Nomadic for Her EDT

Nomadic for Her EDT

Ciepła, intrygująca, zmysłowa. Podkreśla kobiecość, odwołuje się do intuicji i dzikiej natury. Rześka energia cytrusów, tajemnicza aura kadzideł, upajająca woń jaśminu i ciepłe nuty piżma i drewna cedrowego - ten zapach prowokuje do odkrycia najskrytszych pragnień

niezły był

lubiłam ten zapach,ale trzeba było go używać baaardzo oszczędnie,bo inaczej "dusił".kadzidlany i dość ciężki,słodkawy.bardzo trwały.ja go lubiłam,choć czegos mu brakowało, jakiejś intrygującej nuty...

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu

Piękne kadzidła

Perfumy zażyczyła sobie moja mama jako prezent na Boże Narodzenie od taty. No i dostała. Zapach jest, cieżki, ale z charakterem, tylko dla tych, co kochają kadzidła. Na dodatek bardzo trwały. Idealny na zimowe wieczory. To przez ten zapach zaczęłam interesować się mocniejszymi i kadzidlanymi zapachami :) Uwielbiam go pożyczać od mamy :D

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: testy

Ciężki

Mam wielki problem z oceną tych perfum..
Jest to zapach typowo kadzidlany, ciężki, trochę duszący, bardziej na wieczór niż na dzień, chyba, że ktoś lubi zwracać na siebie uwagę zapachem, bo wg mnie taki on właśnie jest.
Ogólnie nie lubię zapachów a la India Shop itp. ale z tym zapachem jakoś nie mogę się rozstać, mam go już chyba około 2 lat, cały czas jedną buteleczkę, leży sobie i czeka aż może w końcu się na niego zdecyduję ;)
Od czasu do czasu psiknę się nim, ale na dłuższą metę nie daję rady ;)
Ma ładną buteleczkę, nie stojącą, perfum musi leżeć ;)
Jest baardzo trwały, na mnie wytrzymuje cały dzień.

Nie kupię go znowu, bo za nim skończę to opakowanie to pewnie miną wieki ;) :D

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: cały czas 1.

Botoksu zastosowania

świetne

Uważam że zapach jest bardzo oryginalny często jestem pytana o to czym pachnę...uważam że w tym przedziale cenowym 5 gwiazdek byłoby w sam raz, ale dalej szukam mojego zapachu dodam tylko że jest naprawdę trwały

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:3 ale z przerwami

Nie podoba mi sie

Nie podoba mi sie ten zapach. Od kiedy pamietam nie lubie perfumow kadzidlanych i ten własnie taki jest. Zbyt duzo kadzila przez co jest duszacy i ciezki,a odrazu po psiekniecu mam ochote go zmyc. Troche to wszystko łagodza cytrusy, ale co z tego, jesli słabo je czuje. Nie moj zapach i juz.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...

Wstretny i duszacy!

Nie wiem jak oriflame mogl wypuscic na rynek cos takiego. Te perfumy sa wstretne: duszace, mocne, bez wyrazu. Nie moge ich zniesc na sobie, a tym bardziej wysiedziec kiedy ktos obok nimi pachnie. Odrazu boli mnie po nich glowa. I to opakowanie, ktore musi lezec zamiast stac. Podoba mi sie jedynie jego fioletowy kolor, reszta to jakas pomylka.

Używam tego produktu od: miesiac

Super

Woda ta ma bardzo piękny intensywny, trwały zapach.
Starcza na długo, ponieważ zapach dobrze (długo) utrzymuje się na ciele. Można się nim psikać na okazje lub codziennie w zależności od nastroju. Piękna butelka.
Serdecznie go polecam.

Używam tego produktu od:2007

pomyłka

Na samym poczatku pragne uprzedzic, iz to moja pierwsza recenzja tego typu wiec prosze o wyrozumialosc dla ewentualnej amatorszczyzny;D
Nomadic kupilam dzisiaj, pelna nadziei bo zachecona
dotychczasowymi opiniami oraz atrakcyjna cena w minikatalogu internetowym oriflame (33 zl).
Z drugiej strony jednak liczylam sie z tym ze jest to woda kontrowersyjna i nie kazdemu moze przypasc do gustu.
I niestety pierwsze psikniecie uwolnilo wielkie rozczarowanie. Zapach ostry, duszacy, wrecz przytlaczajacy. Slodycz owszem, ale niewyrazista w tle mdlych akcentow. Wybijace sie ostrzejsze nuty nie ratuja tej kompozycji. Zapach bez energii, szalenstwa, radosci, czy czegokolwiek wprawiajacego w dobry nastroj.
Z uplywem czasu stan ten nie zmienia sie za wyjatkiem naturanego spadku intensywnosci;). Mam go na sobie dopiero 4 godziny wiec odnosnie trwalosci wypowiadac sie nie bede choc nie zanosi sie raczej na zadna rewelacje.
Generelnie miksturka zrobila na mnie wrazenie pospolitej, niewyszukanej, aczkolwiek solidnej, dla doswiadczonych, ustatkowanych pan klasy sredniej w kwiecie wieku niezadnych juz w zyciu mocniejszych doznan;D
Po prostu nie dla mnie. Poczulam sie conajmniej 20 lat starsza., a raczenie tego oczekiwalam;) Mamie tez nie przypadl do gustu, chyba musze spytac babcie;)

Używam tego produktu od: dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: pare psikow;)

ciężki, duszący

Sama bym sobie nie kupiła tych perfum, ale dostałam je w prezencie.

Zapach jest ciężki i nieco duszący. Sprawdziły się nawet w zimie na jakieś wieczorne wyjścia, ale na co dzień raczej bym ich nie zniosła. W lecie idą całkowicie w odstawkę.
Są dosyć trwałe bo zapach utrzymuje się przez kilka godzin.

Buteleczka średnio praktyczna. Musi leżeć na półce, bo nie ma jak jej postawić. Ale trwała, bo zdarzyło mi się już parę razy, że wylądowała na podłodze :)

Używam tego produktu od:ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

sympatyczny

Zapach dostałam od przyjaciółki...Sama bym go sobie nie kupiła,ale na tyle mi odpowiadał,że zużyłam całe 50ml.

Ciepły,lekko waniliowy,aczkolwiek dość pospolity zapach,coś w stylu Addict albo Pure Poison,które mnie nie powalają.Ciężko mi napisać coś więcej o zapachu,który jest przyjemny,ale jednak dość mało kontrowersyjny.Jeżeli brak kontrowersji,cóż więcej o tym zapachu?

Używam tego produktu od:z rok temu
Ilość zużytych opakowań: butelka 50 ml

ciężki, ale ładny

Zapach ładny, mimo że dość ciężki i poważny. Dla mojej mamy pasuje jak ulał :) Bardzo długo utrzymuje się na skórze (a w porównaniu do tańszych wód to po prostu cudo). Flakonik bardzo mi się podoba, szczególnie jeśli chodzi o kolor. Polecam.

Używam tego produktu od: 2 mies.

zapach dosyc trwaly, ladny i w moim stylu (troche ciezki), kupuje na allegro w okazyjnej cenie, gdyz za cene katalogowa bym go raczej nie kupila:)) polecam

Używam tego produktu od: dawna