Pędzle do makijażu

Pędzle do makijażu

Pojemność 1 szt

Najróżniejsze pędzelki do makijażu - do cieni do powiek, do różu, do pudru. Mam jeden gruby do pudru i jeden cienki do cieni. Oba z plastikowymi rączkami, wygodne w użyciu, wykonane z miękkiego włosia.

Cena: kilka - kilkanaście zł

Nie lubię.

Mam mały pędzel do pudru,z czarno-złotą rączką.
Skusiłam się na niego tylko dlatego,że była promocja.
Wcześniej używałam pędzli z Sephory,Rossmanna,Estee Lauder i Chanel,więc mam porównanie.

Jeśli chodzi o ten pędzel,to dziwię się,że ma tak niepochlebne opinie.
Ja go bardzo lubię.
Najbardziej zaskakujące jest to,że mój pędzel nie jest szorstki(tak jak egzemplarze innych recenzentek),tylko niesamowicie delikatny.
Nie wiem,jak inne pędzle,np. do różu czy do cieni do powiek,ale wiem,że te do pudru są miękkie.
Mogłabym cały czas dotykać nim twarzy,jest taki mięciutki;)
Używam go do pudru prasowanego i w kulkach.
Zawsze nabiera odpowiednią ilośc kosmetyku i równomiernie go nakłada.
Ponadto nie gubi włosia(mam go już od 2 miesięcy i nie wypadł z niego ani jeden włosek!) i jest zbity.
Jedyne,co mi w nim przeszkadza,to intensywny zapach,który na szczęście znika już po pierwszym myciu.

Edit:
Niestety,pędzel zaczął gubić włosie,które stało się twarde i strasznie drapie.
Nie rozprowadza pudru tak,jak na początku,tylko robi plamy.
Nie polecam.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

to żart?

Mam mały pędzel do pudru stojący. Kupiłam ze wzg. na cenę no i praktyczność. Plus za niewielkie rozmiary no i za tą podstawkę. Na tym kończą się jego zalety. Włoski są strasznie sztywne, drapią skórę, nie wspominając już co robią z pudrem. Graniczy z cudem nałożenie go rownomiernie. Jest paskudny, juz mam nauczkę, że na takie rzeczy warto wyłożyć trochę więcej kasy, żeby obyło się bez nieprzyjemnych niespodzianek. Nie polecam ..

Używam tego produktu od:krótko
Ilość zużytych opakowań:-

Drapacz.

Posiadam pędzel stojący do pudru. Od razu zaznaczę, że stojąca nóżka to jego jedyna zaleta.

Mimo iż na początku sprawuje się nawet dostatecznie, po jakimś czasie zaczyna potwornie drapać. Wręcz nie nadaje się do uzycia! Do życzenia pozostaje także tandetne wykonanie - podstawka odpadła mi bodajże w trzecim dniu stosowania. Nic dziwnego, skoro została przymocowana malutką kropelką kleju.. Jeśli dołożyć do tego plamy z pudru, które może pozostawiać, jego ocena wypada naprawdę kiepsko.

Nie polecam.Używam tego produktu od: używałam jakiś rok temu
Ilość zużytych opakowań: na szczęście jeden

wrastające włoski

dla cierpliwych

Pędzel kupiłam do pudru sypkiego (szukałam czegoś małego, ponieważ mam mały pojemniczek z pudrem). Wybór padł na Inter-Vion: pędzel niewielki, w plastikowym pokrowcu, ładny :) Jest miękki i ładnie rozprowadza puder (zarówno sypki, jak i prasowany). Myłam go już kilka razy i nie zbił się.
Minusem jest sztuczny i średnio przyjemny zapach włosia oraz fakt, że na początku pędzel się obsypuje (problem powoli zanika po kolejnych myciach). Mały zgrzyt wywołało wykonanie pędzla- obręcz łącząca włosie z rączką było niedoklejone i mocno się ruszało (nie sprawdziłam tego przy zakupie :( ). Na szczęście nie mam dwóch lewych rąk i poradziłam sobie z tym szybciutko ;)
Podsumowując: jestem zadowolona z zakupu, ale pierwsze dni użytkowania mogą zniechęcić (wypadające włosie, zapach i partyzanckie wykonanie). Zakup za 8 zł- może nie ma co wymagać?
Trwałość oceniam na trzy gwiazdki, podobnie jakość.

Oj nie nie nie...

Miałam kilka pędzelków, już nie pamiętam które dokładnie... Moja recenzja będzie krótka: pędzelki są w porządku, dopóki się nie znajdzie lepszych. Obecnie jestem na etapie naturalnego włosia i niezniszczalnej We-My. I dopiero wtedy widać, jak blado wypadają przy nich stare, rozczapierzone, odchudzone Inter-Viony :)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: hmm, z 5?

Mój jest ok :)

Mam pędzel do pudru,stojący :) Można go postawić na nóżce,przez co duży + :D Pędzel jak dla mnie jest ok.Ma odpowiednią grubość,czy raczej gęstość,dobrze rozprowadza puder.Na początku coś tam się zniego sypało po 1 praniu,ale potem już było ok :) Mam go kilka lat i faktycznie zrobiła mi się mała szczoteczka,ale jak na tyle lat intensywnego użytkowania,prania,noszenia go ze sobą,to jest naprawdę super ;) A do tego był tani :D

Używam tego produktu od:kilka lat

niegdy więcej.

bardzo kiepskeij jakości produkty. choć cena niska to jednka nie skusze się już nigdy na zakup takiego "badziewia". pędzelki momentaleni zbiły sie w jeden "kołtun". ponadto są szorstkie i niemiłe w dotyku. kipesko rozprowadzają kosmetyki, robiąc plamy...

kiepski

Używamłam tych pędzli juz kilkakrotnie ale za każdym razem byłam zawiedziona. Dość twarde i po myciu strasznie zmieniają swój wygląd, robi się z nich strzecha którą trudno sie malować.Nie byłam zadowolona z pędzli( miałam do 2 razy do Pudru i 2 razy do Różu) nie wiem jak inne. Ilość zużytych pędzli 2 szt

Nie dla mnie

Swego czasu zostawiłam swój pedzelek u koleżanki i przez kilka dni byłam zmuszona uzywac nalężącego do mamy , własnie z tej firmy i powiem szczerze , że już nigdy tego nie zrobię. Pędzel do pudru jest bardzo twardy i nieprzyjemny ( mowa o włosiu) ,uzywanie go do przyjemności nie należy , a jednak moja mama jest z nigo zadowolona...i ma go juz od 4 lat , w bardzo dobrym stanie.

Swego czasu nabyłam mały, gęsty pędzelek do pudru sypkiego i użyłam go zaledwie kilka razy. Dlaczego tylko tyle? Ponieważ pędzelek nie wytrzymał :D
Od pierwszego użycia pozostawił na twarzy, prócz warstewki pudru, miliony włosków. Po kilku takich razach z gęstej kulki włosia, pozostało zaledwie kilka strzępków.
Samo włosie jest twarde, 'drapie' i pozostawia po sobie delikatne ślady na cerze. Nie trzyma dobrze pudru, zresztą... trudno, żeby trzymał, skoro sam się nie trzyma :D
W zasadzie 8 zł. wydane na niego to nie fortuna, ale nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto. Dlatego już na pewno do niego nie wrócę.

gubi włos

Mój do pudru strasznie gubi włos,myślałam że to pewnie tylko na poczatku trochę szczecinki mu wypadnie a tu już drugi tydzień sie z niego sypie,poza tym jest całkiem całkiem :)

Przeciętniak.

Pędzelki takie sobie, na początku całkiem niezłe, nie gubią włosia, dobrze trzymają puder. Po umycu robią się jednak dziwne, rozczapierzone i lekko zbite u nasady. Po 3 miesiącach moim zdaniem należy zakupić nowy, bo pędzelek wygląda okropnie, włosie jest zniszczone. Bardzo ładny, odpowiedni czarny trzonek i ładne różowe wlosie zachęca do używania. Chyba jednak teraz (dzięki Wam, oczywiście) zakupię pędzelki WE-MA.