Venita, Hair Modeling Spray, Płyn do układania włosów

Venita, Hair Modeling Spray, Płyn do układania włosów

Zapewnia łatwe układanie włosów, ich miękkość i naturalność; utrwala kształt fryzury, dodając jej objętości i nie sklejając włosów. Zawiera kompleks keratynowo - aloesowy o właściwościach regenerująco - ochronnych oraz filtr UVB. Polecany do wszystkich rodzajów włosów.
Specjalnie dobrane środki kondycjonujące regenerują struktury włosa, dając wspaniały połysk. Filtr UVB chroni przed słońcem.

Nie jest źle

Płyn zakupiłam w wakacje w pewnej drogerii w moim mieście.

Zalety:

*nie skleja włosów,

*zapach, który nie drażni,

*nadaje puszystość oraz objętość włosom podczas modelowania,

*cena.

Wady:

*niestety utrwalenie nie jest długotrwałe.

W sumie nie jestem ani zdecydowanie na tak ani na nie.
Gdyby tylko fryzura utrzymywała się dłużej byłoby ok.

Jeśli chodzi o włosy prostowane to zupełnie nie zdał egzaminu, ponieważ włoski po jakimś ( w miarę krótkim czasie) zaczęły się wywijać.Użyłam go też kilka razy do warkocza , z którego wychodzą mi krótsze włoski to w miarę trwale je przygładził , ale też nie na nie wiem jak długo.
Myślę , że można spróbować nie odradzam go zupełnie, ponieważ każde włosy są inne i inaczej podatne na kosmetyki.

Fryzura wytrzymuje długooo...

Bardzo dobry kosmetyk w super cenie, dostałam go w Kauflandzie. Rano wymodelowane przy użyciu płynu włosy wytrzymują 2 dni, fryzura ma dużo objętości i niewiele traci swojego kształtu. Dla mnie fajny kosmetyk, lepszy niż pianka. Polecam z czystym sumieniem.

Nie pomoże, nie zaszkodzi

Wpadł mi w ręce jakoś przypadkowo podczas przedświątecznych zakupów w Auchan i z czystej ciekawości postanowiłam go wypróbować. Po dwumiesięcznym prawie użykowaniu mogę stwierdzić- ani nie pomoże, ani nie zaszkodzi. Plusem jest na pewno ładny połysk włosów ( ale to samo możemy uzyskać za pomocą jedwabiu) i miękkość. Objętości na pewno nie dodaje ( pomimo obietnic producenta), nie usztywnia fryzury ( a na to liczyłam) - ot takie sobie psikadełko bez którego spokojnie można się obyć. Minusem jest na pewno wadliwy psikacz- ciężko go się naciska i źle rozpyla płyn.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Manicure - gradientowe kropki

b. dobry

Płyn kupiłam po tym jak podpatrzyłam go u fryzjera, ciężko go zdobyć, ale mam jeden sklep który go sprowadza, dobrze utrwala fryzurę, wytrzymuje kilka godzin, skleja odrobinę włosy, ale chyba nie ma ideałów które by tego nie robiły, cena nie jest wysoka, mało wydajny przy codziennym użyciu, wysusza trochę skórę głowy przy częstym używaniu, ale odżywka załatwia sprawę, na pewno kupię nie raz
ilość zużytych opakowań: kilkanaście