Marine Elements, Rękawica do masażu

Marine Elements, Rękawica do masażu

Pojemność 1 szt

Rękawica do masażu: pobudza krążenie krwi i wspaniale wygładza skórę. Może służyć także do kąpieli. Nie jest za szorstka - taka w sam raz. Po jej użyciu skóra jest gładka jak po peelingu.

megatrwała

Używam ją już dobre parę lat. Miło drapie skórę, lekko ją zaczerwienia, czyli działa. Ale nie jest zbyt szorstka. Fajnie "rozpienia" żel do ciała. Na razie się w cale nie zużyła. Może trochę wyblakła.

rękawica na 4 palce

przewisiała kilka tygodni na wieszaku bo denerwowało mnie to ze kreci sie na reku. Przeszyłam ją w 2 miejscach- zrobiła sie taka rękawica na 4 palce. Razem z olejkiem Nivea rewelacja- peeling i nawilżanie. Troszkę straciła kolor ale po tylu latach to chyba normalne - mąż zuzył w tym czasie chyba ze 20gąbek.

doskonala do masazu

Bardzo ja lubie. Mam od kilku lat i oprocz tego, ze rozciagnela sie troche nic jej nie dolega. Jest w sam raz szorstka. Zel fajnie sie na niej pieni. Moze moglaby miec troche inny kolor, ale to juz jest taka malenka drobnostka. Naprawde polecam do codziennego masazu i do walki z cellulitem :)

depilacja bikini rodzaje

w sumie ok

Używałam przez długi, długi czas. Przyjemnie się nią myło, gdyż rękawica lekko drapie, dzięi czemu złuszcza martwy naskórek i lekko ujędrnia skórę. Rzeczywiście przy regularnym stosowaniu skóra była gładsza. Z czasem straciła kolor i trochę się rozciągnęła, przez co zaczęła się sama przekręcać na dłoni (myślę, że wygodniejsza i praktyczniejsza byłaby pięciopalczasta). Ale ogólnie zła nie była.

Używałam tego produktu przez rok może dłużej / Ilość zużytych opakowań: jedno

dobra,ale nietrwała

Mysle,ze rekawica jest o wiele lepszym pomyslem niz przyrzad do masazu Oriflame.Uzywajac jej,zauwazylam znacznie ujedrniona skore,niestety posiada tez wade:( jest zrobione z niezwykle nietrwalego materialu:( szybko zniszczyla sie.Moze to bylo celowe?:P

świetna!

Używam jej już kilku miesięcy i muszę stwierdzić, że jest świetna. Już po pierwszym użyciu czuć różnicę. Nieżałuję zakupu.

dobra

Bardzo trwała rzecz.DObrze się nią myje, pobudza krążenie i usuwa martwy naskórek.Często jednak przekręca się na dłoni (chyba że ktoś ma większe dłonie ;)), co jest dość niewygodne.

Nie polecam

Za mala i za cienka. Moje dlugie paznokcie przebijaja cienki material, przez co uzywanie staje sie malo komfortowe. Zdecydowanie warstwa materialu powinna byc grubsza. Poza tym jak dla mnie zbyt szorstka. Raczej trwaly produkt - po intensywnym parotygodniowym uzywaniu drapie tak jak na poczatku...

dobra

trwała rękawica,dosc ostra,mam bardzo małe dłonie i rękawica czasem sie przeręca,to jedyne co mi w niej przeszkadza.Dla osob o większych i duzych dłoniach powinna byc doskonała.Mam ją juz 1,5 roku i nadal jest OK

super

Bardzo miła w użyciu (niezbyt ostra), super wygładza skórę i jest fenomenalnie wręcz wytrzymała - nie ściera się

wygodna w użyciu

Bardzo praktyczna. Fajnie wygładza - spwia, że skóra jest gładka i nabiera zdrowego kolorytu, poprawia krążenie. Zajmuje mało miejsca - można ją upchnąć w podróżnej kosmetyczce. Szybko wysycha. Mnie bardzo odpowiada.

może byc

Dużo lepsza jest ta z AVONU, ta jest mało wygodna bo wewnątrz lata ręka.