Grains de Beauté, Déodorant anti-transpirant

Grains de Beauté, Déodorant anti-transpirant

Gwarantuje ochronę przez 24h. Jego formula wzbogacona jest specjalnymi składnikami antybakteryjnymi - używany regularnie, reguluje wydzielanie potu, nie blokując naturalnych procesów biologicznych. System `mikrogąbeczek` o właściwościach wchłaniających zapobiega poceniu się oraz wytwarzaniu przykrych zapachów nawet pod warstwą ubrań z materiałów syntetycznych. Bez alkoholu, skutecznie i delikatnie chroni skórę. Dostępny w kilku obłędnych zapachach, które wprowadzają w świetny nastrój, a do tego fantastyczne opakowanie które stanowi element dekoracji łazienki! Zdecydowanie najlepszy kosmetyk jaki miałam z serii dezodorantow, a mam spore doświadczenie. Dzielnie znosi całonocną pracę w ciężkich warunkach, zero śladow na ubraniach, zero pocenia, piękny zapach. Prawdopodobnie jeszcze niedostępny w Polsce.

Cena : 3,80 euro / 200 ml

może być

Używam go jako uzupełnienie, na co dzień najpierw używam kulki i doprawiam tym dezodorantem (nie wiem dlaczego ale sam spray mało co u mnie może zdziałać..). Mam wersję różową (ale nie tą ze zdjęcia tylko w kolorze fuksji). Pachnie bardzo przyjemnie, nic a nic nie brudzi, zapach całkiem długo się utrzymuje. Zapewnia fajne odświeżenie w ciągu dnia. Bardzo lubię opakowanie tego kosmetyku, jest kolorowe i zabawne, prawdziwa ozdoba łazienki. Kosmetyk wydajny, ma dużą pojemność.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Oooo

jeszcze go nie ocenilam?
Zatem : naprawde fajna sprawa, przy czym zaznaczam, ze uzywam regularnie Etiaxilu, a ten traktuje ´codziennie´, jako odswiezacz i podtrzymanie efektu. Sam z poceniem zdecydowanie by sobie nie poradzil. Na poczatku mialam takowe wrazeniem ale bylo ono zludne. (zreszta oprocz Etiaxilu jeszcze nie spotkalam sie z dezodorantem, ktory regulowalby pocenie i zapobiegal wydzielaniu roznych woni i plynnych postaci?! ;)) Natomiast uzywam go co higieny codziennej i tu sprawdza sie wysmienicie, Cudownie pachnie, nie brudzi ubran, ma fajne opakowanie.. Posiadalam pomaranczowy oraz rozowy, mam wrazeniem ze pomaranczowy lepiej wywiazuje sie, choc czesciowo, ze swojej roli, jest silniejszy w dzialaniu.
Mam tu wiec problem z ocena, poniewaz produkt nie spelnia od konca obietnic producenta. Jednak uzywam go w polaczeniu z Etiaxilem, i doceniam przede wszystkim szate graficzna, pomyslowosc, zapach, image Bourjois, poniewaz wszystkie dezodoranty sa do zezygania, pardon, nudne. Zatem 4 bombki, bo lubie i cenie sobie.

Ilość zużytych opakowań: z 6

Nic nadzwyczajnego

Mam taki zielony dezodorant (zapach owoców cytrusowych) - zapach dziwny, na początku ok (świeży, przyjemny), ale później troszkę drażniący.

Zapach dosyć długo się utrzymuje, ale nie chroni przed poceniem. Raczej nie reguluje procesu pocenia się, jak obiecuje producent.

Nie brudzi ubrań.

Ciekawe opakowanie:)

Nie wykluczam kupna tego dezodorantu (ale o innym zapachu), chociaż nie wyróżnia spośród wielu innych.

Używam tego produktu od: trudno powiedzieć