Colour Surge Butter Shine Lipstick (Szminka)

Colour Surge Butter Shine Lipstick (Szminka)

Kremowa pomadka, która daje połysk błyszczyku i komfort szminki. Nawilża i zmiękcza usta. Przetestowana alergologicznie. Bezzapachowa.

nie polecam!!

Pomadka utrzymuje się na ustach przez 15 min. Wiec jeśli komuś zależy na trwałości to zdecydowanie odradzam. Poza tym mało wydajna. Nie jest warta tej ceny.

CUDOWNA 😘😘😘

Jedna z lepszych szminek jakie przyszło mi używać. Podobało mi się w niej wszystko ( oprócz ceny 😁). Kolor jaki posiadałam to Baby Baby - piękny, stonowany idealnie pasujący i podkreślający każdą urodę, kolor uniwersalny, poprostu jeden z ładniejszych jakie widziałam (róż, przybrudzony z kropelką kawy z mlakiem),miodzio do kwadratu. Moje usta po jej użyciu przeżywały istny orgazm 😈 i to dosłownie. Szmineczka nie dość, że upiększała to jeszcze odżywiała usteczka...istny ideał, no ale, że ideałów nie ma dlatego i ta szminka ma swoją wadę, a mianowicie cenę : 99zł. 😑. Chociaż moim skromnym zdaniem wolę mieć jedną porządną szminę niż 20 błyszczyków i 15 pomadek, ponieważ ona łączy w sobie te dwie rzeczy + kolor najpiękniejszy na świecie. Nie wiem jak Wy, ale ja już zaczynam na nią ściułać pieniążki 😄.

Używam tego produktu od: od wakacji 2013 do marca 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno calutkie

Zdecydowane TAK!!!

Oceniam kolor PURE POSH.

Poamdka podbila moje serce i jest moja ulubiona ze wszystkich szminek marki Clinique :)

+ kolor
+ miekka
+ nawilza
+ koniec ze spierzchnietymi ustami
+ trwala
+ wygodne opakowanie

- cena

Uwielbiam ją i kupie kolejna :D

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Makijaż Maybelline

piękne wykończenie, słaba trwałość

Mam odcień Cherry Quartz. Jest półtransparentny, z drobinkami. Jeśli znacie szminki Yves Rocher, to ich nabłyszczająca jest bardzo podobna (oczywiście, nie taka sama, ale ten typ).

Zdecydowałam się na tę szminkę z uwagi na jej odcień i wykończenie. To według mnie przepiękny kolor na dzień, wyraźny, ale stapiający się z naturalną barwą ust, nienachalny, bardzo bardzo naturalny. Efekt wilgotnych ust, delikatny.

Niestety szminka jest niesamowicie nietrwała. Już wspomniane wyżej Yves Rocherki nabłyszczające zjadam w pół godziny - ta szminka od samego mówienia czy po prostu oddychania znika w 10 minut! na szczęście zjada się / znika równomiernie.

Nawilżenie? oj nie. Albo bez efektu, albo nawet lekko podsusza i włazi w załamania i wybarwia ciemniej skórki.

Mimo tego wykończenie jest śliczne i naturalne. Ale za taką cenę wolałabym coś trwalszego. Potwierdzam też słowa z recenzji niżej - szybko się zużywa.

Nie dla wybrednych.

Jest to dość specyficzna szminka głównie ze względu na jej konsystencję i efekt na ustach. Jak sama nazwa sugeruje, konsystencja jest masełkowa, trochę bardziej zbita niż słynne masełka Revlonu, a mniej więcej jednakowo nawilżająca. Niestety przez to większe "zbicie" daje również bardziej klejący efekt na ustach, a przy jakichkolwiek poprawkach, czyt. przy dodawaniu kolejnej warstwy, powstają nieestetyczne grudki. Kolor jest dość mocny, z pewnością nie transparentny, acz nietrwały. Jest to jedna z tych pomadek, który swoim działaniem mają bardziej pielęgnować usta niż być wytrzymałe. U mnie zjada się całkiem równomiernie, nie powstają również żadne brzydkie plamy koloru, ale znika z ust w ekspresowym tempie bez względu na to, ile mówimy czy jemy. Plus za lusterko na czubku opakowania, bardzo przydatne podczas imprez, oraz za całość opakowania - solidne, eleganckie, nie do zarysowania (brak napisów do starcia).
Posiadam piękny kolor Lilac Dream, lekki fioletowy, liliowy kolorek z drobinkami. Przepiękny połysk.

Uwielbiam!

Dostałam tę szminkę w prezencie i jestem bardzo ale to bardzo z niej zadowolona. Moje niskie budżety nie pozwoliłyby mi na kupno takiej pomadki, ale tutaj zdecydowanie jakość jest adekwatna do ceny. Jest to rzeczywiście taka nawilżająca pomadka, z efektem błyszczyka. Naprawdę dość długo się utrzymuje. Jestem z niej mega zadowolona! Na razie dość oszczędnie je używam, ale może za jakiś czas będę mogła sobie na nią pozwolić :)

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Całkiem ok, efekt błyszczyka

Szminkę polecam osobom, które nie lubią błyszczyków i szukają zamiennika.
Mam kolor pink a boo, delikatny róż, bardzo subtelny i rozświetlający usta.
Szminka nadaje ustom ładny kolor i połysk, nie trzeba używać nic więcej!
Nie wiem czy wysusza usta czy nie, ponieważ ja zawsze mam problem z suchymi ustami w sezonie jesienno-zimowym.

Plusy:
+ ładne opakowanie
+ ładny kolor
+ konsystencja
+trwałość przyzwoita

Minusy:
- wydajność (!), bardzo mała mam szminkę od 2 miesięcy i już jej prawie nie ma :( za to odejmuję całą gwiazdkę
- cena, ja zapłaciłam 110zł, a nie jak jest napisane na wizażu 77 zł...

Używam tego produktu od: 2 misiące
Ilość zużytych opakowań: 1, zużycie-80%

Nie umiem jej nakładać - maże się

Nie pasuje mi ta szminka, jest jakaś taka lepiąca, wychodzi poza kontur ust, nigdy tak nie miałam z innymi pomadkami. Sztyft rozmazuje się również po opakowaniu w czasie wykręcania. Szminka jest po prostu za miękka.
A tak poza tym - posiada bardzo ładne, eleganckie, solidne opakowanie, dodatkowo była w srebrnym pudełeczku z małym lusterkiem - urocze! Przyjemnie słodko pachnie, kolor również jest w porządku z malutkimi, błyszczącymi drobinkami (nie pamiętam nazwy). Mimo wszystko nie pasuje mi.
P.S.
Czy na pewno mówię o tej szmince? Bezzapachowa?
Moja pachniała landrynkowo. Może to była seria limitowana - wygrałam ją w konkursie : Różowa Wstążeczka wspomagająca walkę z rakiem piersi.

Używam tego produktu od: ponad rok

Ulubiona.

Z uwagi na wąskie usta nie mogę sobe pozwolić na intensywne mocno kryjące pomadki. Nie przepadam za błyszczykami ( mam tylko 2 ulubione) szukałam pomadki, która będzie produktrm 2 w 1. Bardzo lubię tę szminkę za brak smaku, ledwo wyczuwalny zapach, nawilżenie ust, delikatne kolory, blask jak w przypadku błyszczyka. Dodam, że ma ładne opakowanie.
Minusem jest mały wybór kolorów, mało wydajna. Jednak nie obniżam oceny, ponieważ jest moją ulubioną.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe ( adore, first love)

Fajna pomadka

Posiadam kolor 410 cinnamon stick.

Plusy:
+Piękny, wyrazisty kolor, połysk,
+Zadowalająca trwałość,
+ Pielęgnuje usta
+ Nie trzeba używać błyszczyka,
+ Elegancie opakowanie

Minusy:
- Nie polecam używania pomadki bez pomocy pędzla do ust,
- Nie posiadam jej długo, jednak patrząc na opakowanie wydaje mi się, że strasznie szybko jej ubywa ( nie używam jej codziennie ). Myślę, że to wina konsystencji.

Pomimo minusów uważam, że warto ją wypróbować. Pomadka jest naprawdę przyjemna :)

Używam tego produktu od: Wrzesień 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 pomadka

Może być

- zapachu brak więc to plus
- kolory są nasycone i kryjące
- jest to połączenie błyszczyka i szminki więc to też plus
- utrzymuje się długo na ustach
ALE
- jeden minus ale przez to odjęłam 1,5 gwiazdki
po miesiącu zaczął mi się poprostu topić(paprać) więc mogę nakładać go tylko palcem lub pędzelkiem. Duży minus
Ale ogólnie może być

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

uzywam z przyjemnoscia

Szukalam jakiejs lekkiej szminki na wiosne o niezbyt intensywnym kolorze i buszujac po perfumerii trafilam na ten kosmetyk. Posiadam ja w odcieniu 437 Pink-a-boo. Jest to stonowany roz. Doskonaly na dzien. Szminka jest miekka, latwo sie ja naklada, nie rozmazuje sie. Ma bardzo delikatne drobinki, ale trzeba sie przyjrzec, aby je dostrzec. Usta sa po niej nawilzone, gladkie, wygladaja ponetnie. Nie ma zapachu. Warta polecenia.

Używam tego produktu od: miesiac