Ultra Volume Lash Multiplying Base (Biała baza)

Ultra Volume Lash Multiplying Base (Biała baza)

Baza pod maskarę zaopatrzona w grzebyk który rozdziela rzęsy, delikatne włókna je wydłużają, a witamina E i gliceryna pielęgnują.

Cena: 27,90 zł / 4 ml

bardzo dobry

Pomysł z grzebyczkiem dobry, chociaż na końcu zostaje troszkę za dużo bazy.

Jednak z tego jaki efekt daje razem z tuszem jestem w pełni zadowolona, widocznie dłuższe i grubsze rzęsy, samym tuszem sie tego nie osiągnie. Nie skleja rzęs, a tusz idealnie przylega i makijaż jest trwalszy.

Używam tego produktu od:8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jeszcze jednego nie zużyłam ze względu na rzadkie stosowanie

nice ;]

Baza daje całkiem przyjemne dla oka efekty ;] Co prawda juz dawno nie uzywam jej do tuszu z ktorym byla w komplecie, ale oba kosmetyki dobrze ze soba wspolgrały.
Baz uzywam glownie pod kolorowe tusze aby wzmocnic kolor. Ogolnie wszystko dobrze, polecam.

Używam tego produktu od: 5 mies?

zbędna

Jakiś tam efekt daje, ale nie widzę powodu by dac jej więcej niż 2 *.Kupiłam ją w zestawie z mascarą Ultra Volume, z którą w ogóle nie chciała współgrac. Lepsze efekty dawała w duecie z 2000 calorie - długie, grube rzęsy. Trzeba chwilkę poświęcic, ale wachlarzyki rzęs wynagradzają efekt. Jednakże...samą 2000 calorie też potrafię wyczarowac taki efekt. Baza ta krótko nadaje się do użytku - miesiąc, dwa. Obywam się bez niej, więc to zbędny wydatek, tymbardziej że nie zachwyciła mnie ani ona ani tusz Ultra Volume.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Świetna!

Grzebyków nie lubię ale zaryzykowałam i jestem zadowolona :) Ładnie rozdziela rzęsy, wydłuża, podkręca, pogrubia... Tusz wygląda na niej świetnie! Zalotna firanka rzęs gwarantowana! Niezastąpiona na imprezę :D

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej.

zawiodłam się

Kupiłam w zestawie razem z tuszem.Niestety,baza przede wrzystkim skleja moje mizerne rzęski:( , o wiele lepiej wspominam bazę z maskary dwostronnej l'oreala.Problem chyba w grzebyku,lepsza byłaby szczoteczka.Żeby uzyskakać przyzwoity efekt trzeba się strasznie napracować,to nie na moje nerwy...

Przyzwoita

Zakupiłam ją razem z tuszem.Jestem zadowolona mimo feralnego grzebyka ;).

Baza unosi moje rzęsy (nie widać za bardzo tego białego koloru), po kilkukrotnym przeczesaniu rzęsy są rozdzielone,wywinięte i lekko wydłużone.

Nie wyobrażam sobie używania tuszu astor ultra volume bez niej ;) bo po prostu sam tusz nie daje żadnych zadowalających efektów.Generalnie jestem z niej zadowolona.