Pantene Pro-V Gęste i Mocne, Szampon (stara wersja)

Pantene Pro-V Gęste i Mocne, Szampon (stara wersja)

Podstawowy krok w pielęgnacji cienkich włosów. Działanie tego kosmetyku jest dwustopniowe: w pierwszej fazie system oczyszczający wytwarza puszystą pianę, dzięki której szampon dokładnie i delikatnie oczyszcza włosy. Następnie, dzięki zawartości odżywczych składników, szampon pomaga zabezpieczyć cienkie i delikatne włosy przed uszkodzeniami, a zastosowany w formule system polimerów wygładza i chroni powierzchnię włosów, nadając im zdrowy, pełen blasku wygląd.

;/

Po tym szmaponie włos nie jest grubszy(jak był drobny jest drobny),ale jest ich rzeczywiscie więcej,gęsciej.Pieni się nawet dobrze.Nie nawilża,trudno domyć skórę głowy palcami bo jest twarda jakby szamponu nie widziała,więc ją "tarłam" na chama.Na pewno go nie kupię.Moja mama też go nie poleca.Kupiła dużą bulę,jeszcze za 17 zł czy złotówkę mniej i jakos męczyłysmy ten szampon przez półtorej tygodnia.Pff...

Używam tego produktu od: półtora tygodnia
Ilość zużytych opakowań: duża butla

Mam włosy cienkie i delikatne, do tego z tendencją do szybkiego przetłuszczania się. Szampon Pantene słuzy im jednak dość dobrze.

Ma kremową, gęstą konsystencję i ładny zapach. Dzięki temu, że mocno się pieni jest bardzo wydajny. Skutecznie myje i oczyszcza.

Włosy są po nim miękkie, lśniące i pachnące:) Wydaje się, że jest ich optycznie więcej. Łatwo i dobrze się je modeluje.

Nie powoduje podrażnień skóry głowy ani łupieżu.

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: kilka

Wysusza!

Niestety zawiodłam się bardzo. Okropnie wysusza, obkleja włosy jakimś trudno zmywalnym silikonem (chyba silikonem,bo czym) przez co osłabia działanie odżywek. Włosy po nim szybko się przetłuszczają, okropnie plączą i stopniowo zaczynają tracić blask.
Na pewno będę go unikać.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

depilacja jak się przygotować

Zakupiłam ten szampon po raz drugi .Pierwszy raz nie sluzyl mi wraz z odzywka .Teraz zmieniłam zdanie.Szampon dobrze sie pieni(,ja jednak rozrabiam go z woda :))dobrze oczyszcza nie przesusza włosow ,dodatkowo sprawia ze sa miękkie w dotyku i blyszczące .Zauwazyłam tez mniejsza ilość wypadąjacych włosow.Minusem tylko jak dla mnie jest to że po dłuższym czasie obciąża włosy.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

ulubieniec

Bardzo lubię szampony i odzywki z Pantene Pro-V, szukałam innych fajnych szamponów po podobnej cenie ale zawsze jakoś wracam do tej marki. Teraz właśnie stosuje ten, ponieważ mam cienkie i wypadające włosy. Muszę powiedzieć, że faktycznie można zauważyć więcej objętości (na drugi dzień jest już trochę gorzej, ale nie tak źle), włosy są miękkie i przyjemne w dotyku.
Niektórym może nie spodobać się zapach, ale mnie bardzo się podoba.

Zawsze kupuje dużą butlę 400ml za jakieś 15-16 zł więc opłaca się jak najbardziej :)

Ilość zużytych opakowań: skończona 1 duża butelka, w planach kolejna z innej serii

szampon jak szampon

Dla kogoś kto nie poznał lepszego szampon może wydawać się rewelacyjny. Zdecydowanie, jest lepszy od innych szamponów pantene: nie wysusza tak bardzo włosów, są one miękkie (stosowany wraz z odżywką z tej samej serii). Kupiłam szampon wraz z odżywką z serii Intensywna Regeneracja, ten stał zakupiony wcześniej i nie do końca zużyty. Przerażona rezultatem stosowania tamtego szamponu dokończyłam ten, razem z odżywką z tamtej serii. Moje włosy nie są złe, jednak zdecydowanie poszukam innego produktu.

Poza tym męczy mnie jego zapach. Wiem też, że może podrażniać skórę głowy, powodować szybsze przetłuszczanie się włosów oraz łupież.

Używam tego produktu od: tygodnia?
Ilość zużytych opakowań: 1, zaczęte wcześniej, teraz dokończone

Najlepszy

Zdecydowanie najlepszy szampon przynajmniej do moich włosów, które są bardzo długie,rozdwajają się im końcówki a ich rozczesywanie po kąpieli zawsze było problemem.

Plusy:
+włosy są nawilżone
+nie są przetłuszczone
+błyszczą i mają dobrą kondycję
+nie przetłuszczają się
+pięknie pachną

Minusy:
Jak dla mnie nie ma żadnych

Ilość zużytych opakowań: duuużo:)

lubkam go

Fenomenalny w połączeniu z odżywką, do tego bardzo wydajny.
Pewnie jeszcze kiedyś wrócę do tej kombinacji.
Nieszczególnie obciąża. Moje włosy są takie, że i tak myję je najpóźniej co drugi dzień.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa

obciąża

Szampon potwornie obciąża włosy. Już tego samego dnia wieczorem sprawiają wrażenie przetłuszczonych.
Dobrze się pieni, dobra relacja ceny do pojemności. Zapach mi nie odpowiada, ale to kwestia gustu. W każdym razie jest taki sam jak w innych szamponów Pantene.

Nie polecam osobom, które nie myją włosów codziennie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

koszmar

kiedyś używałam szamponów pantene i teraz, kiedy zobaczyłam go w promocji z odżywka, zakupiłam mysląc że będę mieć z niego pożytek.... jakże okropnie sie rozczarowałam :(
włosy zaczęły garściami wychodzić, na skórze pojawiło sie uczulenie aż mnie skóra bolala, pojawił sie łupież, jakieś krostki... masakra
do tego włosy się tak masakrycznie zaczęły przetłuszczać że kilka godzin po umyciu wyglądały jakby były z 3 dni niemyte... :(
bubel pierwsza klasa :(

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Super:)

Trochę jestem zaskoczona negatywnymi opiniami poniżej, mnie ten szampon bardzo służy. Mam dość delikatne włosy a on dodaje mi objętości, jakby usztywnia, optycznie daje wrażenie bujnej czupryny.
Ma biały kolor, przyjemny typowy dla pantene zapach, żelową konsystencję i bardzo dobrze się pieni. Umycie nim głowy to kwestia chwili. Po umyciu i wymodelowaniu włosy są lśniące, gładkie ale równocześnie jest ich jakby więcej, fryzura jest bujna i dobrze wygląda. Podoba mi się też, ze umyta nim głowa długo zachowuje świeżość, praktycznie przez 3-4 dni włosy są czyściutkie. Polecam w duecie z odżywką:)

Świetny !

Świetny !

+ wzmacnia i odbudowuje włosy
+ miękkie i gładkie włosy
+ ładny zapach
+ nawilża włosy
+ nie uczula i nie podrażnia skóry głowy
+ nie powoduje łupieżu wręcz go niweluje
+ nawilża skorę głowy
+ świetna konsystencja
+ szybko się pieni
+ bardzo wydajny
+ dobra cena
+ fajne opakowanie

Rewelacyjnie wzmacnia i odbudowuje włosy! Po niemiłosiernie spalonych włosach po farbowaniu w salonie fryzjerski był jak balsam dla moich zniszczonych włosów. Włosy nie puszą się i nie przetłuszczają. Wiem co piszę, gdyż może trudno w to uwierzyć ale myję skórę głowy i włosy raz w tygodniu. POLECAM !

Używałam tego produktu: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 duże opakowania