Clinique, Water Therapy, Moisture Glove Hand Cream (Odżywczy i nawilżający krem do rąk)

Ochronny, odżywczy i nawilżający krem do rąk. Pomaga odbudować naturalną barierę ochronną skóry dłoni. Chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Pilęgnuje skórki paznokci. W 100% bezzapachowy. Przetestowany alergologicznie.

rewelacja

Pierwszy krem, ktory bardzo szybko poradzil sobie z sucha skora moich dloni. Juz po kilku zastosowaniach zniknely "biale pajeczynki" i uczucie sciagniecia skory. Bardzo szybko sie wchlania, nie pozostawia wrazenia "tlustych rekawiczek". Jest bardzo wydajny, poprzednio stosowane kremy nie starczaly mi na tak dlugo, konczyly sie zwykle po 4 - 6 tygodniach. Jak wszystkie produkty z wyzszej polki nie jest to krem za "pare zlotych", ale jest zdecydowanie wart kupna. Jedynym minusem jest brak ladnego zapachu, ale niestety wszystkie kosmetyki Clinique sa bezzapachowe.
Używam tego produktu od: 2 miesiecy

silikonnnnn...

krem jest bardzo podobny do wersji avon za 5 zł z silikonem. dłonie są śliskie, niby nawilzone ale jednocześnie suche. lepszy od nawilżającego diora ale niewiele. tworzy taką powłokę i niestety nie wchłania się do końca. dałbym 4* ale ze wzgledu na cene tylko3

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

świetny

Kupić nie kupię, bo gdzie ja bym tyle za krem;-) ale mam nadzieję że znów dostanę jako GWP. Krem doskonale nawilża skórę, błyskawicznie się wchłania, 30ml miniaturka wystarczyła mi na miesiące, a nawet możliwe że pozostaje po myciu dłoni...Świetny kosmetyk, jak ktoś nie ma oporów przed ceną.Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:30 ml GWP
04.09.06 Dostałam drugą GWP i doszłąm do wniosku, ze jednak kupię. Wprawdzie neutrogena jest mi konieczna do życia w zimie, ale przy temperaturach plusowych clinique jest nie do pobicia. Nic i nigdy nie dało mi tak gładkich rąk w dodatku jest wydajny i wchłania się błyskawicznie.

Manicure - klasyczny

b dobry

To naprawdę dobry krem-nie tłusty, można zaraz po aplikacji coś robić, nawilża jak trzeba i pięknie choć superdelikatnie pachnie, jednak nie kupię go ponownie ze wzgledu na cenę. Namówiła mnie pani w Clinique, dałam się omamić i nie żałuję, z przyjemnością używam, choć znam tańsze i równie dobre kremy do rąk. Polecam.

Używam tego produktu od:pól roku

uwielbiam

Mam do tego kremu tak dużą słabość, że wybaczę mu podstawową wadę, jaką jest stosunkowa nietrwałość efektu. Uwielbiam go za wspaniałe uczucie nawilżonych, mokrych, ale nie tłustych dłoni. Świetnie się wchłania - to idealny krem torebkowy lub do pracy, także ze względu na brak zapachu. Duża wydajność rekompensuje wysoką cenę, co zresztą u Clinique jest częstą sprawą.

Szkoda pieniędzy

Lubię linię Water Therapy, a szczególnie boski krem do stóp z tej serii, więc postanowiłam również rozpieścić dłonie... Miałam nadzieję na niesamowite nawilżenie i wygładzenie skóry ( jak w kremie do stóp) i błyskawiczne wchłanianie. Krem, owszem, wchłania się błyskawicznie, ale bardzo kiepsko nawilża - muszę nałożyć go naprawdę sporo, żeby odczuć ulgę... Zmiękczenie jakies tam jest, ale spodziewałam się znacznie więcej. Dodatkowo wnętrze dłoni "dusi się" pod tym kremem (!) i mam wrażenie, że dłonie się pocą. Czyżby krem zawierał silikon ? Podobne odczucia ( aczkolwiek nie tak dokuczliwe) miałam po kremie do rąk z silikonem Avonu. Generalnie krem jest kiepski i nie mam cierpliwości używać go regularnie ( może się zmuszę i zauważę jakieś długofalowe efekty podnoszące ocenę?). Mam wrażenie, że każdy inny krem za 5 zł jest lepszy i bardziej skuteczny. Jest wydajny - to fakt, więc jeśli ktoś ma wolną gotówkę może spróbuje go oswoić...