Gąbeczki do podkładu lateksowe, Inter Vion

Gąbeczki do podkładu lateksowe, Inter Vion

Lateksowe gąbeczki do nakładania podkładu w
różnych kształtach i kolorach oraz rozmiarach. Zazwyczaj trafiam na mięciutkie, dobrej jakości, ale czasem trafiają mi się jakieś felerne, twarde, w ogóle nie do użytku.

Super

Ja takze uzywam tych gabeczek lecz najczesciej tych trojkatnych :D Sa baerdzo dobre w nakladaniu podlkadu :D Sa mieciutkie i mile w dotyku jedyna ich wada jest to ze szybko nadaja sie do wyrzucenia ... :D ale i tak trzeba kupic nowe :D polecam :D:D

Używam tego produktu od 1 roku

przecietne

Dla mnie to przecietne gąbećzki. Super trwałości nie oczekuję, bo i tak co jakiś czas kupuję nowe, bo stare mimo prania nigdy nie dają się wyczyścić do końca. Ja takich gąbeczek (prostokątnych) używam do podkładu, po którym najdokładniejsze mycie nie pomoże :(

zróżnicowana jakość

Ja polecam te żółte w lewym dolnym rogu, których używam do zmywania twarzy (szczególnie przydatne przy usuwaniu peelingu :) ). Mają optymalną wielkość. Stosunkowo łatwo dają się wyprać mydłem - wytrzymując wielokrotne pranie z tarciem - w każdym razie dopóki nie zaczynają lekko płowieć, co jest dla mnie sygnałem że trzeba zmienić na nową. Odradzam mniejsze różowe - do niczego - do zmywania za małe, do innych celów się nie nadają, bo po pierwszym zamoczeniu wysychają na wiór i mogłyby być stosowane tylko na mokro. Poza tym nietrwałe - potrafią podrzeć się przy pierwszym użyciu.

WŁOSY lokówka objętość

mogą być

Używam tych prostokątnych. Są bardzo pomocne w nakładaniu podkładu. Niestety po kilkakrotnym użyciu tracą formę :(. Bardzo szybko wietrzeją i stają się kruche.Próbowałam tych kolorowych, ale się nie sprawdzają, są jakby za gęste ?

bardzo dobre

Ja kupuję tylko wybrane (białe, kwadratowe/prostokątne), bo wiem, że te są dobre, do kolorowych jakoś nie mam zaufania. Jestem z nich bardzo zadowolona, ale szybko się niszczą, dlatego tak słabo oceniam trwałość. Najpierw prałam je w pralce :) bo mi się nie chciało szorować, i szybko się niszczyły, więc przerzuciłam się jednak na "pranie" ręczne (mydłem) - oczywiście już na nowych egzemplarzach. Okazało się jednak, że i tak się szybko niszczą - potrafią po prostu przedrzeć się na pół. Nie zawsze, ale zdarzało się. Niemniej jednak są bardzo dobre i lubię je - jeśli chcecie wypróbować złej jakości gąbki, "polecam" Avon (białe) lub JLD(niebieskie)...

mogą być

Właściwie to trudo mi te gąbeczki ocenić, bo jedne są super, a inne koszmarne. Fajne za to mają kształty i kolory. To tak: te koszmarne są twarde, używając ich mam wrażenie, że rozprowadzam podkład kawałkiem mydelniczki, po prostu beznadzieja. A te dobre: sa mięciutkie, delikatne, ładnie rozprowadzają podkład, tylko niestety w związku z tym, że są miękkie, szybko pękają i się rozlatują. Szkoda, bo lubię ich używać.