Bronzing Powder Compact (Dwukolorowy puder brązujący)

Bronzing Powder Compact (Dwukolorowy puder brązujący)

Dwukolorowy puder brązujący w kompakcie. Niezwykle delikatny i jedwabisty. Niesamowicie praktyczny ponieważ mieszając grubym pędzlem dwa kolory uzyskuje się na twarzy piękny, ożywiony, leciutko opalony odcień. Nakładając tylko ciemniejszą część, stosuje się go jako róż na policzki, a cieńszym pędzlem ciemna część używana jest również jako brązowy cień do powiek. Nałożony wilgotną gąbeczką (dołączoną do pudełka) świetnie kryje. Zawiera filtry SPF 12. Bezzapachowy. Duże, eleganckie, płaskie opakowanie. Można dokupić wkład uzupełniający.
Art. Nr 420.

Cena: 108zł

Dla mnie b.fajny.

Dla mnie najlepszy puder jaki miałam (a było tego troche). Mam ciemną karnacje i najciemniejszy kolorek - na lato idealny. Puder oprocz tego, że swietnie matuje ma drobinki, które super rozświetlają. A do tego bardzo wydajny. Stosuje od 2 lat dzień w dzień a dopiero drugie opakowanie zużywam.

Używam tego produktu od:2 lat

nawet fajny

Kupiłam nr 3 choć jestem bladolica z natury. To dość ciemny odcień jak dla blondynek. Nadaje się jednak świetnie na poliki. Nałożenie go na całą twarz daje efekt maski. Puder bez drobinek, matowy, ładnie ożywia buzię i daje efekt złotej, zdrowej opalnizny. Jakościowo też niezły. Nie tworzy plam, nie złazi z buzi po godzinie. Nie zapycha. Kupując go wybrałam wersję bez puderniczki, więc dałam za niego o połowę mniej kasy, niż podana w opisie. Uważam jednak, że wart jest tylko tych 5 dych, które zapłaciłam. W tej cenie to udany zakup.

nic specjalnego

Witam Serdecznie
Mam ten puderek , ładny kolorek,wygładza buzkę
i nic pozatym.
MA jeden wielki minus jest bardzo nie trwały po 3 godzinach wymaga porawek
(teraz mam cerę suchą)
-no i jeszcze nierówno schodzi nie widac plam na odległosc ale jednak.
Dla mnie puder brązujacy, nie wazne w jakiej postaci musi byc trwały wiadomo uzywa sie ich najczesciej latem kiedy jest goraco. Ten puder niestety przegrywa z temperatura to juz lepsze są Sephory
Niestety za tą cene najwyzej 2

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:0,5

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

może byc

dwa kolory pudru połączone w ciekawy sposób. Mozna sie doskonale bawic tym pudrem uzywając na calą twarz lub jako różu. Jednak jedną gwiazdkę odejmuję za to, że nie wytrzymuje na twarzy za długo-gdzieś 5 godz. a potem znika ten piekny kolorek
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

3 w 1

Skoro dodalam, to ocenie. Dostaje ode mnie az 5* za ta niewiarygodna praktycznosc, a to dla mnie cecha nowoczesnoci. Trzy w jednym, doskonala jakosc, doskonala trwalosc i porecznosc. Do tego filtry. Serdecznie polecam wyprobowac.