Noblesse Spa, Krem intensywnie regenerujący

Noblesse Spa, Krem intensywnie regenerujący

Przeciwzmarszczkowy krem intensywnie regenerujący przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego typu cery, dla kobiet po 30. roku życia, które oczekują skutecznej ochrony przed starzeniem się skóry na najwyższym światowym poziomie technologicznym i naukowym. Krem jest wyjątkowo bogaty w substancje stymulujące metabolizm i zwiększające potencjał energetyczny komórek. Jest doskonale wchłaniany przez skórę w ilości zależnej od jej potrzeb. Radykalnie zwiększa ilość wody w naskórku, zapewniając skórze młodzieńczą jędrność, sprężystość i witalność. Działa przez całą noc, pozostawiając na powierzchni skóry cieniutki, regenerujący film wyczuwalny jeszcze następnego dnia rano. Cera nabiera zdrowego kolorytu i blasku, staje się jedwabiście gładka, a zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu.

Krem oprócz działania intensywnie regenerującego posiada również doskonałe własności nawilżające. Już po dwukrotnym użyciu nawilżenie zwiększa się średnio o 83%!

Główne składniki aktywne:

30+ anti-ageing aqua-capillary system - biomimetyczny kompleks składający się z:

roślinnego wyciągu wykorzystującego technologię dynamicznego nawilżania komórkowego, stymulującego funkcjonowanie kapilar wodnych w komórkach skóry

bioaktywnych czynników zwiększających ilość kolagenu w skórze i chroniących komórkowe DNA. System ten radykalnie poprawia nawodnienie zarówno komórek skóry - keratynocytów (nowość!), jak i przestrzeni międzykomórkowej.

Aktywator metabolizmu - wyciąg z drożdży, stymulujący procesy metaboliczne w skórze przez aktywowanie enzymów biorących udział w podstawowych reakcjach biochemicznych. Poprawia potencjał energetyczny komórek przez zwiększenie syntezy ATP.

Biosebum - regenerująco-ochronne lipidy uzupełniające i uszczelniające naturalną barierę hydrolipidową skóry

Połączenie tych składników jest podstawą opracowanej przez Dermikę nowatorskiej koncepcji przeciwzmarszczkowego bionawilżania.

pasuje

a mi pasuje, rzeczywiście konsystencję ma wodnistą, ale po dłuższym stosowaniu świetnie wygładza i nawilża cerę. Od razu też mi nie przypadł do gustu, ale uznałam, że dam mu sznasę i nie żałuję :-) polecam do każdego rodzaju cer, ja mam naprawdę suchą i dla mnie jest fajny, siostra ma normalną i jej tez pasował. Nie robią się po nim żadne niespodzianki, nie podrażnia, nie zatyka, moim zdaniem godny polecenia, cena tez nie powala bo jakość całkiem ok. Nie lubię kosmetyków Dermiki, ale ten bardzo polubiłam. Teraz zamierzam kupić Clarinsa, ale do tego kremu na pewno wrócę ;-)

Używam tego produktu od: pól roku

Bardzo dobry

Bardzo mi odpowiada! Konsystencje ma bardzo lekką, ale i tak doskonale nawilża, po 2 tygodniach regularnego stosowania znikneły problemy z przesuszoną i łuszczącą się miejscami skórą. Rano buzia wygląda na wypoczątą. Z pewnością kupię następne opakowania

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

tylko jedna wada

moim zdaniem krem ten jest bardzo dobry. co prawda, zeby wszystkie jego dobre cechy sie pokazaly, trzeba go go nalozyc naprawde bardzo bardzo duzo, ale jak sie go juz w odpowiedniej ilosci nalozy, jest naprawde bardzo dobry. przede wszystkim doskonale nawilza i barszo szybko sie wchlania. oczywiscie, jak wiekszosc kremow na noc, pozostawia lekka tlusta warstwe na twarzy.mi to jednak nie przeszkadza, a nawetwrecz przeciwnie, na noc wlasnie tak lubie. rano skóra jest jasna, wypoczęta,swieza, nawilżona i caly czas odczuwalna jest jakas cienka warstwa ochronna, dzieki czemu skora nie jest taka "naga". jedyna wada tego produktu jest to, ze naprawde trzeba go nakladac w sporej ilosci, wiec niestety bardzo szybko sie konczy. poza tym jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:miesiąca

makijaż kreska

Poniżej przeciętnej

Dostałam w drogerii sporą ilość próbek tego kremu i pomimo,że bardzo lubię produkty Dermiki, ten kosmetyk jest chyba najsłabszym w jej dziejach. Ma bardzo lekką, wręcz wodnistą konsystencję, taki sobie zapaszek. Bardzo słabo nawilża, pomimo,że mam skórę mieszaną, nie wysuszoną- musiałam nałożyć na twarz spore ilości, aby cera poczuła się wreszcie nasycona. Poza tym cały czas miałam uczucie dziwnego ściągnięcia i dyskomfortu.Rano było gorzej niż źle , krem nie zrobił z moją buzią kompletnie nic, a chyba nawet pogorszył jej stan. Była szara, wysuszona i bardzo domagała się natychmiastowego nawilżenia i odżywienia. Za takie pieniądze mozna nabyć o niebo lepszy kosmetyk.Nie polecam