Unstoppable (tusz wydłużający nie rozmazujący się)

Unstoppable (tusz wydłużający nie rozmazujący się)

Pojemność 6,5 ml

Unstoppable to jedyna w swoim rodzaju maskara, jest trwała (do 12 godzin), odporna na ścieranie i rozmazywanie tak jak maskary wodoodporne, a jednak zmywalna wodą. Nowoczesnej konstrukcji szczoteczka FlexiRoll i mikrowłókna dają do 50% wydłużenia rzęs. Nadaje się też dla osób noszących soczewki kontaktowe. Dostępna w trzech kolorach - czarnym, brązowym i niebieskim.

Cena: 7 euro / 6,5 ml

Niewiarogodne! A jednak:)

Ściągnęłam ten tusz z zagranicy do sprzedaży w swoim sklepie. Zapoznałam się z opiniami na jego temat, poczytałam trochę tu i ówdzie i stwierdziłam, że muszę sama go spróbować, zanim komuś go zaproponuję. Jakoś tak wątpiłam w jego działanie. Ani nie ma jakiejś specjalnej, wydumanej szczoteczki, ani kolor nie poraża głębokością. A jednak coś w nim jest. Jestem zachwycona jego działaniem - moje rzęsy są zdecydowanie bardziej widoczne, dłuższe, zagęszczone. Co prawda tusz ten używam razem z bazą Eveline (nt. tej bazy wypowiedziałam się pod innym wątkiem) niemniej bazę stosowałam już z kilkoma tuszami, ale jak na razie ten mnie najbardziej zachwyca. Wytrzymuje cały dzień. Nie kruszy się, nie znika w miarę noszenia. Ponieważ mam tłuste powieki, pod koniec dnia zdarza się, że zaczyna się mazać na górnych powiekach, ale jak dotąd mam takie doświadczenie z każdym tuszem. Relacja ceny do jakości wypada tu zachwycająco dlatego każdej dziewczynie, która zapyta, czy warto kupić ten tusz, odpowiem: tak! :)

Używam tego produktu od: 1-2 miesięcy

Dobry tusz.

Lubię ten tusz, nie daje mocnego i spektakularnego efektu, ja jestem blondynką o delikatnej urodzie dlatego na mnie ładnie wygląda, myślę, że brunetka, która lubi mocny makijaż może być na nim zawiedziona.

Jest bezzapachowy, ma wygodną szczoteczkę, do której przylegają włoski, które są w formule tuszu i przyklejają się do naszych rzęs aby je wydłużyc.
Jeśli będziemy cierpliwe to można fajnie wystylizować oko, naprawdę znacznie wydłuża dzięki tym włoskom, ale nie ma dużego pogrubienia, ale dla blondynki takiej jak ja to wystarcza, bo wygląda fajnie, zalotnie, a naturalnie, kolor czerni tez nie jest mega węglasty, a raczej taki delikatny co również mi odpowiada.

Ja ten tusz lubię właśnie za naturalny, ale ładny, seksowny efekt, który daje, bo oko jest podkreślone, a rzęsy długie, dodatkowo jest trwały.
Jednak na większe wyjścia używam innych, bo ten jest zbyt naturalny(chociaż jakby się uparł i zastosował 5 warstw? ale po co? wtedy wyglądałby brzydko i posklejałby rzęsy).

Nie daję mu 5 gwiazdek, bo jednak żeby otrzymać ten czarujący efekt to trzeba mieć wprawioną rękę i trochę cierpliwości, żeby te włokienka poprzyklejać dobrze, ładnie itd.

Mam mieszane uczucia

Zamówiłam ten tusz na allegro. Na początku zakochałam się w nim, to co robił z moimi krótkimi rzęsami było aż nie do uwierzenia. Jednak z biegiem czasu miałam coraz większe zastrzeżenia.
Bardzo małe opakowanie, 6,5 ml? Niektóre próbki mają 4ml... Szybko się kończy.
Ma dwie cechy, których kompletnie nie rozumiem. Tusz po nałożeniu na rzęsy bardzo się klei, lepi. Jak zamknę oko rzęsy dolne przyklejają mi się do górnych. Okropne uczucie. Nawet jak dotknę palcem do rzęs to się lepią. Tusz owszem się nie rozmazuje, ale dlaczego się tak lepi?!!
Kolejny problem : Mam jeszcze dużo tuszu w opakowaniu, jest dosyć nowy, na szczoteczce wygląda na świeży, a po nałożeniu na rzęsy się osypuje.

Tusz ma zarówno wady jak i zalety. Jednak najbardziej mi przeszkadza, że rzęsy się po nim lepią.
DZIEWCZYNY, NIE JEST TO TUSZ WODOODPORNY!

Cellulit składniki

Bardzo dobry

Zgadzam sie z wiekszoscia pozytywnych opinii na temat tego tuszu... Zdradzilam mojego ukochanego od paru lat 2000 calorie i... jestem zadowolona :) Unstoppable nie kruszy sie, faktycznie nie rozmazuje, ladnie podkresla rzesy. Wrocilam po calym dniu i tusz wyglada bardzo dobrze. Jedyny minusik to lekko badziewiaste opakowanie, ale generalnie bardzo polecam wszystkim ten tusz.

męczę się

O ja naiwna! Łudziłam się, że naprawdę nie będzie się rozmazywał, więc przeszukałam internet wzdłuż i wszerz by go kupić. Zabrałam na wakacje. Wróciłam.
Moja recenzja dotyczy jednej ważnej dla mnie cechy :
On się rozmazuje. Bez dwóch zdań. To średniej klasy tusz (przypomina Avonowskie)
Jeśli chodzi o efekt, to też bida. Mam dość długie rzęsy, dość gęste i dość podkręcone. Ten tusz zatem nie musiał się zbyt napracować.
Efekt jednak mi się nie podoba.
Nie kupujcie.
P.S. Najlepsze tusze ma Max Factor, ale ciiii ;)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: męczę jedno :(

świetny

Kupiłam ten tusz za granicą w kolorze shiny black. Nie lubię Maybellinea ale ten tusz to hit. Mam gęste, długie rzesy a po pomalowaniu tym tuszem siegają brwi i wykluczają noszenie okularów. Przez cały dzień nic się z tym tuszem nie dzieje. Zero czarnych worków po 15 godzinach od wykonania makijażu, zero opadających drobinek. Czasami tylko te drobne włokienka przyklejają się do rzęs pod nieporządanym kątem, ale to można poprawić. Jak dla mnie niesamowita relacja cena - jakość.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Bardzo dobry!

Bardzo fajny tusz, nie zlepia rzęs nie osypuje sie, jest rzeczywiście bardzo trwały, nakładam dwie warstwy tuszu i mam bardzoooooo długie, lekko pogrubione , gęste rzęsy.Lubie wyglądać naturalnie, a ten tusz daje taki efekt: podkreśla, ale bez przesady.Łatwo go zmyć mleczkiem.Nie podrażnił oczu.Dobra jakość za niewygórowaną cene.

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

OK-ale nie dla mnie

Ten tusz sam w sobie nie jest zły. Nie rozmazuje się, świetni wydłuża rzęsy...no ale...nie pogrubia. I tego własnie mnie w nim brakuje. Po prostu nie nadaje się on do moich rzęs. Dostałby ode mnie tylko 3 gwiazdki...ale zachwyciła się nim moja znajoma. Na jej rzęsach ten tusz wygląda rewelacyjnie. Rzęsy aż do nieba :-). Polecam osobom, które od tuszy oczekują tylko wydłużenia.

Używam tego produktu od:podarowałam znajomej
Ilość zużytych opakowań:1/3

bardzo dobry

Dostalam go od mamy. Ogolnie dobry tusz, wspaniale wydluza, ale tylko wtedy jak nalozy sie 2 warstwy. Po jednej to w ogole nic nie widac. Pierwsza warstwa musi dobrze wyschnac i dopiero wtedy mozna pomalowac druga. Nie skleja rzes i sa one po nim miekkie, jednak po calym dniu rozmazuje sie i kruszy. Wlokienka lycry wpadaja do oka, a to nie jest przyjemne uczucie. Zmywa sie jak kazdy inny tusz. Ja dostalam go we wakacje i malowalam sie nim jakies poltora miesiaca, bo nagle sie cos z nim stalo. W ogole nie malowal! Mialam go wyrzucic, ale wrzucilam go tylko na dno kosmetyczki. Dzisiaj sprobowalam go na nowo i znowu byl taki jak na poczatku! Dziwne to troche, no ale i tak daje 4 gwiazdki, bo uwazam, ze mimo wszystko pieknie wydluza a nawet podkreca :) A no i nie ma jakiegos ostrego zapachu chemicznego ;)Używam tego produktu od: wakacji, z przerwa
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

mój na zawsze

Same plusy, ogólnie wielki zachwyt:)
+ odporny na wilgoć, łzy
+ łatwo się zmywa zwykłymi specyfikami do demakijażu niewodoodpornego
+ nie kruszy się
+ nie rozmazuje się
+ wspaniale wydłuża rzęsy, sięgają aż do nieba (nie mam wygórowanych wymagań co do efektu, jest naturalnie i ładnie)
+ nie podrażnia oczu
Szkoda tylko, że nie można go znaleźć w sklepach, ale dla chcącego nic trudnego - taki tusz wart jest poszukiwań.

Używam tego produktu od:

Jest to jednak najlepszy tusz w porownaniu ze wszystkimi wspanialymi markami na ktore wydalam kupe kasy ostatnio od ysl po Lancomy itp.Ten wydluza najlepiej i rzesy sa magiczne nic tylko porobic fotki rzes pomalowane wszystkimi i porownac;)
NAJGORZE TO TO ZE JUZ GO NIE WIDZE W SKLEPACH;-(
MOJ KWC!

jest to najlepsza jak dla mnie wersja narazie z serii maybelline wodoodp.wydluzajacy.Naprawde wydluza bardzo ladnie naturalnie bez galazek, fajny kolor czerni nie osypuje sie jestem z niego bardzo zadowolona jedynu maly minusik za to ze strasznie szybko sie koncza przy codziennym uzyciu tusz mi znika po miesiacu.
Poki co jest to najlepsza dla mnie wersja z tanszych tuszy - moj KWC do ktorego wracam;)Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamietam

polecam

jestem bardzo zadowolona z tego tuszu - bardzo ładnie wydłuża, ma głęboki czarny kolor, jest trwały, nie osypuje się, wytrzymuje na deszczu, ale można go zmyć zwykłym mleczkiem. W zależności od upodobań można nim wyczarować naturalny efekt- przy jednej warstwie albo bardziej wyrazisty przy kolejnych pociągnięciach szczoteczką.
Noszę soczewki i nie miałam żadnych niespodzianek z jego strony.
Bardzo go polubiłam i na sezon wiosenno-letni zajmie on w mojej kosmetyczce miejsce wodoodpornego lash expansion.