Dolci Baci, Soft Jelly Gloss (Delikatny błyszczyk)

Dolci Baci, Soft Jelly Gloss (Delikatny błyszczyk)

Błyszczyk jest luksusowym nektarem w olśniewających, połyskliwych kolorach. Obecność przepysznych owocowych smaków uczyni usta obiektem pożądania. Doskonale wyważona kombinacja lekkiego olejku i żelu doda połysku, pozwoli poczuć ustom ogromną przyjemność i wyeksponuje ich piękno a równocześnie połyskliwa powłoka ochroni je. Miękki i idealnie wyprofilowany aplikator pozwoli nałożyć odpowiednią ilość błyszczyka gwarantując precyzję i optymalne podkreślenie kształtu ust.

Dostępny w wersjach:

- Pomarańcza,

- Cukier Puder,

- Banan,

- Jagoda,

- Poziomka,

- Czekolada.

zmarnowany potencjał

Dorwałam w Superpharmie za 6 PLN, nigdy nie dałabym za niego 30 zlotych. Mam wersję pomarańczową. Kupując strasznie się cieszyłam, bo Aquolina pozytywnie mi się kojarzy, a tu taka promocja ale już pierwsza aplikacja bardzo mnie rozczarowala. Błysczyk jest jakś tępy, przypomina te olejkowe z czasów dzieciństwa, nie nawilża, znika błyskawicznie...

Z plusów wypisać mogę zapach fanty pomarańczowej, fantazyjne opakowanie i sporą pojemność, tylko co po niej, skoro nie jestem w stanie zuzyc wiecej niz 1/3 bo mnie to zwyczajnie nie bawi...

W skrócie- jako błyszczyk-zabawka za 6 zł jest ok, jako coś wicej za coś więcej - zdecydowanie nie.

Używam tego produktu od: stycznia
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Tylko zapach urzeka...

Chciałam kupić jakiś błyszczyk który nie dawałby kolory. Wybór padł na ten z aquoliny. Wybrałam grejpfrutowy. Zawiodłam się strasznie...

Plusy:
-świetny zapach. On naprawdę pachnie grejpfrutem, tak tak naturalnym grejpfrutem!;)
-nie ma żadnych tandetnych brokatowych drobinek(nie znosze tego typu rzeczy w kosmetykach które mam stosować w makijażu dziennym). Dla niektórych może to być minus ale ode mnie wielki plus za to.

Minusy:
-niesamowicie wysusza usta.
-znika z ust w tempie zastraszającym, około 20 minut i go nie ma.
-bardzo oplepia i obciąża usta, bardzo czuć że się ma cokolwiek na ustach a tego po prostu nienawidze.
-smak jest obrzydliwy. Nie wymagam by smakował jak grejpfrut ale uwierzcie mi, ma smak jak te najtańsze bazarowe błyszczyki które zdarzało mi się kupować jako 10-12 letnia dziewczynka(oczywiście by poczuć się bardziej dorosła;-P )

No największy plus za zapach jak we wszystkich produktach aquoliny ale poza tym bardzo słabo. A płacenie 35 zł za to żeby trochę poczuć grejpfruta podczas nakładania błyszczyka na usta to dla mnie zdecydowanie za mało...

Nic specjalnego

Taki zupełnie zwyczajny błyszczyk.

Na plus liczę mu fajny zapach(mam pomarańczowy) oraz śmieszne opakowanie.Na ustach wygląda dość naturalnie.Żadnych drobinek, koloru.Ot delikatny połysk.

Na tym plusy się tak jakby kończą.Jest bardzo nieprzyjemny w noszeniu.Cały czas czuję na ustach coś ciężkiego i tłustego.Dziwne bo wydaje się być lekki jak piórko.No i niestety wysusza usta.Trzeba go używać co pół godziny bo schodzi w tempie ekspresowym a jak zejdzie to usta stają się suche i napięte.

Ogólnie nie, można dostać lepsze produkty w tej cenie.

Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Dieta na trądzik

Jeden z ulubionych

Uwielbiam go. Pięknie wygląda na ustach, tworzy na nich gładką taflę. Na szczęście nie ma żadnych drobinek, bo nie lubię na codzien malować się takimi blyszczykami. Mam kolor pomarańczowy, który na ustach daje ładny, delikatny efekt. Nie klei się. Niestety ma jedną wadę, przez którą odjęłam jedną gwiazdkę- jest nietrwały. Bardzo szybko się zjada. Cena mnie nie odstrasza, bo na allegro można go czasem zdobyć nawet za 16 zł. Ogólnie polecam wszystkim, którym zależy na naturalnym efekcie, ten delikatny błyszczyk wam to zapewni.

Zupełnie nie to :/

Kupiłam błyszczyk za 25,50 zł. Mam kolor/zapach poziomka. Niestety dla mnie ten błyszczyk to totalny niewypał.
Opakowanie - fajne, gadżeciarskie i poręczne.
Zapach - strasznie chemiczny, aż się nie dobrze robi :(
Konsystencja - mam wrażenie jakbym smarowała usta smalcem lub masłem. Nie wiem, ale tak mi się właśnie kojarzy ;)
Nie zauważyłam owego wysuszania ust, aczkolwiek błyszczyk zjada się w ekspresowym tempie i co jakieś 30 min wypadałoby go nakładać ponownie. Ja ze swojej strony nie polecam. Nie wiem jak zużyję te wielgachne 10 ml...

Używam tego produktu od: ponad tygodnia

znam lepsze

Mialam ten blyszczyk w zeszlym roku, kupilam pod wplywem innej wizazanki. Byl na promocji za 16 zl. Najwieksza zaleta tego blyszczyka to jego opakowanie - swietny ksztalt. Ladny kolor (mialam rozowy) i dosc sympatyczny zapach.
\\n
\\nTyle zalet. Jednak wysuszal usta i ogolnie im nie sluzyl, a to spora wada. nie pasowala mi tez konsystencja. Chyba nie zuzylam do konca.

rewelacja!!!

kosmetyk bardzo fajny, dostałam go w prezencie świątecznym.
- rewelacyjnie nabłyszcza usta i daje im delikatny kolor
- usta wyglądają naprawdę zdrowo i na troszkę większe
- dopóki się go nie zlizuje z usta, czuje się wyraźne nawilżenie i przyjemną miękkość na wargach
- świetny zapach
- ciekawe opakowanie ( ale słabo wytrzymałe, spadło mi na kafelki i pękło :( )
- jedyna wada, to taka, ze szybko się go zlizuje, a wtedy bardzo wysusza usta

Używam tego produktu od:od grudnia 2009 roku
Ilość zużytych opakowań: jak na razie 1

wysusza usta

Błyszczyk wylądował w mojej kosmetyczce dzięki wizażowej wymiance. Mam wersję arbuzową :)

Podoba mi się jego lekka konsystencja i kolor, poza tym błyszczyk się nie klei, ale pięknie podkreśla i wygładza usta, po nałożeniu go, wręcz znikają wszelkie naturalne nierówności na ustach, pierwszy raz z czymś takim się spotkałam :) dodatkowy plusik za wspaniały, smakowity zapach. Niestety błyszczyk szybko "się zjada" i nie nawilża ust, a w moim przypadku to konieczność.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Świetny!

Moja mama kupiła mi błyszczyk dolci baci za 7 zł, dzisiaj, w Bydgoszczy. Jestem zszokowana ceną, która widniej tutaj, w opisie. Mój błyszczyk także ma 10 ml pojemności :]

Mam zapach jabłkowy. Pachnie ładnie, ale taką typową "zapachówką" a la czerwone jabuszko.

Smak jest o wiele lepszy, niż innych błyszczyków, jakie posiadałam. Jabuszkowe dolci baci nie smakuje jak jakaś wazelina ani świeczka, tylko jak... hmm.. bańki mydlane? Nie mam pojęcia jakby to określić, w każdym razie jest o wiele lepsze niż wazelina :]

Na ustach wygląda pięknie - podkreśla czerwień ust i nadaje im połysk (drobinki brokatu).

Dobrze nawilża :]

Używam tego produktu od: kilku minut
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (ale z pewnością nie ostatniego)

w porzadku

ja mam jezynowy.
błyszczyk na lekka konsystencję i najważniejsze nie skleja ust. w miare dobrze nawilża i ładnie pachnie. no i ta fikusne opakowanie
jednak za ta cene żadna rewelacja - przynajmniej jak dla mnieUżywam tego produktu od:1mca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

raczej nie

Mam błyszczyk arbuzowy. Błyszczyk jest czerwoną galaretką, która lekko tylko barwi usta i nadaje transparentny blask. Szczęśliwie błyszczyk nie posiada brokatowych drobinek.
Podoba mi się opakowanie, ale mam wrażenie, że trzymany w kosmetyczce w pozycji poziomej trochę zaczął się rozlewać. Używam go więc stacjonarnie i trzymam pionowo.
Na gąbeczkę nabiera się bardzo mało kosmetyku więc aby wykonać makijaż trzeba kilkakrotnie zanurzać patyczek w błyszczyku.
Makijaż ust znika bardzo szybko, dopóki kosmetyk jest na ustach odczuwam jakiś tam komfort, potem niestety brakuje mi odżywienia ust.
Zapach ma bardzo przyjemny, zapach nie zmienia się z czasem.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Pycha.

Na początku muszę napisać,że rozbawiła mnie wcześniejsza recenzja - ta z wypadającym błyszczykiem z szuflady na narzędzia - wydaje mi się,że skoro leżał tam całe wieki (jak napisała Wizażanka ma go od paru lat) to może i mógł zmienić zapach i konsystencję :-)
Ale nie czepiam się....

Ja mam pomarańczowy.
Jestem zadowolona. Według mnie ma bardzo miękki aplikator, a sam błyszczyk jest trochę jak żelek misiek - bardzo przyjemni się go nakłada.
Pięknie pachnie i nabłyszcza usta.
Niczego więcej od błyszczyków nie wymagam, a jak mam spierzchnięte to używam pomadek lub masel.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu