Gourmand Delights, Creamy Toffee Moisturising Face Mask (Nawilżająca maseczka toffi)

Maseczka intensywnie nawilża skórę, a zapach toffi rozpieszcza zmysły.

zwykła maseczka

Maska ta nieco nawilżała. Byla wydajna. Miala piekny zapach toffi. Do polozenia 1-2 razy w tygodniu. Na pewno nie robila cudow. Raczej nie zapychala.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 maseczka

Bardzo fajna maseczka

Dostałam ją w prezencie.Ciekawy produkt,nawilża,świetnie pachnie ,pozostawia skórę miła w dotyku.Gdy dostanie się do buzi jest gorzki-to jedyny minus.Ogólnie polecam .

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Relaks pachnący toffi

Wyjątkowy produkt. Zawsze używam, gdy chcę się zrelaksować. Delikatnie nawilża, skóra staje się gładka i delikatna. Niewątpliwie największym plusem jest zapach - polewa toffi. Cudo! Również konsystencja przypomina jakiś słodki sosik ;) Dobrze się ją nakłada, łatwo zmywa. W miarę wydajna.
Jak dla mnie rewelacja!

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Bordowe usta H&M

fajna... :)

Nie wiem czy kupię bo jest ciężko dostępna ;] co do wyglądu to faktycznie tofii i tak pachnie :D ale w smaku już gorzkawa dobrze nawliża buźkę ale czasami lekko piecze przez chwilę ... :o ładne opakowanie , dosć wydajna - radzę spróbować :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:prawie całe

slicznie pachnie

ta maseczka pachnie przepieknie-ma sie ochote ja zlizac z twarzy :) dobrze nawilza skore, ktora po maseczke az promienieje :) nie dosc ze pachnie, to jeszcze wyglada jak toffi :) gdyby nie bylo napisane, ze to maseczka, napewno bym to posmakowala :P bardzo lubie ten kosmetyk. nie daje KWC, poniewaz ciagle jestem w trakcie testowania maseczek nawilzajacych.

Używam tego produktu od: ponad pol roku

super zapach i konsystencja

Maseczka ta ma tylko jeden minus wśród masy plusów! Działanie nie jest powalające. Nie nawilża zbyt mocno. Za to zapach... Powalający. Pachnie 100% toffi, krówką i ma konsystencję i kolor płynnego toffi. Na poprawienie humoru jest najlepszym produktem dla mnie. Trzymam ją na twarzy podczas kąpieli i aż nie chce się jej zmywać :) Zapach jest poprostu zniewalający, lepszego zapachu kosmetyku pielęgnującego nie znam. MNIAM. Mimo, że maseczka jest mała, to bardzo wydajna. Kupuję drugie opakowanie.

dzia?a, i do tego jak pachnie

Bardzo fajna maseczka. Kolorem i konsystencja przypomina toffi, zapach przecudny, maseczka faktycznie nawil?a, zostawia bu?k? g?adk? i od?wie?on?. Czasami, gdy na?o?? j? po bardziej intensywnym pilingu, troch? szczypie, ale nigdy mi nie podra?ni?a cery. A dzi?ki temu zapachowi i przyjemno?ci stosowania chce si? j? trzyma? na twarzy jak najd?u?ej i nak?ada? jak najcz??ciej.

U?ywam tego produktu od:
Ilo?? zu?ytych opakowa?: w trakcie drugiego

fajny zapach;)

Oj widze ze jestem tu chyba nieliczną, a nawet moze jedyną osobą której nie piecze twarz po nałożeniu tej maseczki:D. Nakładam ją po pilingu termicznym bielendy i nic a nic mnie nie szczypie:). Ma bardzo przyjemny słodziutki zapaach, az chcialo by sie ja zjeść hehe. Co do nawilżenia to chyba przeciętna maseczka jak kazda inna nazwilżająca:P

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trackie 1

ok. ale nie dla wrażliwców

właśnie ją zmyłam z twarzy :) ... pachnie tak cudnie i jadalnie że pomimo pieczenia mogłabym ją jeszcze trochę potrzymać. boski zapach dla miłośników krówek!!! ja miałam ochote spróbować ;) owszem piekła mnie trochę ale nie bardziej niż inne maseczki. użyłam jej (dla lepszego efektu nawilżenia) po dogłębnym oczyszczeniu peelingiem i po maseczce typu peel off, wiec szczypanie uzasadnione... nawilżenie też jak najbardziej w pożądku. czuć je już po zmyciu i wytarciu buzi a jeszcze jak się nałoży kremik to efekt jak najbardziej ok.

Używam tego produktu od:dzisiaj:)
Ilość zużytych opakowań:jedno w trakcie

piecze!!!!

nie wytrzymalam z ta maseczka na twarzy nawet kilku minut, tak strasznie szczypalo! odsprzedalam na aukcji z reszta niedokonczonych kosmetykow. juz na pewno jej nie kupie. ta gwiazdka tylko za zapach.

Używam tego produktu od:uzylam jeden raz
Ilość zużytych opakowań: j.w.

dla zapachu

Jest to maseczka, co do której mam mieszane uczucia - pieknie pachnie, ale tylko dla miłośniczek zapachów słodkich, Mam wrażenie jakby koło mnie ktoś właśnie jadł krówkę albo cukierka tofi. Kolor także podobny do wspomnianych substancji. Nawilżanie w normie, ale bez rewelacji.
Mam zastrzeżenia do konsystencji - jest stanowczo za rzadka, nałożona w wiekszej ilości może spłynąć. Druga rzecz to interakcja z innymi kosmetykami - po nałożeniu na wypilingowaną skórę twarzy czułam pieczenie i szybko musiałam ją zmyć.
Pewnie juz jej więcej nie kupię, bo mam wiele maseczek i wiele w planach na przyszłość.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół

oszałamiający zapach

Maseczka jest świetna, zarówno pod względem zapachu, jak i działania. Po zmyciu niektórych maseczek nie widać żadnego efektu. Po tej skóra jest dobrze odżywiona, nawilżona, gładka. Ma słodki zapach, któremu trudno się oprzeć. Trochę szczypała mnie po nałożeniu.

Używam tego produktu od: ok. 2 mies.