Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Lait Veloute Pour le Corps (Balsamy do ciała) (stara wersja)

Ślicznie pachnące balsamy, szybko się wchłaniają, dobrze nawilżają i zostawiają zapach na ciele. Dostępne w szerokiej gamie zapachów : truskawka, gruszka, jeżyna, kokos etc.

zapach do schrupania :)

Jak dla mnie ma, tylko jedną wadę KONSYSTENCJA!!!!.<BR>Poza tym, pięknie pachną, i świetnie nawilżają skórę. Właśnie dziś nabyłam kolejny, chyba 7 lub 8 butelkę. Na lato, idealny.

coś nie tak

Mieszane uczucia, bo wszystko zależy od zapachu: miałam jeżynę i brzoskwinię, oba za rzadkie, ale o ile brzoskwinia w butelce pachniała bdb, na mojej skórze pachniała... jakby potem. Małe buteleczki b. przydatne na wyjazdy, także jako pojemniki do przelewania kosmetyków.

w porządku

ja miałam 2 butelki brzoskwiniowego, zapch troche mi się znudził , mdły, ale z wchlanianiem i nawilżaniem żadnego problemu, minus taki ze ciut za rzadki.

troche za rzadkie

poniewaz mam peeling truskawkowy nabylam dzis balsam takze o tym zapachu ale troche zaluje bo w balsamie ten zapach jest za slodki,czuc to dopiero po wsmarowaniu w skore,po peelingu i balsamie czuje ze za bardzo truskawkowa jestem i chyba szybko bede chciala zmienic zapach balsamu na inny,konsystencje moglby miec troche gestsza bo nieopatrznie mozna wylac na siebie pol butelki,ale ogolnie po jego uzyciu skora jest gladziutka

całkiem całkiem :)

Dostałam go gratis(małe opakowanie), i tylko dlatego mogę go ocenić, bo sama bym nigdy go nie kupiła :) Zużyłam nawet sporo jak na mnie, pół buteleczki, bo ładnie się wchłaniał, miał piękny zapach (brzoskwiniowy), konsystencja raczej płynna (faktycznie mogłaby być gęściejsza, bo łatwo go było wylać). Jakiś czas później się zepsuł i musiałam go wyrzucić, chyba dlatego że jakiś czas stał na pralce :(<BR>Reasumując, jak na balsam, całkiem niezły :)

pachnące

Dobrze nawilżają, ale mogłyby mieć gęstszą konsystencję. Wydajne, duże opakowania. Zapachy bardzo ładne,ale zbyt intensywne (mam kokosowy) i przesiąka nimi również ubranie, co mi się nie podoba.

lubię je

Uwielbiam ich zapachy oraz to, że po zastosowaniu te przyjemne wonie utrzymują się na skórze. Podoba mi się pomysł małych (50 ml), praktycznych buteleczek, choć nie podoba mi się ich cena (ok. 8 zł). Ładnie nawilżają i szybko się wchłaniają, ale największym atutem i tak pozostanie zapach :)