Kryolan, DermaColor, Fixing Spray (stara wersja)

Kryolan, DermaColor, Fixing Spray (stara wersja)

Pojemność 2,5 ml

Utrwalacz makijażu w sprayu. Przeznaczony głównie do Camouflage System ale nadaje się do utrwalania każdego makijażu. Zapewnia trwałość nawet na całą noc.

Zawiera filtr słoneczny SPF 20.

Fixing Spray rozpyla się z odległości 20 cm, przy zamkniętych oczach i ustach.

Skład: Alcohol Denat., Butane, Propane, Acrylates/t-Butylacrylamide Copolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Benzophenone-3, Butyl Methoxydibenzoylmethane.

Cena: ok. 30 $ / 2,5 oz

Jest super i do tej pory mnie nie zawiódł

Jestem baaaardzo zadowolona z tego utrwalacza - faktycznie utrwala makijaż na wiele godzin, pozostawiając go w nienaruszonym stanie, przy wielkich wyjściach wytrzymuje całą noc, nawet jeśli się tańczy, poci i aktywnie spędza ten czas :)
Polecam przy wszelkiego rodzaju imprezach, wyjątkowych okazjach itd. gdy chcemy wyglądać nienagannie nie tylko przez pierwszą godzinę :P
Odjęłam pół gwiazdki za cenę i za to, że faktycznie nie nadaje się na codzień - pory są zapchane, skóra nie oddycha, ale to raczej normalne przy tego rodzaju kosmetykach :)
Ogólnie - na wielkie wyjścia i całonocne imprezy - strzał w 10!

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010364].usefull || 0 }}% pomocna.

TRAGEDIA

TRAGEDIA!! Tez zachęciłam się cudownymi opiniami w internecie, ale ten ten produkt ma chyba po prostu tak fantastyczne lobby! Nie działa wcale, baa makijaż znika z twarzy szybciej niż bez użycia tego produktu. Dziesiątki prób, ze może cos żle robię, ale nie, ten szajs po prostu nie działa. Robiłam nawet test i spryskałam polowe twarzy, na tej niespryskanej polowie, makijaż był trwalszy!! o zgrozo, najgorzej wydane pieniądze od dawna. Paranoja.

Używam tego produktu od: 2 miesiacy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992776].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny utrwalacz

Jako wizażystka używałam tego produktu do utrwalania makijaży ślubnych i nie tylko. Dziewczyny które malowałam były zachwycone trwałością makijażu do czego przyczynił się z całą pewnością utrwalacz kryolanu.

Minusem jaki mogę wymienić to tylko to że po utrwaleniu nie możemy poprawiać już więcej makijażu, ale to chyba normalne :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958147].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

kupię ponownie

Najlepszy na rynku! Utrwala mocno makijaż, lecz nie tworzy efektu maski. Na początku po aplikacji czuć go na twarzy przez parę sekund. Nie powoduje podrażnień, ani nie pojawiają się po nim wypryski. Śmierdzi okrutnie, ale tylko kilka sekund.
Uwielbiam go jak i moje klientki.
Należy jednak uważać z ilością. Gdy za dużo pryśniemy będziemy się świeciły niemiłosiernie. Ja po spryskaniu twarzy aplikuję na niego puder HD, daje to cuuudowny efekt.

Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[939557].usefull || 0 }}% pomocna.

claro que si :)

To jest niezbędny produkt w mojej pracy. Klientki mają utrwalone cienie, puder, bronzer i kreski na powiece pomimo tańców, hulanek i swawolnych różności :) Na początku bałam się o to, że zrobi "maskę" z twarzy, ale zupełnie niepotrzebnie. Wszystkie funkcje fizjologiczne skóry zostały zachowane z dodatkiem zatrzymania na wiele godzin zrobionego makijażu. Jestem na "tak" :)

Używam tego produktu od: używam od roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[928287].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie bomba!

Plusy:
- mega wytrzymały (raz zdarzyło mi się na imprezie zasnąć z makijażem...rano był na swoim miejscu!)
- wydajny
- łatwy w aplikacji (przynajmniej ja nie miałam problemów)

Cena jest dość wysoka, ale myślę że produkt warty tej ceny. Na prawdę daje rade: w różnych ciężkich sytuacjach makijaż zostaje na swoim miejscu.

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: puszka 150ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901309].usefull || 0 }}% pomocna.

Bo ja wiem....

Zachęcona przez opinie wizażystek zakupiłam fixer celem stosowania latem na ważniejsze wyjścia. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, więc latem świecę się już po godzinie. Miałam nadzieję, że fixer osłabi ten efekt. Nie rozczarowałam się, świecenie rzeczywiście jest mniejsze, dłużej udaje się utrzymać makijaż na miejscu, jednak zauważyłam ,że po jakichś 3 godzinach fixer zaczyna miksować się z podkładem i tworzy efekt maski. Daję 3,5* ze względu na cenę oraz tworzenie niefajnego efektu po kilku godzinach. Zauważyłam też, że po użyciu fixera moja cera jest bardzo przesuszona ( wynik zawartego w nim alkoholu) i po kilku dniach pojawiają się pryszcze. Nie wiem czy to wszystko jest warte zachodu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[870655].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry produkt

Makijaż zostaje na swoim miejscu. Przetestowałam w różnych warunkach, z różnymi podkładami i na wielu imprezach. Na pewno nie do codziennego użytku. Zalecam bardzo dokładny demakijaż i porządny peeling po każdym zastosowaniu. W przeciwnym razie mali "czerwoni przyjaciele" będą bezwzględni i pojawią się na cerze ;)

Używam tego produktu od: 2010 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie i teraz drugie (duże) w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[862244].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny z dwoma poważnymi wadami...

Produkt rzeczywiście utrwala makijaż, ale posiada też dwie ogromne wady, o których niżej...

:) rzeczywiście utrwala makijaż (niezastąpiony na wielkie wyjścia)
:) nie skleja rzęs
:) makijaż zostaje na swoim miejscu przez kilka godzin

:( największa wada - dozownik się zapchał przy 1/3 opakowania i w momencie bardzo ważnego dla mnie wyjścia, będąc pewna jego niezawodności, myślałam że się popłaczę, nie mogłam go wydostać z opakowania!!!! Po jakimś czasie dozownik się naprawił sam, ale czasem sprawia psikusy...
:( zapycha, jeśli się go stosuje zbyt często, napewno w życiu bym nie poleciła go do codziennego stosowania...
:( rozmazuje tusz do rzęs (można wytrzeć patyczkiem i jest ok)

Generalnie porządnie się zastanowię, czy kolejny raz go kupię, bo nie mam w zwyczaju kupować drogiego produktu i wyrzucać prawie pełnego tylko dlatego, że dozownik "nawala" i chodzić pół dnia wściekła, że w bardzo ważnych chwilach "nawala", choć muszę przyznać, że efekt jest naprawdę ładny...

Ze względu na powyższe wady, z czystym sumieniem mogę mu wystawić tylko max 3,5 gwiazdki, gdyby nie dozownik napewno dałabym mu 5 i byłby to mój "must have"...

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[862230].usefull || 0 }}% pomocna.

ŚWIETNY

Niezbędnik na specjalne okazje. Świetnie utrwala cały makijaż, nawet cienie utrzymują się na swoim miejscu przez wiele godzin. W pierwszej chwili po aplikacji czyć na twarzy lekkie ściągnięcie, ale to uczucie szybko mija. Należy stosować się do rad producenta w zakresie aplikacji aby nie przedobrzyć i nie stworzyć na twarzy skorupy. Ma dośc intensywny zapach, który również dość szybko się ulatnia.
Wydajny i naprawdę godny polecenie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[861553].usefull || 0 }}% pomocna.