Oriflame, Colour, Pędzelek-aplikator do rozprowadzania cieni podwójny

Oriflame, Colour, Pędzelek-aplikator do rozprowadzania cieni podwójny

Pędzelek do nakładania cieni. Z drugiej strony znajduje się pacynka do aplikacji (plus druga sztuka zapasowa). Długość pędzelka 19 cm.

Kupiony w: U konsultantki

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 5

Może być

Kupiłam go daawno temu... Do dzisiaj włoski się trochę powyginały, powypadały... ale nadal są dość miękkie. W średnim stopniu blenduje i cień średnio się go trzyma, ale nie jest źle.
Gąbka z pacynką odpadłą od razu po wyciągnięcia z foli. Ale nie przeszkadza mi to, bo i tak z niej nie korzystam.

Bardzo dobry pędzel

Zakupiłam ten pędzelek bardzo dawno temu (ok. 3 lata temu) , w promocji, bodajże ok. 12zł, mam go do dziś i może włoski od mycia trochę się zmechaciły jednak żadne pędzle nie są wieczne to wciąż bardzo dobrze się nim nakładają cienie a także rozcierają. Końcówka z gąbeczką od razu po kilku dniach odpadła, ale nawet mi przeszkadzała podczasz nakładania cieni, więc się ucieszyłam, bo i tak niepotrzebowałam jej do robienia makijażu. Bardzo dobry pędzel dla początkujących o atrakcyjnej cenie. Ma całkiem miękke sztuczne włosie.

Pędzel naprawdę b.dobry. Warty kupna:)

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel, w trakcie użytkowania

Dobry

Pędzelek jest bardzo dobry do nakładania cieni na cała powiekę. Świetnie rozprowadza kolory i blenduje. Włosie miękkie, nie wypada. Strona z gąbęczką od razu odpadła, pacynka jest beznadziejna, więc żalu nie było.

Nie zachwycił mnie

Kupiłam ten pędzel ze względu na dwie końcówki. Ten doczepiany aplikatorek odpadł zanim jeszcze zdążyłam użyć produktu pierwszy raz. Włożyłam końcówkę na swoje miejsce ale..... znowu wypadła.... i tak kilka razy. Wyrzuciłam ten aplikator i używam samego pędzla. Sam pędzel jest fajny. Dobrze nakłada się nim cienie, włosie nie wypada, wygodny w użyciu. Moim zdaniem opinie o produkcie psuje wciąż wypadający aplikator. Gdybym nie brała go pod uwagę to chętnie poleciłabym ten produkt ale nie zrobie tego, ponieważ nie lubię wciskać ludziom byle czego. Wspomnę że jestem konsultantką oriflame.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Praktyczny pędzelek.
Końcówka z aplikatorem odpadła mi prawie od razu, ale i tak nie była wygodna : twarda, ciężko się tym coś rozprowadzało.
Pozostała mi jedna końcówka, która ma wiele zastosowań.
Najczęściej używam jej do cieni lub punktowo nakładam korektor.
Cienie można nakładac dowolnie, pędzelek jest przy tym bardzo precyzyjny.
Korektor też się nim dobrze nakłada, wklepuje i rozciera.
Trochę trudno się go czyści;)

Używam tego produktu od: więcej niż roku
Ilość zużytych opakowań: jeden

rewelwcja

kupilam bo nie mialam takiego cudenka:) i jestem zadowolona. delikatnie rozprowadza cienie i nie drazni powiek, nie kruszy sie ani wlosie nie wylatuje. bardzo wydajny

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 1sztuka

jakie włosie

Mam pędzelek z oriflamu do cieni, ale wersję Giordani Gold. Musze przyznać, że bardzo przypadł mi on do gustu. Niby niepozorny, ale bardzo dobrze radzi sobie z różniastymi cieniami.Kupując go zwróciłam uwagę, że zgodnie z opisem producenta wykonany jest z naturalnego włosia. Niestety w kolejnych katalogach poszukuję tego pędzelka i w ogóle go nie ma :( Po przeczytaniu waszych recenzji na temat pędzelka "Colour by Oriflame", sprawdziłam na stronie Oriflamu z czego jest zrobiony i co : aluminium, drewno, NYLON :( To niestety nie zachęca mnie do zakupu.

Używam tego produktu od: pół roku (Giordani Gold)

Nie ma lepszego!

Kupilam go sobie i mojej mamie. Nie ma lepszego pedzelka do cieni. Jest trwaly, z doskonalej jakosci wlosia, perfekcyjnie rozprowadza cien, szczegolnie gdy chcemy nalozyc go na calosc powieki, choc mozna nim robic takze ciensze kreski, wystarczy troche pocwiczyc. Ja polecam z calego serca. Uzywam juz od pol roku i jak na razie trwa w stanie niezmienionym. Jesli jednak go kiedys wykoncze, to napewno kupie nastepny, bo naprawde warto!

Używam tego produktu od: marzec 2008

nie ma równie dobrego !

Pędzelek napewno kupie jak sie zuzyje,ale kiedy to bedzie -nie wiadomo.Jest doskonałej jakości ,cienie swietnie sie rozprowadzają.Miałam rózne,ale ten jest bezkonkurencyjny!!!!

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:brak

świetny!

Również chciałam go polecić. Może nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w pędzelkach, ale wedlug mnie jest super. Nie rozdwaja się, nie rozłazi. Jest odpowiednio miękki. Tylko nim nakładam cienie. Jedyna wada to to, ze ta druga strona, gabeczka, odpadła dosyć szybko, no ale jak napisałam, kupiłam pędzelek, a nie gąbeczkę ;)

Używam tego produktu od: baaardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: jeden i ten sam

świetny

Mam ten pędzelek w kosmetyczce odkąd pamiętam, wydaje mi się, że to już mój drugi egzemplarz. Jest bardzo dobrej jakości, nie straszne mu żadne cienie oraz częste kąpiele i pranie. Pędzel nie gubi włosia, nie rozwarstwia się, idealnie rozprowadza cienie.
Pacynka z drugiej strony jest mniej przeze mnie lubiana, po prostu wolę pędzel do cieni, lae czasem przydaje się w makijażu. jest równie odporna jak pędzelek.
Polecam zakup.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:1 lub 2

super!!

jeżeli zajdzie taka potrzeba to na pewno kupie ale raczej to nie będzie szybko:) pędzelek jest super, na prawde fajnie nim się naklada cienie, gąbeczka trochę mi sie zniszczyla ale uzywam go juz ok roku:) super, polecam!!

Używam tego produktu od:ok. roku