Anti-Dry, Day Defence Cream (Krem ochronny na dzień)

Anti-Dry, Day Defence Cream (Krem ochronny na dzień)

Krem ochrony na dzień ANTI-DRY dostarcza suchej skórze optymalne połączenie aktywnych składników uzupełniając i wyrównując poziom nawilżenia skóry oraz skutecznie chroniąc ją przed dodatkowymi szkodliwymi czynnikami. Sucha skóra jest chroniona przed dalszym odwodnieniem i osłaniania przed szkodliwym wpływem wolnych rodników wyzwalanych przez promienie UVA i zanieczyszczenie środowiska. Ochrona pozwala na złagodzenie podrażnień i opóźnia proces przedwczesnego starzenia się skóry. Skóra odzyskuje swoją równowagę, zwiększa się jej elastyczność, staje się gładsza i bardziej sprężysta. pH 5,5 wspomaga kwaśny płaszcz ochronny skóry i przywraca jej funkcje zabezpieczające przed wysuszeniem, szkodliwym wpływem środowiska i patogenami.
Wysokie stężenie fitosteroli łagodzi objawy typowe dla wrażliwej, suchej skóry usuwając uczucie napięcia, swędzenia i podrażnienia. Lipidy podobne do lipidów skóry oraz wysoka zawartość witaminy A i E w olejku z awokado wygładzają skórę, zwiększają i zapewniają jej elastyczność. Witamina E neutralizuje wolne rodniki i ogranicza powstawanie zmarszczek. Krem szybko się wchłania.

IDEAŁ wrażliwców i Nie TYLKO

Kupiłam ze względu na skromny ale i przyjazny skład, chciałam żeby cera odetchnęła po ciężkich przładowanych chemią produktach i obciążających filtrach :(
ANTI-DRY -jak pisze na opakowaniu powinien więc zapobiegać przesuszeniu i podnosić nawilżenie. :D (naprawdę TAK działa)
Ja osobiście muszę mocno mocno nawilżać cerę bo ciut słabszy krem odrazu odczuwam fatalnie ścignięciem zaczerwienienim i świądem itp., a jest naprwdę niewiele kremów które są w stanie to zadanie spełnić i sprawić bym czuła się komfortowo a moja skóra ukojona.. no i niestety większość odpada w przedbiegach i zawsze wracam do mojego różowego (sucha) nivea visage ale nie tym razem :D !!

Ten krem nadzwyczaj mnie zaskoczył bo po nałożeniu (1.rozsmarować 2.chwilke odczekać 3.wklepać, wmasować) znika ale w pozytywnym sensie że nie zostawia żadnego nieprzyjemnego filmu (co moim poprzednim, fakt ciężkim kremom ale zawsze się zdarzało - tu muszę jednak dodać że mi to akurat nie przeszkadza bo nadmiar zawsze tonuje chusteczką) - i jest fantastyczny pod makijaż!
Ale najważniejsza dla mnie sprawa nawilżenie- FAAAANTSTYCZNIE :)

Plusy
+ Krem po zmyciu nadal działa! nie jest tak jak w przypadku innych produktów że dopóki jest nałożony jest fajnie a po zmyciu jest tak jakby go wcale nie było !
+nie podrażnia, idealny dla alergików, wrażliwców
+nawilża bardzo mocno odżywia
+nie pozostawia tłustego filmu - idealny pod makijaż
+pięknie pachnie
+bardzo wydajny nawet bardziej niż bardzo -SZOK :D
+fantastycznie się rozprowadza

PO 3 tygodniach stosowania oddałam mamie, bo zregenerował moją skorę po słonecznych kąpielach, nakarmił aż się przejadła, i zrobił się dla niej za ciężki, trochę bardziej zaczeła się przetłusczczać no w związku z tym kilka nowych niespodzianek w postaci krostek się pojawiło :(

+++++++bardzo bardzo odżywczy, głęboko nawilża i regeneruje tak działa na mojej mamie (około 50 lat pani ;) więc dla naprawdę przesuszonych i potrzebujących cer, mówi że najlepszy jaki miała (no tak i taki naturalny :) ) a miała wiele, dla niej ideał a używa od tygodnia :D

Jeszcze bym się skusiła na ten SEBAMED Q10, lubię inetensywne kremiki i inetnsywne działanie !

Używam tego produktu od: 2 tydzień
Ilość zużytych opakowań: --