Tess, Żel do higieny intymnej z wyciągiem z nagietka

Tess, Żel do higieny intymnej z wyciągiem z nagietka

Tess z wyciągiem z nagietka - Żel do higieny intymnej o działaniu bakteriobójczym i przeciwzapalnym.

Cena: 12,70 zł / 330 ml

najlepszy z dostępnych na rynku

Nie ma sobie równych. Zresztą jak wszystkie Idea 25, Tess - niezależenie od wyciągu.

Jedyna wada: niełatwo go kupić - Idea zdecydowanie powinna poszerzyć sięć dystrybucji.

Używam tego produktu od: 5 lat :)
Ilość zużytych opakowań: 10? 20?

delikatny

w 100% sprawdza się opis tego produktu

plusy:

- delikatny

- ładnie pachnie

- jako nieliczny z produktów nie zawiera SSL

- przystępna cena

Używam tego produktu od: 3 mies

Jak mogłam żyć bez niego?????

Rewelacja. Powiem jednym zdaniem, bo cóż można więcej powiedzieć na temat płynu do intymnej higieny: dzięki temu żelowi wreszcie z moją imtymną częścią ciała jest OK:)

Ilość zużytych opakowań: trochę

Makijaż MaxFactor

godny polecenia

Bardzo dobry płyn. Używałam także tego z kory z dębu- ale działał zbyt ściągająco, natomiast przywrotnik był taki byle jaki.
Ten jest bardzo przyjazny dla skóry, dobrze się pieni, nie wysusza (!). Niestety bardzo trudno go dostać.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Super. Najlepszy żel.

Kupuję go od lat, jeszcze od czasów, gdy nazywał się inaczej. Stosuję na zmianę z jego "koleżankami" o innych zapachach/składach. :)
Używałam różnych, Oriflame, Ziaja, AA, Avon - każdy inny na dzień dobry traci przy serii Idea25 (dotyczy to wszystkich rodzajów).
Idea25 jest najlepsza, bez dwóch zdań. :)

Nagietek jest jednym z tych, które najbardziej lubię.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

najlepszy

Żele do higieny intymnej Idei 25 to dla mnie nr 1 ( szkoda, że trudnodostępne) - przoduje w nich nagietkowy ;) Doceni go każdy nadwrażliwiec i osoby ze skłonnością do infekcji i podrażnień. Bardzo wydajny, ma ekonomiczną pompkę, nie pachni, pieni się delikatnie, myje i nie podrażnia ( w odróżnieiu od płynów dostępnych w większości sklepów) - same plusy :)

3,5*

Jakos nie moge sie nim zachwycić od kiedy go zaczełam uzywac, dlatego "tylko" 3 gwiazdki. Wydajny, bezzapachowy, dobrze sie pieni itp. ale specjalnych właściwosci nie zauwazyłam, choc to że nie robi "szkody" to tez plus. zamówiony w esentii bo dostac go to wyczyn nie lada.

Jest idealny

Ma przyjemny zapach,odświeża na cały dzień.Kiedy go stosuję mam uczucie komfortu,nic mnie nie swędzi ani nie piecze.Podobne zdanie ma o nim moja Mama.Niestety niezbyt łatwo go nabyć,dlatego jedną gwiazdkę mu odejmuję.

Bardzo dobry

Używam go od lat i nigdy się nie zawiodłam. Mam skłonności do uczuleń i podrażnień, a ten żel wręcz łagodzi dolegliwości. Jest bardzo wydajny, odświeża, ładnie pachnie, chyba rzeczywiście działa łagodząco (ale na pewno nie w takim stopniu jak płyn ginekologiczny Lactacyd). Bardzo delikatny. Polecam wszystkim nadwrażliwym na mydło i inne takie. Używam go na zmianę z żelami z przywrotnikiem i z tymiankiem i nie widzę mówiąc szczerze wielkiej różnicy między nimi.

świetny...

i to od dawna. Właśnie sobie uzmysłowiłam, że dokładnie 10 lat temu kupowałyśmy go wraz z Mamą na osiedlowym bazarku, gdzie na turystycznym stoliku wystawiano rozmaite produkty firmy Idea25:)Cóż, miałam okazję przetestowania wielu preparatów do higieny intymnej, jednak żaden nie odpowiadał tak bardzo, jak Tess w omawianej wersji nagietkowej. Niełatwo go dostać, więc jak tylko mam okazję kupuję na zapas. Podoba mi się w nim wszystko: opakowanie z pompką, subtelna woń, a przede wszystkim łagodność działania-nie podrażnia w najmniejszym nawet stopniu-oraz niebywałe uczucie odświeżenia towarzyszące w ciągu dnia. Niezastąpiony zwłaszcza w upalne dni, polecam Waszej uwadze!

Ilość zużytych opakowań: dziesiątki zapewne:)

dla mnie - świetny!

* za cenę* za wydajność* za ładny zapach* za wygodną formę aplikacji* za właściwości myjące i bakteriobójcze

doskonały i niedrogi

Super wydajny płyn, o dobrej gęstej konsystencji. Dobrze się pieni, przyjemnie i na długo odświeża. Nie podrażnia. Bardzo poręczne opakowanie z pompką.