Pantene, Pantene Pro-V Gęste i Mocne, Odżywka (stara wersja)

Pantene, Pantene Pro-V Gęste i Mocne, Odżywka (stara wersja)

Kolejny krok w pielęgnacji osłabionych, cienkich włosów. Wiele kobiet obawia się, że używanie odżywki nadmiernie obciąży ich delikatne włosy. Jednak to właśnie włosy cienkie i słabe są najbardziej narażone na uszkodzenia i złamania, dlatego stosowanie odpowiedniej odżywki po każdym myciu jest nieodzowne. Formuła nowej odżywki Pantene Pro-V Gęste i Mocne jest lekka i nie obciąża włosów, a jednocześnie wzmacnia ich strukturę, zapewniając włosom naturalną siłę i odporność. Po zastosowaniu odżywki włosy są bardziej elastyczne i sprężyste, a ich łuski należycie chronione przed zniszczeniem. Formuła odżywki została ponadto wzbogacona o unikalny kompleks Amino Pro-V, który głęboko wnika we włosy, wypełniając uszkodzone miejsca i wzmacniając włosy od wewnątrz.

Cena: 8 zł / 200 ml

Nie wiem co mam o niej myśleć

Odżywka bardzo średnia.
Nie wiem co mam o niej myśleć. Polubiłam Pantene po poprzedniej odżywce aqua light i myślałam, że ta będzie tak samo udana. Niestety, ta jest ot zwykła, niczym nie wyróżniająca się. Napis : gęste i mocne ? Hmm nie wiem czemu on ma służyć, bo włosy są jakie są w niczym się nie zmieniły. Nie zauważyłam też tego efektu żeby było mocniejsze. Jest po po prostu zwykła odżywka, pomaga w rozczesaniu włosów i może ciut je wzmacnia, cieszę się że nie przyczyniła się do przetłuszczania moich włosów. Opakowanie duże, ekonomiczne i wydajne. Kupiłam za 10.90 zł opakowanie 400 ml. Jest wydajna ponieważ ma bardzo rzadką konsystencję co mi się niestety nie podoba (nawet aqua light była bardziej "treściwa" ). Mam dość zniszczone włosy, pewnie dlatego się nie sprawdziła. Myślę jednak, że dla osoby, która posiada włosy nie za bardzo zniszczone czy normalne będzie w sam raz.
Mi krzywdy nie zrobiła, ale też nie pomogła za bardzo. Uważam jednak, że warto ją kupić i przetestować. Może mi nie pasuje, ale komuś innemu. Nie wiem czy zakupię ponownie z uwagi na konsystencję, jednak może kiedyś... nie wykluczam tego.
Warta przetestowania

Może być.

PLUSY
- włosy dobrze się rozczesują
- są miękkie, puszyste, połyskujące
- odżywka ma ładny zapach podobnie jak inne z Pantene
- włosy świetnie się po niej układają

MINUSY
- nieco obciąża włosy

Używam tego produktu od: 2011

SZAŁU NIE MA:(

zwykła odżywka jakich wiele. cena wysoka, jakość słaba. u mnie mało wydajna, ale jak każda, bo mam bardzo długie włosy. nie widzę po niej żeby stan moich włosów się polepszył ani jakieś spektakularnego nawilżenia. nie spełnia obietnic producenta.

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Manicure - klasyczny

Zaskoczyło

Pierwszy raz w życiu wydałam ok. 10 złotych na odżywkę i byłam tak oszołomiona rezultatem, że postanowiłam kupić i szampon.
Miałam straszne problemy z wypadaniem i jakością włosów po diecie i narkozie - zauważyłam, że poprawiła się ich kondycja i wypadały mniej, w stopniu wręcz tolerowalnym. Odżywka moim zdaniem bardzo wydajna. Szkoda tylko, że trzeba spłukiwać.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa

bez szału

Kupiłam, bo potrzebowałam na gwałt odżywki, myślałam, że będzie lepsza.

Plusy:
przyjemny zapach
wygodne opakowanie
dodaje blasku
ułatwia rozczesywanie
gęsta konsystencja

Minusy:
obciąża włosy
włosy wcale nie są po niej tak rewelacyjne, jak obiecuje producent
średnio wydajna

Pantene ma zdecydowanie lepsze odżywki:)

Dla mnie dobra:)

Uzywam w duecie z szamponem z tej samej serii i bardzo mi się podoba. Odżywka ma dość lekką konsystencję, ładnie pachnie. Wydajna- niewielka ilość wystarczy, aby rozprowadzić ją po caych włosach ( mam fryzurę półdługą). Włosy po jej użyciu rozczesują się bezproblemowo, a po wysuszeniu i wymodelowaniu- są sliskie, błyszczą się, nie elektryzują i nie puszą. Co ważne- odżywka nie obciąża włosów i nie przetłuszcza ich- na 3 dzień po myciu nadal wyglądają świeżo. Polecam:)

Świetna !

Świetna !

+ wzmacnia i odbudowuje włosy
+ miękkie i gładkie włosy
+ ładny zapach
+ nawilża włosy
+ nie uczula i nie podrażnia skóry głowy
+ świetna konsystencja
+ bardzo wydajny
+ dobra cena
+ fajne opakowanie

Rewelacyjnie wzmacnia i odbudowuje włosy! Po niemiłosiernie spalonych włosach po farbowaniu w salonie fryzjerski była jak balsam dla moich zniszczonych włosów. Włosy nie puszą się i nie przetłuszczają. Wiem co piszę, gdyż może trudno w to uwierzyć ale myję skórę głowy i włosy raz w tygodniu. POLECAM !

Używałam tego produktu: 2 lata

jestem bardzo zadowolona

Zacznę od tego że mam cienkie włosy. Do tego są suche i zniszczone. Stosowałam już wiele masek, odżywek głównie polecanych przez KWC. Tą jednak znalazłam sama i jestem zaskoczona. Na głowie dużo więcej włosów
(takie wrażenie), są lśniące i mięciutkie , super się układają . Jedna z najlepszych odzywek z Pantene Pro- V

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w końcówka 1

skuteczna

Jestem nieco zdziwiona ogólną oceną tej odżywki, uważam, że zasługuje na więcej :)
Daję jej 4 gwiazdki, ponieważ:
- działa natychmiastowo;
- nawilża włosy, wyglądają zdrowiej i lepiej się układają;
- pięknie pachnie;
- jest wydajna;
- nie przetłuszcza włosów.
Będę do niej wracać, bo nie znalazłam jeszcze lepszej odzywki.

Używam tego produktu od: zima 2009/2010
Ilość zużytych opakowań: 1/2

dobra odżywka

Całkiem dobra odzywka, do której od zcasu do czasu wracam.

Ma gęstą konsystencję, wygodnie się ją nakłada na włosy, nie spływa z nich. Odzywka ułatwia rozczesywania włosów, sprawia, ze włosy wyglądają bardzo zdrowo, są gęste, gładkie, nie puszą się, są leciutko obciążone ale w takim pozytywnym sensie. Odżywka nie powoduje szybszego przetłuszczania włosów. Zapach długo utrzymuje się na włosach.
Odżywka ma przystępną cenę, ładne opakowanie typowe dla produktów pantene. Jest wydajna.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Bardzo ją lubię

raz na jakis czas zawsze wracam do tej serii. Mam długie, dość niewymagające włosy. Odzywka dość dobrze odzywia włosy, nadaje im hmmm "gęstość"? ułatwia rozczesywanie, włoski trochę bardziej się błyszcza. Naprawdę godna polecenia na zniszczone końcówki. Ładny zapach, ja go lubię. Średnio wydajna.

Używam tego produktu od: kilka lat?
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

dośc dobra :)

moim zdaniem to dość dobra odżywka :)
wzmocniła mi włosy , miałam ich tak jakby wiecej :)
Dobrze sie rozczesywały i miały ładny połysk :)
jedynie zapach odżywki nie bardzo mi odpowiadał. Był troche "sztuczny".
ale ogolnie dość dobra odżywka :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu