[F6] Krem rewitalizujący do pielęgnacji skóry wokół oczu

[F6] Krem rewitalizujący do pielęgnacji skóry wokół oczu

Delikatny krem o wyraźnych właściwościach odmładzających i aktywizujących system odpornościowy pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu. Regularnie stosowany zapobiega powstawaniu tzw. "kurzych łapek". Wzmacnia skórę powiek, zapobiega jej starzeniu i wiotczeniu. Bardzo dobrze tolerowany przez szczególnie wrażliwą skórę.

Cena: ok. 40zł / 30ml

NIE DZIAŁA;(

Rzeczywiście krem jest lekki, wydajny i łatwo się wchłania. Ale co z tego, skoro w ogóle nie działa? Cienie i opuchlizna pod oczami są takie, jakie były. Nie ma co liczyć nawet na minimalną poprawę podkrążonych oczu. A chyba po to stosuje się tego typu kremy, więc NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: 1 MIESIĄCA
Ilość zużytych opakowań: W TRAKCIE 1

lekki :)

Kupiłam go okazyjnie i odtąd polubiłam kremy faberlic. Krem spełnia obietnice producenta. Niweluje worki pod oczami i kurze łapki - przy regularnym stosowaniu.
Posiada troche widnistą konsystencję - jak wszystkie kremy faberlic, ale nie jest tłusty.
Opakowanie 30ml - bardzo wydajny. Można używa na całą twarz, ladnie rozjasnia i odżywia skóre :)
Troche drogi,ale warto. Bardzo delikatny, wątpie by powodowal uczulenia.Przyjemni zapach.

lubie go:)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu,kremik szybko sie wchłania,wystarcza na bardzo długo. Mam uczucie wypełnienia pod oczkami,skóra jest napieta i jakby ozywiona..goraco polecam ten produkt:)

uzywam go pol roku, jest to moje pierwsze opakowanie