Oriflame Colour, Colour SPA (Pomadka)

Oriflame Colour, Colour SPA (Pomadka)

Połączenie koloru i intensywnego nawilżenia w jednej pomadce, która błyskawicznie zwiększa nawilżenie ust nawet o 300%. Filtry SPF 12 chronią delikatną skórę. 15 najmodniejszych odcieni kusi swoim bogactwem.

dobra

nie wygórowana cena a jakość przyzwoita
można uzyskać efekt zarazem transparentny jak i kryjący
lśnij na ustach
fajne kolory
nawilża

akurat ten egzemplarz udany,ale co udane to wycofują z produkcji:P
ale nie jest zbyt trwała

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

szkoda że wycofali :(

Mam kolo Temptation: kiedy zobaczyłam ją w rzeczywistości (w katalogu nie wyglądała na taką), to myślałam że zemdleję bo jest to taka zimna, ostra koralowa czerwień. Postanowiłam jednak ją wypróbować (nie mam w zwyczaju wyrzucać kosmetyków których kolor mi nie pasuje) i wtedy okazało się że bardzo dobrze mi pasuje. Owszem, jest odważny, ale jest też ciekawy i w jakiś sposób współgra z moją urodą. Dobrze się nakłada, a kolor mieni się jakby delikatnie niebieską (sic) poświatą - naprawdę oryginalny efekt.
Co bardzo ważne: przez jakiś czas nie powoduje wysuszenia ust, a dopiero po dłuższym jego upływie odczuwam delikatny dyskomfort. Nie pamiętam jak z trwałością więc pewnie jest średnia (nie mam w zwyczaju gapić się w lusterko 8 razy dziennie), ma również fajny zapach.
Do opakowania nie mam zastrzeżeń, bo jest normalne.
Nie znajduję wad, więc dałam 5 gwiazdek.
Szkoda że wycofali tą szminkę bo chętnie bym spóbowała kilka innych kolorów :/

świetne

Mam kilka tych pomadek w różnych odcieniach. Lubię je za zapach, łatwość nakładania, trwałość. Są bardzo komfortowe w używaniu, bo "nie przeszkadzają" na ustach, nie wysuszają, a wręcz przeciwnie, nawilżają. Cena w promocji zachęca do kupna ;)

Ilość zużytych opakowań: kilka

depilacja opóźnianie porostu włosów

jedna z ulubionych

Pomadka ma bardzo fajną konsystencję - jest miękka, dość tłusta, przez co bardzo gładko rozprowadza sie na ustach. Ma właściwości nawilżające, nie podkreśla także suchych skórek na ustach. Mój odcień - burnished gold - ma bardzo ładne złote drobinki, które ładnie się odbijają w świetle (nie tandetnie, jak w przypadku niektórych pomadek). Pomadka ładnie pachnie. Jedyne zastrzeżenie mam do jej trwałości - mogłaby być troszkę lepsza...

Używam tego produktu od:roku

Jedyna pomadka, która nie wysusza moich ust i nie pozostawia na nich białych śladów od wewnętrznej strony warg. Używam koloru delicate rose, jest świetny, błyszczący, perłowy i jednocześnie ma bardzo przyjemny dla mnie zapach.

Używam tego produktu od dwóch lat

świetny kolor

Również używam odcienia kiss kiss i uważam że jest świetny. Super podkreśla usta, pozostając przy tym naturalny. Jednak kolor to główna zaleta tej pomadki. Opakowanie okropnie tandetne, nawilżenie mierne, kolor szybko znika z ust. Dobrze się rozprowadza.

Może i nie nawilża super ust, ale na szczęście ich nie wysusza na wiór. Więc za to *** no i za kolor ;)

Jednak więcej się na nią raczej nie skuszę.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

przypadla mi do gustu

W zasadzie nie mam nic wiecej do napisania, poniewaz moja poprzedniczka wszystko wyjela mi z ust :) moge tylko stwierdzic ze to swieta prawda. O dziwo kolor kiss takze jest moim ulubionym :) Skonczyla mi sie wlasnie ta cudna pomadeczka dlatego pędzę ja zamowic :)

Używam tego produktu od:roku

kiss kiss :D

To jest mój kolor - kiss kiss! Uwielbiam, jest śliczny - przyciemnia usta ale nie wulgarnie, to taki ciemniejszy róż, bez drobinek, nieperłowy - gładki, z dyskretnym połyskiem. Usta wyglądają uroczo, pełne i gładziutkie :). Szminka podoba mi się - jest miękka, dobrze się rozprowadza, równomiernie znika, jest nietrwała, ale nie ma się co spodziewać trwałości jeśli ma nawilżać... Balsamem coprawda nie jest, ale nawilżanie jest zadowalające. Ładnie pachnie. W promocji taniutka. Ale to opakowanie!!! Wręcz okropne, cienki, tandetny plastik, za duże jak na szminke... 4* za efekt.

Używam tego produktu od: lata
Ilość zużytych opakowań:jedno w trakcie

polubiłam ją

Fajna szminka i na promocji warto ja kupic:)
Z kolorem tez udalo mi sie trafic: mam odcien brazu z domieszka odrobiny czerwieni. Do mojej karnacji pasuje idealnie:)
Szminka na poczatku jest rewelacyjna, dobrze sie rozprowadza, na ustach prawie jej nie czuc - jest bardzo delikatna i troche mokra (moze to wlasnie to nawilzenie).
Niestety daje jej tylko 3 gwiazki, bo efekt ten znika po kilkunastu minutach. Trwaloscia tez nie grzeszy. Doczepie sie tez to troche tandetnego plastikowego opakowania.
Ale mimo wszystko i tak kupie ja ponownie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedna w trakcie i beda nastepne

dobra

Nie wysusza ust, lekko je nawilża. Ma lekką konsystencję. Jest dosyć trwała, utrzymuje się na ustach kilka godzin, jeśli w międzyczasie nie je się i nie pije. Ma przyjemny, owocowy zapach. Mam odcień Delicate Rose - jasny róż.

Używam tego produktu od: kilku mies.
Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

lubię :))

Właśnie czekam, aż będzie kolejna promocja tej szminki, bo bardzo ją polubiłam :)) Miałam kolorek kiss kiss, bardzo mi się podoba, a w połączeniu z błyszczykiem daje wręcz cudowny efekt :D. Szminka ślicznie pachnie, Ale daję 3 +, bo minusem jest wydajność i trwałość.
Tak czy siak godna polecenia.

Używam tego produktu od:pół roku

kolor świetny

Mam kolor Burnished Gold, który wg mnie jest takim złotawym, delikatnym brązem. Bardzo ładnym zresztą. Podejrzewam, że ten odcień świetnie będzie pasował do letniej opalenizny, bo już teraz idealnie współgra z przyciemnioną pudrem brązującym twarzą i z brązowo-złotymi makijażami. Kolor jest delikatny, ale widoczny i do tego ładnie się mieni. Szkoda tylko, że szminka lekko podkreśla wszelkie spierzchnięcia, dlatego najlepiej stosować ja na bezbarwny balsam albo pod bezbarwny błyszczyk. Wtedy jest ok, bo niestety sama w sobie, mimo obietnic producenta, nie nawilża ust. Ale też z drugiej strony ich nie wysusza. A to też coś. Poza tym ślicznie, naprawdę ślicznie pachnie, przyjemnie czuć ją na ustach (jest taka lekko tłustawa) i ma ciekawe, choć duże opakowanie. Ogólnie jestem z niej nawet zadowolona.