Sephora, Creme de douche (Krem pod prysznic)

Sephora, Creme de douche (Krem pod prysznic)

Krem pod prysznic z witaminami A, E i F, olejkiem carthame, natłuszcza i odżywia. Dostępny w różnych kolorach i zapachach, m.in. wanilia, róża.

Mily dla oka,mily dla nosa.

Polki sklepowe wrecz uginaja sie od wszelkiego rodzaju zeli pod prysznic, jas zostalam obdarowana akurat tym. Wersja strawberry okazala sie strzalem w dziesiatke pod wzgledem zapachu oraz designu opakowania. Zapach (poziomkowy) jest obledny i kazda minuta pod prysznicem sam na sam z tym zelem to czysta przyjemnosc, poza tym robi dobre wrazenie stojac na polce ;) Wydajnosc srednia, choc pieni sie calkiem dobrze i nie wylewa sie nadmiernie z tubki. Nie zauwazylam,by pielegnowal, ale ptzeciez ma myc i faktycznie ta funkcje spelnia wzorowo. Co odstrasza to z pewnoscia cena w stosunku do pojemnosci opakowania. Mysle,ze za duzo nizsza cene mozna zdobyc produkt o identycznym zapachu i dzialaniu,tyle ze poza Sephora. ;)

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: polowa

Nie dla mnie

Żel kupiłam już jakis czas temu i tak sobie stał na półce, i czekał na swoją kolej. Cena, moim zdaniem, jest zawrotna jak na produkt pod prysznic, ale nagle poczułam przypływ gotówki i powędrowałam do kasy z czekoladową wersją tego kosmetyku.

Bardzo podoba mi się tubka kremu - ładna, zgrabna, kolorwa - slicznie prezentuje się w łazience. Sam kosmetyk ma konsystencję lekko kremową, dla mnie idealną. Mnie się z tubki nic nie wylewało samoistnie. Czekoladowy zapach jest obłędny: słodki - mleczna czekolada z nutką toffi. No nic tylko wąchać. Dodatkowo żel dobrze się pieni.

Co do działania to fajerwerków nie ma. Żel czysci, to fakt. Żadnych pielęgnacyjnych własciwosci nie zaobserwowałam, chociaż nie wysusza skóry. Bardzo denerwowała mnie tępa powłoka, którą kosmetyk pozostawiał na ciele - bardzo nieprzyjemna, co całkowicie dyskwalifikuje u mnie ten produkt. Boski zapach utrzymuje się przede wszystkim w łazience, na ciele niestety nie. Z wydajnoscią też kiepsko: używam go od ok. 3 tygodni, a zostało mi go, podejrzewam, na kolejny tydzień.

Zważając na wysoką cenę żelu i srednie działanie, to nie warto go kupować. Za połowę tej ceny mogę mieć kosmetyk, który będzie mnie w pełni satysfakcjonował. Żel wypróbowałam i ponownego zakupu nie planuję.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszą tubę

Ochłodzenie w czasie upałów

Dostałam w prezencie - sama pewnie nie skusiłabym się na niego.Miałam wersję mentolową i latem sprawdził się doskonale. Myślę, że efekt chłodzenia był w całym tym kosmetyku najlepszy- poza tym to zwykły kremowy żel pod prysznic jak ich wiele na rynku. Mam ok. 50 km do najbliższej Sephory, ale może to i dobrze bo kupując tak drogie żele pod prysznic poszłabym z torbami:)
Warty wypróbowania, ale cudów nie należy się spodziewać:
+ ładny mentolowy zapach
+ dobrze się pieni
+ delikatnie myje
- mało wydajny
- drogi

Używam tego produktu od: wakacje 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Rozkoszny zapach :)

Kupuje je ze względu na zapach, chociaż moją skórę leciutko nawilżają. Nie poradzą sobie może z wielkimi zabrudzeniami (od tego jest moim zdanie mydło w kostce). Zapach czyni kąpiel cudownie przyjemną :) w połączeniu z balsamem lekki zapach utrzymuje się na skórze. Miałam 3 czekoladowe, 1 malinowy, teraz używam miętowego, bardzo fajny orzeźwiający żel na upały.
Minusem jest wydajność, ale mi i tak starczają na długo, to bardziej dla tych co chcą myć nim całe ciało rano i wieczorem.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 4 całe, jedno w trakcie

Średniak o cudownym zapachu

Kupiłam go razem z balsamem z tej samej serii, był w promocji i tylko dlatego się skusiłam.

Plusy:
+ cudowny zapach, w połączeniu z balsamem bardzo długo utrzymuje się na skórze
+ nie podrażania skóry
+ pięknie się pieni
+ skóra nie jest wysuszona

Minusy:
- opakowanie jest dość trudne w obsłudze pod prysznicem, przez co może być mało wydajny
- jest dość razdki
- kolor - na myjce wygląda dość dziwnie, niby czekoladowy, ale mnie kojarzył się zgoła odmiennie
- cena

Podsumowanie:
całkiem niezły krem pod prysznic (choć moim zdaniem w konsystencji przypomina raczej mleczko), rzadki, o fenomenalnym zapachu. Jednak 20 zł za 150 ml produktu myjącego pod prysznic to jakiś żart.

średniak

Oprócz fajnego zapachu żel nie zachwyca. Bardzo rzadka konsystencja.....żel jest po prostu mało wydajny. Nie zauważyłam również żadnych efektów pielęgnujących.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zostawia mięciutką i gładką skórę.

Krem ten kupiłam w promocji, zapłaciłam 13zł, lecz \'normalna\' cena tego produktu to aż 26zł.
Posiadam zapach czekoladowych pralinek, krem ładnie pachnie w opakowaniu, podczas kąpieli pachnie zdecydowanie mniej intensywnie, a po kąpieli to już nic nie czuć na skórze. Dobrze się pieni, wystarczy niewielka ilość produktu. Jest to jedyny krem-żel, po którym zauważyłam, że skóra jest mięciutka i bardzo przyjemna w dotyku. Jednak nie zapłaciłabym 26zł za ten produkt. Ogólnie polecam, ale jedynie, gdy kupuje się w promocji :)

Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze opakowanie.

Piękny zapach!

Nie będę ukrywać, że kupując kosmetyki do ciała kieruję się głównie zapachem i opakowaniem, które ma cieszyć oko a i żeby przyjemnie się używało. Tak samo było z tym żelem/mleczkiem. Mam wersję pachnącą mleczkiem kokosowym mmmm.... :D Zapach sliczniutki, opakowanie też, żel nie wysusza, chyba nawet leciutko pielęgnuje-ale ja nie wymagam od żelu pielęgnacji, ma przede wszystkim myć i pięknie pachnieć! Jedyny minusik to zbyt leista konsystencja, przez co produkt jest mało wydajny. Ale zapach na duuuży plus :)

Używam tego produktu od: tygodnia

ale ładny zapach:)

Produkt kupiłam za bardzo niską cenę, więc zaskoczyła mnie wiadomość, ile ten produkt naprawdę kosztuje. Tak więc w cenie regularnej- nie.

Ale przyznam, że oprócz pięknego zapachu żel, a właściwie krem, bo taka jest jego konsystencja, ujął mnie swym działaniem.

Otóż dobrze myje i nie powoduje wysuszenia. Używam jednak balsam, bo wtedy skóra jest bardziej wypielęgnowana. Nawet o wiele droższe rzeczy pod prysznic nie zapewniają komfortu na tyle dużego, aby pominąć balsam;)

Jeżeli wierzyć zapewnieniom producenta, kosmetyk zawiera witaminy A, E itd. Jest kremowy, przyjemny, słabo się pieni, ale akurat nie należę do zwolenniczek piany pod prysznicem. Mniej piany, mniej sls-ów;)

Mam wariant Monoi tiare i jest to zapach cudowny, dla mnie:). Zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszyscy będą zachwyceni. Ja znam zapach monoi w wersji Yves Rocher i Sephora dosyć dobrze odtworzyła ten zapach, choć nie tak doskonale jak YR.

Monoi- kolorek ładny, żółciutki, opakowanie praktyczne.

Używam tego produktu od: miesiąc?
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

słabo jak na tę cenę

Obecnie mam wersję jeżynową, przewinęły się u mnie również kokosowa i jeszcze jakaś owocowa. Te żele trafiają do mnie jako gratisy lub prezenty i niezmiennie rozczarowują.
Zaletą tych żeli jest zapach, realistyczny, mało chemiczny,apetyczny. Niemniej konkurencja na rynku jest spora, za 1/4 jego ceny możemy mieć podobne cacko. Wad żel ma sporo: jest rzadki (chociaż jeżyna wypada tu najlepiej), słabo się pieni, jest mało wydajny. Umyć umyje ale za tę cenę spodziewałam się więcej.
Plus za szeroką gamę zapachów i kolorów ale na rynku jest mnóstwo lepszych żeli za o wiele mniejsze pieniądze.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

zapaaaach!

Uwielbiam ten zapach - mam dwa kokosowy i czekoladowy! Pachną przecudnie, zwłaszcza w zestawie z balsamem z tej samej serii zapachowej. Jednak poza zapachem to nie ma czego chwalić, zwłaszcza patrząc na cenę (ja kupuję zawsze jak jest promocja). Jednak jak dla mnie zapach zniewalający - zasługuje na 4*.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: osiem

nie, nie, nie

Pomyślałam sobie (kupując w tej perfumerii prezent koleżance na wieczór panieński), że skoro jest jakaś promocja to kupię sobie produkt marki Sephora - postanowiał wypróbować żel pod pdrysznic. No więc dumna niczym paw wieczorkiem zaczynam się myć i owszem zapach ładny ale poza nim NIC.
- dziwna koncyctencja, przelatuje przez palce - zbyt rzadki
- zdecydowanie mało wydajny
- niezbyt się pieni
Za cenę 19 złotych spodziewałam się czegoś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego