CoverGirl, TruBlend, Pressed Powder (Puder prasowany)

CoverGirl, TruBlend, Pressed Powder (Puder prasowany)

Jedwabisty puder dostosowuje się do odcienia cery, zapewniając jej naturalny wygląd oraz kontrolę błyszczenia. Nie zatyka porów. Beztłuszczowa i bezzapachowa formuła odpowiednia także do cery wrażliwej. Stosować na podkład lub samodzielnie. Dostępny w 6 odcieniach.

wrażliwa
prasowany
matujące, utrwalające
bez silikonów, bez parabenów
Krycie
lekkie

mieszane uczucia

Posiadam odcień *translucent honey tego pudru i wydaje mi sie, że jest on troszkę za pomarańczowy na mojej jasnej karnacji i jednak jest troszkę widoczny, nawet jeśli nałoży się go pędzlem. Ładnie matuje, niedoskonałości i czerwone plamki kryje średnio i daje uczucie ściągnięcia niestety:( i pieczenia. Możliwe, że to ja jestem uczulona na jakiś jego składnik. Polecałabym wybierać jaśniejszy odcień.

Jest to bardzo dobry puder, mam cerę mieszaną ale mimo wszystko nie lubię nakładać pudru na twarz ale ten nie pozostawia prawie w ogóle śladu, est jakby przezroczysty, delikatnie matuje skórę pozostawiając ją jedwabiście gładką. Jest bardzo wydajny. Wygodne pudełko z gąbeczką i lusterkiem.

bardzo dobry

Zadko uzywam pudrów jednak te z Cover Girl sa bardzo sympatyczne. Nie osypuja sie i nie robia takiej twarzy jakby mąką osypanej. Ladnie dostosowują sie do cery. Czy ktoś wie czy można je nabyc w Polsce?Jedynie na allegro widzialam i w USA.

Używam tego produktu od:2 lat

Dla mnie idealny

Miała problemy z tłustą cera i za nic nie mogłam dobrać sobie pudru. Kiedy kuzynka kupiła mi CG od razy sie w nim zakochalam;-) Ma super skłądniki wysuszające skórę i wystarczy, że popudruje się 2 razy na 12 godzin i nie świece się. Plusem jest też to, że nie przebarwia skóry, wcześniejsze pudry nawet dobrych firm zostawiały mi plamy na twarzy, CG za to idealnie siś dopasowuje do koloru skóry.

Używam tego produktu od:wielu lat

szkoda...

Idealna cera, nawet bez podkładu. Puder trzyma się twarzy cały dzień, perfekcyjnie matuje, nadaje skórze ładny zdrowy kolor, maskuje wszelakie niedoskonałosci, cera wygląda poprostu swietnie, a nie widać że cokolwiek zostało położone na twarz. Konsystencja jest idealna, fajnie że także do cery wrażliwej ale uwaga uwaga: NIE DO CERY SUCHEJ!!! Moja jest właśnie taka i mimo że twarz wygląda perfekt, skora jest niemiłosiernie, wręcz perfidnie wysuszona :( olbrzymi dyskomfort utrzymuje się cały dzień, nawet jak pod puder położyłam warstwę dosyć treściwego kremu. Ściągnięcie, wysuszenie po tym pudrze jest poprostu nie do zniesienia. Naprawdę szkoda, bo sam kosmetyk daje doskonałe efekty wizualne, w 100% dopasowuje się do odcienia cery (jestem dosyć blada, polecam odcień transculent light), ale tego wysuszenia nie wybaczę bo wysuszenie=odwodnienie=szybsze powstawanie zmarszczek. W pewnej chwili pomyślałam sobie że to może wina gąbki dołączonej do pudru, bo fakt faktem że do najdelikatniejszych ona nie należy. W związku z tym próbowałam nanosić puder jeszcze inną, bardziej miękką gąbką, pędzlem, a w desperacji nawet palcami, ale coż... cudownych właściwosci wysuszających tego pudru nic nie jest w stanie ruszyć :( Wyruszam teraz na dalsze poszukiwania, zapewne znajdę coś co nie wysusza, ale wątpie ze kiedykolwiek znajdę w kosmetyku tak dobre efekty wizualne. Myslę do cery tłustej będzie jak znalazł. Z detali to ładne i wygodne opakowanie z lusterkiem i gąbeczką oraz niska cena (na allegro 10 zł).

ideal, tylko sie kruszy :(

juz zuzylam kilka opakowan, to ideal! swietny do torebki, do poprawiania makijazu w ciagu dnia (co czesto czynie, bo mam sklonnosci do blyszczenia sie). jestem bladzioszkiem i mam kolor fair transculent, idealnie pasuje, stapia sie z naturalnym kolorem skory. puder swietnie matuje, delikatnie wyrownuje kolor lica, i nic a nic nie tworzy maski. jest kompletnie niewidoczny na twarzy, a rownoczesnie sprawia, ze twarz wyglada najlepiej jak moze. bede kupowac do konca dni swoich, jak nie zniknie. a portfel na pewno nie ucierpi! :)
update: niestety odbieram gwiazdke:( puder swietny, ale juz trzeci z kolei pokruzyl mi sie po paru tygodniach uzywania :(:(:(