Iris Tagescreme (Krem na dzień z irysem)

Iris Tagescreme (Krem na dzień z irysem)

Gęsty, oparty na naturalnych składnikach krem, najlepiej do stosowania zimą lub przy bardzo wysuszonej cerze.
Zawiera olej jojoba i wosk pszczeli, pomagające zregenerowac sie bardzo suchej skórze.

Bardzo lubię

Bardzo dobry krem nawilżający, używam go razem ze SkinFood, również Weledy i jest to duet nie pobicia. Skóra dobrze nawilżona, odżywiona, pełna blasku, zmarszczki, mam 32 lata, znikome, widoczne trochę gdy się uśmiecham, poza tym gładziutko i to wszystko z naturalnych składników.

Używam tego produktu od: 08.2009
Ilość zużytych opakowań: sporo

Swietny dla wymagającej cery

Miałam go do pary z nocnym Iryskiem. Ta sama sprawa - trzeba przyzwyczaić nos do alkoholowego oparu. Ten na dzień jest odrobinę mniej "procentowy", ale - przestrzegam! -wciąż nie jest to bezwonne, apteczne mazidło.
Uwielbiam go, bo daje mojej skórze to co ona lubi najbardziej - czyli nie ściąga jej, ale odżywia, zmiękcza, wygładza. Krem szybko się wchłania przy czym efektywnie nawilża (a nie że po wchłonięciu pozostaje nam tylko wklepać krem od nowa, bo skóra wszystko wychłeptała). Nie tłuści cery, dobrze się spawdza jako baza pod podkład. Praktycznie krem działa przez cały boży dzień, czasami tylko doprawiałam kolejną dawkę koło popołudnia.
Kosmetyki Weledy mają u mnie 1 miejsce! Pewnie kupię kolejne opakowania, albo za granicą albo przez internet.

Używam tego produktu od: 2005

Nie dla wrazliwcow

Jestem wrazliwcem-moja cera czerwieni sie po kontakcie z woda ,po dotyku wacikiem.Kupilam ten krem pod wplywem zachwytow Wizazanek-mam cere sucha takze potrzebowalam dobrego nawilzacza na dzien.Krem nawilza swietnie-cere mialam gladziutka-linie mimiczne wygladzone-juz sie ucieszylam ze znalazlam idelany krem.Niestey po 2 dniach podraznil mnie-zaczelo mnie wysypywac-krem ma intensywny zapach,jest dosc tresciwy-szkoda ze nie jest dla mnie:(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie probkowe

Premierea Książki Dr Ambroziaka

bdb jakosc,mała cena

Po zakupie kremu na noc ,odrazu zdecydowałam sie na zakup kremu na dzień..zaskoczyły mnie te kosmetyki bardzo dobrą jakoscia ,zauważalnymi rezultatami, i ceną!! Krem na dzien pachnie ładniej niz ten na noc, woski pszczele wygładzaja cere,dobrze sie wchłania,nie zostawia tłuściarnej warstwy,cera jest wręcz aksamitna w dotyku,świetnie nawilzona i chroniona przed zimnem i mrozem,przeznaczona do każdego typu cery,produkt naturalny,cena 8,20 euro,nie wiem,czy sa w Polsce,powinni je sprowadzać,bo są świetne...Po skonczeniu serii Irys, zakupie serie różaną..bardzo polecam..