzyjemna w uzyciu

Na paste zdecydowalam sie przede wszystkim ze wzgledu na brak fluoru w skladzie, nie oceniam wiec walorow leczniczych. Pasta ma brazowy kolor, nie pieni sie i mam wrazenie jakbym miala buzie pelna kredy. Nie polecam tego uczucia nikomu. Po uzyciu pasty nie odnioslam wrazenia dobrze wyszorowanych zebow, niestety...