Les Plaisirs Nature, Lait Velouté Pour le Corps (Balsamy do ciała) (stara wersja)

Ślicznie pachnące balsamy, szybko się wchłaniają, dobrze nawilżają i zostawiają zapach na ciele. Dostępne w szerokiej gamie zapachów : truskawka, gruszka, jeżyna, kokos etc.

Piękne zapachy

O tych balsamach powiedziała mi koleżanka.
Pięknie pachną, oprócz maseł z TBS to chyba nic nie ma tak pięknych zapachów. Jest idealny na lato , bardzo lekki, nie zostawia tłustego filmu ale nawilżenie słabo się utrzymuje.
Szkoda, kupony zniżkowe YR nie dotyczły tych kosmetyków.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

zniewalający zapach

Mój ukochany to malinowy, mój nr 1 wśród balsamów do ciała - przyznaję, że kieruję się tylko zapachem - moja skóra nie jest problematyczna (sucha) więc trudno mi się odnieść np. do nawilżenia, bo moja skóra go nie potrzebuję. Jeśli zaś chodzi o zapach - czuję, jakbym smarowała się świeżymi malinami i jak nasmaruję się na noc - zapach czuję na skórze jeszcze rano :) uwielbiam!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: 5lat
Ilość zużytych opakowań: ok7

Nic specjalnego

Dostałam w prezencie w wersji malinowej,
pierwsze wrażenie było całkiem dobre.

Ładna butelka, całkiem przyjemny zapach (chociaż nie należał do moich faworytów)

Zraziłam się po kilkukrotnym użyciu.

Zalety:
+ładna buteleczka
+początkowo miły zapach

Wady:
-słabo się wchłania
-na ciele pachnie inaczej (dla mnie gorzej)
-nie nawilża

Ogólnie nie mam powodów do polecenia.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

Manicure - kolorowy french

Tak!

Używałam wersji malinowej kilka miesięcy temu. Balsam wspominam bardzo dobrze.

Przede wszystkim ma cudowny, terapeutyczny zapach, który utrzymuje się na skórze jeszcze przez kilka godzin od użycia (zwłaszcza jeśli używa się zestawu żel + balsam).

Nie nawilżał dogłębnie, nie mogę tego porównać z odżywieniem, jakie daje skórze oliwka, ale mimo to spełniał moje potrzeby. Mam raczej skórę normalną, która jedynie w sezonie grzewczym potrzebuje czegoś bardziej odżywczego. Balsam pozostawiał nogi aksamitnie gładkie, nie kleił się, szybko się wchłaniał i nie miał uciążliwego zapachu (jak np. serie owocowe Joanny).

Opakowanie było nieprzemyślane - za duży otwór i butla, która wyślizgiwała się z ręki, ale to drobne mankamenty.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedna butla

50/50

Zapach ma naprawdę świetny- naprawde długo pozostaje na ciele. Nie zauważyłam jednak żeby szczegolnie nawilżał moje ciało. Ma tez dość lejąca atmosferę i stosunkowo długo się wchłania. Pozostawia na skórze uczucie "lepkości"

Używam tego produktu od: rok

Może być, ale nie musi

Taki typowy przeciętniaczek w dziedzinie balsamów :-)
Ma bardzo lekką konsystencję i szybko się wchłania (śmiało można stosować codziennie). Zapachy również bardzo mi się podobały (oprócz jeżyny, po której miałam odruchy wymiotne), aczkolwiek wiem, że na rynku są zdecydowanie lepsze produkty, więc w tej chwili nie kupię już nowej wersji tego kosmetyku...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: około 3

lubie

jestem bardzo zdowolona ze stosowania tego preparatu
przede wszystkim dlatego ze po goleniu nawilza skore. pamietam :)
slicznie malinowo pachnie. a przynajmniej robil to:)
jest wydajny, ja mialam te stara wersje
faktycznie opakowanie jest tragiczne, ale to jest kwestia przyzwyczajenia, sa gorsze
nie wiem czy kupie, jest teraz taki wybor, jednak milo wspominam i polecam wszystkim tym, ktorzy z yr rozpoczynaja przygode.
kosmetyk nawilza, dobrze pachnie, ma odpowiednia cene.

Używam tego produktu od: kiedys jedna butelke
Ilość zużytych opakowań: jedna

Woda

Nie kupowałam, a miałam chyba wszystkie!
W YR za przyprowadzenie koleżanki prezentem były m.in. te balsamy, a mam wiele koleżanek:P

Balsamy sprawiają wrażenie, że zrobione są z niezwykle naturalnych składników.
Zapachy urzekają, szkoda tylko, że są bardzo nietrwałe...:(
Konsystencja wodnista, sprawdza się tylko latem, kiedy po posmarowaniu można wyjść na wiaterek i się suszyć, bo zimą tylko choroba.

Ilość zużytych opakowań:6 czy 7

ponizej sredniej

uwielbiam YR,ale ta seria zle mi sie kojarzy.
balsamy maja korzystna cene i zapach ladny, ale to za malo. dlaczego juz nie kupie?

1. kiepsko sie wchlania
2.klejacy na skorze
3. ani nie nawizlaja,ani nie odzywiaja

przy bio specyfic (genialnym!!!) zastanawiam sie jak tomozliwe ze to ta sama firma....

Używam tego produktu od: uzylam 4 razy w ciagu kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2pelne i 2 probki

Dostałam w prezencie mleczko waniliowe...

Jak tylko zobaczyłam, że wanilia, pierwsza myśl: o niee!!! :/ Jestem uprzedzona do kosmetyków o zapachu wanilii, ale to mleczko mnie zaskoczyło... bardzo pozytywnie, bo zapach nie jest taki intensywnie waniliowy, tylko z lekką nutką :D Naprawdę przyjemny, a nie to co masło waniliowe Ziaji - mdły zapach :/

Nie ma jakiś cudownych właściwości nawilżających, ale spełnia swą rolę poprawnie, dlatego daję 3 z wielkim plusem za zapach ;)

Plusy:
+ cudny zapach :)
+ zapach długo utrzymuje się na skórze
+ bardzo dobrze i szybko się wchłania
+ dobrze się rozprowadza, choć konsystencja trochę zbyt płynna

Minusy:
- rzadka konsystencja powoduje, że aplikacja jest mało poręczna - mleczko wylewa się w zbyt dużej ilości
- za duży otwór w butelce - tak jak wspomniano w poniższych postach - utrudnia dozowanie, co przy tej konsystencji kończy się wylewaniem w nadmiarze
- mało wydajny

Nie wiem, czy kupię, to zależy od ceny...

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie!

Mam dwa: malina i kokos. Ładnie pachną,ale mają za duże otwory i są za rzadkie. Lepią się,nie nawilżają,są stosunkowo drogie. Średnie opakowanie. Już więcej nie kupię. Zawiodłam się na YR.NIE NIE NIE!

Ilość zużytych opakowań:1 całe i 1/2 drugiego

przeciętniak

Posiadam wersję jeżynową i zapach jest moim zdaniem przeciętny, niewiele ma wspólnego z owocami. Balsam jest silnie perfumowany, jego woń długo zostaje na skórze i na dłuższą metę drażni i irytuje, dlatego używam go na przemian z innymi kremami do ciała.
Dobrze się rozsmarowuje, ale nawilża słabo, czasem mam wrażenie, że zostawia lepką warstwę na skórze.
Butelka ma wielki otwór i trzeba uważać, żeby kosmetyk się nie wylał.
Nie wiem, czy kupię go ponownie, bo lubię testować nowe balsamy, kremy i masła do ciała, a ten akurat mnie nie zachwycił.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy