Your Fantasy, Puder prasowany (różne rodzaje)

Your Fantasy, Puder prasowany (różne rodzaje)

Idealny do modelowania twarzy. Można go stosować do wszystkich rodzajów cery. Okrągłe opakowania o brązowej podstawie z transparentną nakrywką, umożliwiającą łatwy wybór odpowiedniego koloru produktu.
Dostępne odcienie: Brillante, rozświetlający, brązujący, ziemia indiańska, terrakota jasna, mozaika.

Cena: 9,90 zł / 15 g

Jest jak najbardziej na +. Puder dobrze sie rozprowadza,ma małe rozswietlajace drobinki,starsza na bardzo długo, świetna cena, jedyny minusik to jakość opakowania.

Ukochany azyl

Tak to jedyny puder rozświetlający który nadaje sie sie do wykończenia mojego makijażu,płace za niego jedyne 13zł i starcza aż na pół roku!Posiadam rozświtlający,ma drobinki których wogóle nie widać na twarzy,przepięknie rozświetla i wygładza!

Używam tego produktu od: 4lat
Ilość zużytych opakowań: 8-9 opakowań

nie

Kupiłam z ciekawości wersję z trzema kolorami.
Ma malutkie błyszczące drobinki,nie nachalne.Jako puder utrwalający makijaż się nie sprawdza jak dla mnie,bo mam cerę przetłuszczającą się w strefie T i nie potrzeba jej dodatkowego blasku.Poza tym nie matuje.
Obawiałam się najciemniejszego koloru bo mam jasną karnację,ale produkt jest słabo napigmentowany i krzywdy sobie nim raczej nikt nie zrobi.
Bardzo szybko znika z twarzy,może z 2-3 godz. jako tak go widać coś tam.
Już opakowania się czepiać nie będę,bo za tą cenę nie ma co wymagać super opakowania.

Używam tego produktu od: kilka mies.

Wibo na wiosnę 2015

bardzo go lubie ;)

Oceniam puder brązujący

Plusy:
+ zapach
+ cena
+ świetny , naturalny efekt
+ delikatne rozświetlenie
+wydajny

Minusy
- nie jest trwały , wytrzymuje kilka godzin max.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opak

jest okej

produkt całkiem w porządku. Po nieudanej próbie z brązerem astora miałam awersję do tego typu produktów dlatego stwierdziłam że wolę poeksperymentować z czymś tańszym. No i jestem zadowolona. Kupiłam mozaikę z racji że jestem baaaaardzo blada i istotna była dla mnie możliwość eksperymentowania z różnymi odcieniami.

Same kolory mozaiki są bardzo trafione przez co jest to bardzo praktyczny produkt. którym można uzyskać kilka efektów. Nadaje się także na powieki gdy zależy mi na delikatnym makijażu.

Używam tego średniego odcienia do konturowania, tego z drobinkami gdy chcę uzyskać efekt rozświetlenia i delikatnej opalenizny a ten najjaśniejszy odcień sprawdza się dobrze jako puder utrwalający.

Opakowanie jest kiepskiej jakości co przy takiej cenie jest raczej zrozumiałe. Jednak jeżeli chodzi o właściwości samego produktu to nie mam mu nic do zarzucenia oprócz może tego że nie wytrzymuje na twarzy jakoś szczególnie długo.

Puder ma tendencję do nadmiernego wykruszania się przy nakładaniu pędzlem jeżeli robi się to nieuważnie lub nieumiejętnie. W moim przypadku flat top z ecotools sprawdza się idealnie.

Nie robi plam.

Można nim łatwo budować intensywność koloru.

Zapach mi osobiście nie przeszkadza a nawet mi się podoba. Jest trochę jakby mydlano pudrowy i czuć go właściwie tylko przy nakładaniu. Jeżeli ktoś jest mega wrażliwy to może przyprawić o mdłości.

Podsumowując: produkt warty uwagi, dający natyralny, delikatny efekt. Trudno z nim przesadzić. Jakość znacznie wyższa od ceny.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęte

Tak, jak najbardziej! :)

Uwielbiam pudry tej marki, za cenę, dostępność, jakość oraz... za zapach. Tak, dobrze czytacie.
Stosuję te produkty już kilka lat i jestem naprawdę zadowolona. Uważam że są tak samo dobre jak te z wyższych półek cenowych.

Obecnie mam ten rozświetlający.
Sam puder nie powoduje żadnych uczuleń, podrażnień, wysypu krost, nie podkreśla porów etc.
Produkt ten przypomina mi rozświetlacz z The Balm. Lou Manizer ma odcień jasnego rozbielonego złota / szampana, Wibo złota (poniżej zdjęcia). Cudownie pachnie i daje bardzo wysmakowany efekt poświaty. Na buzi wydaje się delikatniejszy od Mary Lou.

Zaznaczam nim szczyt kości policzkowych, miejsce pod brwiami oraz dekolt. wytrzymuje cały dzień. Myślę że najlepiej nakładać te produkty na zmatowioną cerę (polecam fixery z Kryolanu).

PS zdjęcia bez lampy błyskowej + test / swatche

Używam tego produktu od: dawna

Ilość zużytych opakowań: obecnie jedno

Jest okej

Za niską cenę bardzo fajny produkt. Jako, że lubię markę Wibo skusiłam się tą mozaiką.

+ ładny kolorek
+ rozświetlenie
+ opakowanie poręczne

- zanika zbyt szybko

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

jednak nie dla mnie !

Mam dwa pudry: mozaikę oraz puder rozświetlający.

Mozaika:

+ można z nim eksperymentować: jako bronzer najciemniejsza część, jako rozświetlacz oraz puder na całą twarz,
+ lekko kryje ( nie używam fluidów za często)
+ cena kupiłam za nie całe 8 zł

Minusy:
- dziwny zapach, na szczęście na twarzy go nie czuć
- może robić plamy
- sypie się przy nabieraniu na pędzel
- robi plamy
- daje wstrętny pomarańczowy kolor
- drobinki są wszędzie! cała twarz się świeci

Puder rozświetający:
+ tylko jako rozświetlacz na lato, okolice ramion, dekoltu, ewentualnie leciutko na twarz..
+ jest większy niż poprzednik 15 g ( a\'la wypiekany?)
+ wpada w różowawy odcień
+ cena

Minusy:
- za duże i nachalne drobiny
- ten sam mydlany zapach

MÓJ IDEAŁ

Posiadam BRILLANTE 2w1 i używam go dobrych kilka lat zawsze mam opakowanie w zapasie jestem z niego bardzo zadowolona używam cały rok

PLUSY
-cena
-wydajność
-dostępność
-kolor
-drobinki nie nachalne
-łatwo się nakłada
-nie idzie z nim przesadzić
-brązer + rozświetlacz
-wygodne opakowanie
-utrzymuje się przez cały dzień
-zapach

Ilość zużytych opakowań: DUŻOOO

Kto co lubi

Mam mozaikowy.
+ dostępność

- strasznie \'kurzy\' sie przy braniu na pędzel
- jak dla mnie za bardzo sie błyszczy do codziennego makijażu
- nietrwały
- niewydajny

Po prostu nie spełnił moich oczekiwań.

Używam tego produktu od: Ok pól roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

jako rozświetlacz

Bardzo długo szukałam nie za drogiego rozświetlacza do twarzy. Przez przypadek trafiłam na ten puder. Jak dla mnie produkt ten w wersji "rozświetlający puder prasowany" właściwości pudru to on nie ma... ale za to jest świetny do wykończenia makijażu.
Drobinki są głównie w barwie złotej, jednak dopatrzyłam się też trochę srebra.

Plusy:
+ łatwo się nakłada
+ drobinki nie są duże
+ bardzo długo się utrzymuje
+ daje delikatny efekt rozświetlenia
+ cena (ok. 14zł)
+ ma bardzo przyjemny słodziutki zapach

Minusy:
- trochę się kruszy

Fajna tania alternatywa delikatnego rozświetlacza prasowanego.

cudeńko na lato

Jestem posiadaczką trójkolorowej "moaiki" z tej serii. Uważam, że jest to świetna opcjana lato.

Same PLUSY:
- 3 odcienie, idealnie nadają sie do konturowania twarzy
- może pełnić funkcję bronzera
- zawiera malutkie rozświetlające drobinki
- dobrzekryje
- nie daje efektu "maski"
- dosyć długo utrzymuje się na twarzy
- ładny zapach
- supercena
- świetnie pasuje do mojej cery
- ładne i wygodne pudełeczko