Unicolor, Paloma, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Unicolor, Paloma, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Płyn z olejkiem różanym i ekstraktem ze świetlika, oczyszcza i odświeża delikatną skórę wokół oczu.
Polecany również do zmywania makijażu wodoodpornego. Nie pozostawia uczucia tłustości, nadmiernej lepkości czy nieprzyjemnego ściągania skóry powiek. Delikatne i skuteczne działanie preparat zawdzięcza wyciągowi ze świetlika. Ekstrakt z kwiatów Róży damasceńskiej tonizuje, łagodzi i zmniejsza podrażnienia skóry. Złożony z dwóch faz różowej (olejek różany) i transparentnej (odświeżający tonik).
Doskonale tolerowany przez skórę okolic oczu, polecany również osobom używającym soczewki kontaktowe.
Skład: aqua, cyclopentasiloxane, isohexadecane, rosa damascena, euphrasia rostkoviana extract, propylene glycol, sodium chloride, disodium edta, methylchloroisothiazoline, metyhylsothiazolinone, bronopol, cl 16255.

Cena: ok. 9 zł / 125 ml

strasznie piecze w oczy!

Zachęcona jego opisem o delikatności i dobrej tolerancji dla okolic oczu, postanowiłam wypróbować ten płyn do demakijażu...

Efekt - oczy zaczęły tak mnie piec i łzawić, że ledwo mogłam je otworzyć:( Okolice oczu - czerwone i spuchnięte:( Masakra:(

A w dodatku płyn jest strasznie tłusty. W czasie używania trzeba bezustannie nim potrząsać, bo płyny składowe błyskawicznie się rozwarstwiają i nie tworzą jednolitej cieczy.

Ponadto płyn jest mało wydajny i trzeba go wylać sporo na płatek.

Nie polecam!

bardzo dobry

Fantastyczny środek do demakijażu oczu!
Jestem osobą, która nosi szkła kontaktowe, co wiąże się z częstym wysuszeniem oka i ogólną wrażliwością spojówek na większość drogeryjnych preparatów do oczu.
Ten płyn jest superdelikatny - nie czuje żadnego dyskomfortu używając go. Bardzo dobrze zmywa makijaż, jest niedrogi.
Do demakijażu oczy - ten jedyny :)

P.S. Ja również kupuję go teraz pod nazwą Laura Conti!

Używam tego produktu od: 2009

Rewelacja!!!

No wlasnie rewalecja zmywa dokladnie caly makijaz wodoodporny. Odkrylam go wieki temu jak juz nie wiedzila mco mam robic. Potem nie moglam go znalesc i probowalam innych ale nie ma ta kdobrego w tej cenie. Probowalam ziaji i jest do bani, nic nie zmywa, loareal tez no lancome jest super ale jaka cena!!! niestety zostal wycofany...ale dobra wiadomosc..nie wiem czy Paloma zmienila nazwe czy po prostu to zbieg okolicznosci ale po wycofaniu Palomy pojawil sie dokladnie tak samo wygldajocy plyn z takim samym opisem ale pon nazwa Laura Conti. Szczerze to nie wiem ale moze prodycent chcial zeby nzawa firmy brzmiala bardziej egzotycznie cyz co:P ale ten produkt jest dostapny w Rossmanie ( a przynajniej w grudniu 2009) byl i jest tak samo dobry:)

Używam tego produktu od:kilku lat

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

wspaniały!

Wspaniały. Dokładnie wszystko zmywa, doskonale radzi sobie z tuszem, eyelinerem. W ogóle nie podrażnia oka i okolić, nawilża, pozostawiając cienką tłustą warstwę, która szybko się wchłania. Wystarczy mała ilość produktu i cały makijaż znika ;) Za taką cenę to uważam, że ten płyn do demakijażu jest genialny! Polecam! ;D

Bardzo słaby

Bardzo słaby płyn. Porównując do tańszej Ziai jest fatalny. Nie zmywa w ogóle niewodoodpornego tuszu, podrażnia powieki i okolice oczu, nie zmywa nawet porządnie cieni do powiek. Cena jest totalnie nieadekwatna do zawartości, gdyż w tej cenie jest kilka dużo lepszych płynów. Po kilkunastokrotnym użyciu najprawdopodobniej wyrzucę resztę opakowania.Używam tego produktu od: kilku tygodni

świetny

Używam go długi czas i bardzo cenię.wzorowo usuwa makijaż oka, świetnie radzi sobie z tuszem, nie podrażnia. Lubie dwufazowe płyny bo zmywają dokładnie i pozostawiają na oku warstewke tłuszczu, która nie wysusza skóry, dodatkowo cenie ekstrakt ze świetlika i to ze jest przyjazny dla soczewkowców:) jestem bardzo na tak i narazie nie bede szukać innego.

Używam tego produktu od:tak dawna że nie pamiętam :)
Ilość zużytych opakowań:oj bardzo dużo:)

nie do wodoodpornego makijazu

jest delikatny, niepodraznia oczu. zmywa dobrze tusz,ale tylko ten niewodoodporny. wodoodporne zmywaja sie ciezko. malo wydajny, trzeba duzo wylac, by zmyc makijaz, nie trac przy tym oka. plusy za nawilzanie i za brak uczulenia. jednak nie kupie, znam lepsze i w podobnej cenie.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Dobry wybór

Ten kosmetyk odkryła właściwie moja mama. Postanowiłam go "pożyczyć" i wypróbować. I spodobał mi się tak bardzo, że następnego dnia odwiedziłam drogerię Rossman i kupiłam ten płyn.
Bardzo dobrze usuwa makijaż, nie podrażnia oczu, nie wysusza skóry. Na początku stosowania ciężko jest jedynie przyzwyczaić się do tłustej warstwy, która pozostaje na powiekach. Na szczęście dość łatwo ją usunąć, np. tonikiem. Zmieszanie dwóch faz płynu bywa problemem, trzeba się pospieszyć z nasączeniem wacika. Ale to tylko drobny minus przy wielu zaletach.

świetny!

Bardzo lubię ten produkt. Właściwie nie widzę w nim żadnych wad. Bardzo dobrze radzi sobie z moim wodoodpornym makijażem, nie szczypie oczu, ładnie pachnie. Ma wygodne opakowanie. Kosztuje też stosunkowo niewiele - jest wydajny. Tłusta warstewka na powiekach mi nie przeszkadza, bo po zmyciu makijażu zawsze idę pod prysznic. Nie daję 5 gwiazdek, bo dla mnie na taką ocenę zasługują tylko wyjątkowe kosmetyki. Ten jest po prostu bardzo dobry i na pewno jeszcze nieraz go kupię.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Zamiennik

Alternatywa dla innego znanego dwufazowca(ale dwa razy tańszego).Kupiłam bo lubię nowości i skusił mnie ten olejek różany-chciałam bardziej zadbac o okolice oczu.
Dosyc słabo łączą się obie warstwy co nie przeszkadza jednak w skutecznym usuwaniu makijażu wodoodpornego.Radzi sobie świetnie, pozostawia tłustą, pachnącą różami warstwę-nie jest to dla mnie minus, ponieważ wskakuję po demakijażu pod prysznic.
Podsumowując:zmywa bardzo dobrze a to przecież jego główne zadanie, więc mogę polecic z czystym sercem;-)

Używam tego produktu od:2 tygodni

Warto spróbować

Uważam, że ten płyn jest bardzo dobry. Zmywa makijaż oczu bez problemu.
Jest wydajny i kupuję go zazwyczaj za 11-12zł.
Ładny zapach.
Mieszanie dwóch warstw nie sprawia mi problemu- nadążam z wylaniem go na wacik.
Nie podrażnia mi oczu i nie szczypie.
Odejmuje gwiazdkę gdyż jednak chce czegos jeszcze innego poszukac :) Może znajde cos lepszego- w koncu na rynku tyle jest tych preparatow.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

może być

Kupilam ten płyn jako alternatywę dla ukochanej Ziaji...

nie przypadł mi do gustu niestety. Nie uzywam tuszu wodoodpornego, zatem każdy dwufazowiec działa dla mnie tak samo.Ale- do meritum

- fazy cięzko się mieszają, ledwo nadazam zmoczyc wacik
- szczypie w oczy
- natłuszcza skórę wokoł oczu, co nie każdemu będzie odpowiadało
- zostawia mgłe na oczach (ani ziaja ani loreal tak nie robią)

+solidnie, dobrze zmywa makijaż, i za to wszystkie trzy gwiazdki
+nie podraznia nawet moich soczewkowych oczu

Używam tego produktu od: miesiaca