Florina Kraków, mydło do peelingu

Florina Kraków, mydło do peelingu

Mydło specjalne z otrębami pszennymi. Zawiera naturalne kwasy tłuszczowe, nie wysusza skóry. Otręby delikatnie i skutecznie usuwają martwe komórki naskórka, pobudzając krążenie krwi. Jest to mydło niebarwione, które nie tylko myje, ale również pielęgnuje skórę.

Stary, ale niedobry

Milo zobaczyc, ze nadal jest na rynku.
Uzywalam go mieszkajac w malym starym domku w ktorym bylo caly czas ciemno.
To mydlo ma jedna wielka podstawowa wade; jest prawdziwe. To twardy, silny detergent to rak o dzialaniu dodatkowo skutecznie scierajacym naskorek. Wniosek tego; bardzo wysusza, a przy stosowaniu regularnym moze podrazniac.
Jesli jest taka mozliwosc, by wyprobowac przed zakupem, polecam to wlasnie zrobic.

Używam tego produktu od: miesiac dziesiec lat temu

Mydło któro mi nie zbrzydło :)

Choć nie jest to jakiś rewelacyjny kosmetyk to od czasu do czasu do niego powracam.
Z tym kosmetykiem spotkałam się pierwszy raz ponad 15 lat temu i polubiłam od pierwszych kilku użyć. Obecnie mam za sobą doświadczenie z różnymi rodzajami peelingów i znalazłam bardziej mi odpowiadające ale to mydło nadal lubię.

Kosmetyk nie jest wydajny bo kostka jest mała a żeby był jakiś dobry efekt peelingujacy to trzeba trochę pomasować. No ale cena tej kostki jest tak niska ze nie uważam to za żaden problem czy minus.

Słowem: tanie bardzo fajne mydełko

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
Ilość zużytych opakowań: duuuuużo napewno ponad 10

Szara Eminencja:)

Mam ogromny sentyment do tego mydełka, gdyż było ono moim pierwszym peelingiem w życiu i długoooo pozostawałam mu wierna. Najbardziej pożądane latem, gdy skóra po nim ,,oddychała i ożywała” z nową siłą, idealnie przygotowana na przyjęcie balsamu. Plusem bez wątpienia są naturalne, ekologiczne składniki: zatopione w mydełku otręby pszenne świetnie radzą sobie ze ścieraniem martwego naskórka. Może i kosteczka szara i niepozorna, ale ważne, że skuteczna. Niestety ostatnio to mydełko trudno dostępne. Dawniej można je było nabyć w sklepach zielarskich, ale zniknęło stamtąd (oby nie bezpowrotnie), gdyż był to tani i dobry produkt. Właśnie odkryłam, że jest dostępne w internetowym sklepie Floriny i co ciekawe nadal w niskiej cenie! http://www.florina.com.pl/sklep/sklep.cgi?lang=pl

Anna Małecka masaż twarzy

Bardzo dobry produky

Bardzo wtgodny w stosowaniu peeling. Złuszcza dokładnie, nie pozostawia drobinek na ciele.
Bardzo wydajny. Dodatkowym plusem jest niska cena, minusem trudna dostępność.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

bardzo dobry peeling

Śmierdzi, nie wygląda, a działa :) co prawda są pewne niedogodności - zapach mydła zostaje na skórze, więc trzeba go po prostu zmyć, ale za to działa świetnie jako peeling. Zostawia gładką, wypeelingowaną skórę. Polecam, aczkolwiek jest je trudno znaleźć w sklepach.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Wspaniałe!

Poluję zawzięcie na to mydełko - zrobiło się jakoś trudno dostępne, ale nie spocznę, póki go nie zdobędę:)
Używałam tego specyfiku parę lat temu i mam w związku z nim jak najlepsze wspomnienia i doświadczenia. Zarówno zapach, forma zatopionych w mydle płatków jak i działanie peelingująco-pielęgnujące podbiły zupełnie moje serce:)
Jak natrefię na nie w sklepie, to zakupię cały zapas:)

Używam tego produktu od: wieeeelu lat (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: hm...6?

no nie wiem

Pamiętam, że kiedyś ją kupiłam, myślałam, że za małą cenę może będę mieć równie dobry peeling jak w dużej tubie. Jednak nie przypadła mi do gustu ta kostka, zużyłam bo zużyłam, a efektów oszałamiających nie pamiętam, więc na pewno ich nie było.Ale za taką cenę zawsze można spróbować.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedna kostka

Bardzo dobry

Niedrogi a dobry, fakt zapach powinien byc lepszy, ale w sumie za taka cene - moim zdaniem super!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2...
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

niby nic, a jednak...;)

Jestem z pokolenia wychowanego na żelach pod prysznic, dlatego podchodziłam do czegoś takiego jak mydło do mycia ciała bardzo podejrzliwie, i jeszcze mydło do peelingu? Phi, a co to jest?! :D ;)
Okazało się, że jest to niewielka kosteczka o nieciekawym kolorze i równie nieciekawym zapachu. Ale za to o jakim działaniu! :P
Mam dziwną skórę o dziwnych wymaganiach, suchą i łuszczącą się na nogach i brzuchu, tłustą, ze skłonnością do wyprysków na plecach i w dodatku z ciągłymi wysypkami, alergiami itp. Okazało się, że to mydełko jest dla niej prawdziwym wybawieniem. Nie podrażnia, nie uczula, suche części ciała odrobinkę wysusza, ale nie tak, żeby dobry balsam nie mógł sobie z tym poradzić. W przypadku tłustych, efektem jest znaczne zmniejszenie łojotoku i pozbycie się po dłuższym czasie krostek i grudek na plecach.
Pora na mankamenty tego cudu - słabo się pieni, działanie peelingujące mogłoby być silniejsze, zapach, do którego trzeba się przyzwyczaić, nijaki kolor i to, że potrafi po kilkukrotnym użyciu pękać na kilka części, albo kruszyć się, co znacznie utrudnia używanie.
Polecam alergikom i osobom o problemach dermatologicznych, warto wypróbować, zwłaszcza, że cena nie przeraża.
ilość zużytych opakowań: kilka

W porządku

Używałam kiedyś, teraz ma je moja mama, więc podebrałam, żeby odświeżyć wrażenia. Ja używałam go do twarzy i dekoltu. Skóra jest po nim gładka i miękka, całkiem nieźle nawilżona. Trzeba tylko uważać na wilgoć, żeby się nie rozkleiło....

Okej, ale bez zachwytu

Podoba mi sie pomysl na peeling w formie mydelka- jest bardzo praktyczny w uzyciu. Dosc dobrze "sciera" i masuje, niestety nie jest zbyt wydajne. Cena przystepna, zapach raczej obojetny. gdyby mniej wysuszalo skore, bylyby moze 4*...

Peeling przez duze "P"!

Nie sadzilam, ze mi sie tak spodoba ta niepozorna kosteczka szarego mydla z platkami owsianymi:) A jednak jest to o wiele lepszy peeling niz te wszytskie przydrogie zele:) Skora jest po nim gladka i jedrna, a dzieki wygodnemu sposobowi aplikacji moge kontrolowac sile peelingu:) Za to daruje mu nieprzyjemny zapch szarego mydla i ew. wysuszanie skory (przeciez i tak potem uzywam balsamu). jest naprawde super:)