Oriflame Colour, Stretch & Curl Mascara (Tusz wydłużający i podkręcający)

Oriflame Colour, Stretch & Curl Mascara (Tusz wydłużający i podkręcający)

Zalotnie podkręcone, jedwabiste i dłuuugie rzęsy to najpiękniejsza ozdoba. Tusz wydłuża je o 50% i podkręca do 35%. Innowacyjna szczoteczka podnosi rzęsy, dodając im wyrazistości. Do wyboru trzy kolory: black, blue, brown.

dla mnie super

Myślę, że to, czy jesteśmy zadowolone z tuszu (i nie tylko) zależy od naszych potrzeb w tym temacie.
Ten tusz jest moim ulubionym i bardzo chętnie kupiłabym go ponownie, ale chyba niestety Oriflame wycofał go ze sprzedaży... A szkoda.
Miałam (obecnie wyskrobuję resztki) kolor brązowy-dla mnie śliczny, głęboki odcień brązu. Ładne opakowanie. Bardzo wygodna szczoteczka, gęsta, dobrze rozczesująca rzęsy (a muszę powiedzieć, że w tej kwestii z większością tuszy sobie nie radzę i często mam strasznie posklejane rzęsy-nie z tym tuszem jednak!) Maskara ładnie, naturalnie wydłuża rzęsy. Nie kruszy się, nie rozmazuje, nie podrażnia oczu, nawet w przypadku założenia soczewek kontaktowych. Jedyna wada, jaką zauważyłam to fakt, że nie spełnia obietnicy producenta o podkręceniu i za to odejmuję gwiazdkę. Efekt jest bardzo naturalny i to akurat dla mnie wielki plus (choć wiem, że nie dla wszystkich kobiet).
Bardzo go lubię i bardzo polecam, oby powrócił do sprzedaży...

Używam tego produktu od: ok.dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:

dobry :)

Stosowałam kilka już tuszy do żęs i ten jak dla mnie jest najlepszy.
Oczy po nim nie szczypia ani nie są zaczerwienione :)
Efekt jest naturalny nie lubie miec żęs wymalowanych tak że potem mam problem z otwieraniem oczu :D przy nim tak nie mam.
Po pewnym czasie jednak czesciowo sie wykrusza ale i tak sadze że jest godny polecenia

Używam tego produktu od: zeszłego roku

Naturalny efekt

Mysle, ze osoby preferujace naturalny i dzienny makijaz beda bardzo zadowolone, poniewaz z tym tuszem nie mozna przesadzic. Nawet po kolejnej warstwie rzesy nie sa sklejone, sa jedynie podkreslone, delikatnie podkrecone. Osoby szukajace mocnego efektu beda zwiedzione.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Manicure - velvet nails

jak kazdy z oriflame.

mialam dwa kolory brazowy i czarny, po przetestowaniu prawie wszystkich tuszów oriflame nie kupie już nigdy żadnego bo nie są warte nawet jednej trzeciej swojej ceny.. odradzam tusz nie pogrubia, nie wydluza nie podkreca nie robi nic zresy sa tylko zakolorowane na czarno.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 2 zaczete

wypadające rzęsy:(

Na początku byłam nim zachwycona...do czasu, gdy moje rzęsy zaczęły po nim wypadać jedna po drugiej w przerażającym tempie...:( Z tego co pamiętam to po kilku warstwach(2-3 bez sklajania!) efekt był więcej niz zadowalający: rzęsy rozdzielone, wydłużone, pogrubione, podkręcone. Wydawało mi sie, że w końcu trafiłam na swój ideał. Przestałam go używać jakiś miesiąc temu - a mimo to moje rzęsy zostały przez niego tak osłabione, że do tej pory wypadają(!), a już od dwóch tygodni w ogóle przesatłam się malować przerażona wizją moich oczu całkiem pozbawionych rzęs!:( Tak więc zdecydowanie nie polecam tego tuszu - nie warto stosować go mimo świetnych(na pozór) efektów, po to, by później cierpieć z powodu niesłychanie szybko wypadających rzęs:(

Używam tego produktu od:już nie używam,, a używałam ok.1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Kilka warstw koniecznych

NO cóż. Używałam go dawno temu, ale nadal co tam pamiętam:

Plusy:
- można nałożyć kilka warstw (spokojnie 4) a rzęsy się nie skleją
- szybsko wysycha na rzęsach (i w opakowaniu chyba też)

Minusy:
- pomimo wielu warst wydłuża nieznacznie a podkręca jedynie same końcówki
- czerń nie jest zupełnie czarna. Pod światło (nawet niezbyt intensywne) nabiera granatowego odcieniu
- kruszy się niesamowicie
- po 3 miesiącach musiałam kupić nowy tusz, bo ten mi się albo skończył albo wysechł...
- szczoteczka ładnie rozprowadza tusz po rzęsach wszedzie, ale nie w kącikach. Tam jest to istny koszmar.
- łatwo się umazać w kącikach, próbując pomalować to skupisko rzęs.

Używam tego produktu od:roku

Bardzo dobry tusz

Tusz ten jest niesamowicie poprawny. W cenie promocyjnej (15 zł) nie ma sie co wahać :)
Bardzo miło go wspominam, używałam prawie dwa lata czerni i zawsze byłam zadowolona. Jedno opakowanie posłużyło mi tak długo, ponieważ zawsze mam co najmniej dwa tusze i maluję się na zmianę (uzależnienie od kupowania cudeniek bądź impulsywne zakupy :P)
Wielki plus, że nie zgęstniał i mogłam go zużyć do końca (przez ten czas efekt był taki sam.
Daje ładny kolor, szczoteczka bardzo przemyślana - rozdziela rzesy, nie ma grudek.
Jest też niesamowicie trwały (wytrzymywał nawet parogodzinne skakanie na koncertach w ciasnych klubach bądź całonocne imprezy ;-) ) Bardzo podoba mi się też eleganckie opakowanie.

PS. Tusz naprawdę jest bardzo dobry - decyzja o tym, że go nie kupię jest umotywowana: sposób dystrybucji (zamawianie z katalogu i czekanie) nie odpowiada mi. Wolę iść do drogerii i mieć kosmetyk od razu :)
Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Cienias

Zaczyna się od opisu w katalogu. Jaki to on nie jest: świetnie podkręcający itd. Niska cena, estetyczne opakowanie i już jest mój :] A później...
...myślałam, że się wścieknę, gdy - nie mając zbyt wiele czasu, chcąc szybko i efektownie się umalować (przyzwyczajona szybkimi efektami Maybelline Volum Express Curved Brush) - ten kosmetyk nic nie robił z moimi rzęsami, za to non stop osadzał się na powiekach, tak długo sechł. Pierwszy raz zdarzyło mi się nakładać drugą warstwę przy tuszu do rzęs - było lepiej, ale nieco podkręcone rzęsy szybko "oklapły". Podoba mi się jednak to, że nawet przy drugiej warstwie nie skleił włosków, ani nie utworzyły się na nich grudki. Mała szczoteczka też niczego sobie, można nią wszędzie dotrzeć (ale właściwie po co nią wszędzie docierać :P)
Po 2-3 godzinach efekt pandy gwarantowany. No i zero jakichkolwiek śladów po pomalowanych rzęsach ;)

Używam tego produktu od: tygodnia

Wstańmy i bijmy brawo!!!

Nie lubię przerysowanego makijażu, musi być dyskretny i naturalny. A z tym tuszem do rzęs to łatwizna!!! Bardzo naturaly efekt, natomiast rzęsy pozstają fajnie podkręcone i pogrubione. Oczka prezentują się świetnie. Łatwy w nakładaniu, nie rozmazuje się, fajna konsystencja.
Lećcie do drogerii i kupujcie!

wow

Fantastyczny. W stosunku do tuszy jestem wymagająca i to bardzo. Nie lubię gdy obciążają, sklejają, rozmazują się i kruszą, absolutnie nie lubię posklejanych rzęs, a te
mam dość długie z natury, ale ten tusz sprawia że są takie boskie długie, nieposklejane, ślicznie podkreślone, lekko podkręcone (i naprawdę dłuugieee). Nie przypuszczałabym, że tusz za 13 zł (w promocji po cenie dla konsultantki) byłby aż tak dobry. Jestem zadowolona również z tego, że efekt jest bardzo naturalny - nie lubię mocnego makijażu oczu, idealnie nadaje się na użytkowanie codzienne -
na uczelnię- dla każdego.
A dla mnie nadaje się na każde wyjście.

Niezły, ale nic specjalnego.

Nie zachwyca, ale też nie zniechęca do używania. Ot, taki średni tusz do codziennego użytku.

+ naturalny efekt podkreślenia
+ nieco podkręca rzęsy, choć nie jakoś bardzo
+ cena (ok. 17zł chyba)

- nie nadaje się do rzęs z dolnej powieki, bo bardzo szybko odbija się na niej, co wygląda koszmarnie
- trochę zlepia rzęsy, wydają się przez to rzadsze
- dość długo wysycha, jak na tusz
- średnio wydłuża

Używam tego produktu od: ok. 9 miesięcy

przeciętniak!

Tusz jest moim zdaniem przeciętny. Dosyć rzadki, trzeba nałożyć parę warstw, żeby uzyskać jakiś efekt. A efekt jest raczej nauralny, a nie jakiś wyjątkowy.Czasem się rozmazuje.Kupiłam kolor czarny, a mam wrażenie, że jest on dosyć jasny, wpadający w szary.Chyba lepiej kupić za te pieniądze tusz innej firmy np. maybelline. Ja już go nie kupię drugi raz!

Mam tusz od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:nie moge skończyć 1, bo wolę używać lepszego tuszu