Dolci Baci, Lip Balm Stick (Balsam do ust w sztyfcie)

Dolci Baci, Lip Balm Stick (Balsam do ust w sztyfcie)

Odżywcza i ochrona pomadka doskonała do przesuszonych i spierzchniętych warg. Można jej używać kilkakrotnie w ciągu dnia aby usta były ciągle miękkie i lśniące, okryte delikatną, soczystą powłoką. Witaminy A i E oraz filtr UV zawarte w balsamie o działaniu odżywczymi i anty-rodnikowym chronią usta przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych w tym promieniowania słonecznego. Obecność olejku Jojoba wzmacnia właściwości nawilżające i regenerujące balsamu. Dodatkowo formuła balsamu wzbogacona jest w źródła słodyczy, którymi są naturalne skłądniki owocowe. Dostępny w wersjach: Cukier puder, pomarancza, czekolada, jagoda, truskawka, brzoskwinia-morela.

Cena: 21 zł

ok

Uważam, że balsam jest dobry. Mam niebieski- cukier puder. Nawilża i odżywia usta. Moim zdaniem zapachu i smaku nie posiada. ogółem nie powala na kolana, są lepsze.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

ten kolor!

Mam czekoladowy - dużo zostało już powiedziane na temat tego koloru - dodam jeszcze, że u mnie wygląda sino na ustach i w ogóle potwornie.
Sam balsam jest dość miękki i ślizga się po ustach z łatwością. Niestety, aby poczuć pielęgnację trzeba kilkakrotnie przesunąć sztyftem po ustach, a wówczas osadza się mnóstwo koloru! Pielęgnuje dostatecznie jak na warunki domowe, bo na zewnątrz się nie ruszam mając to coś na ustach.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Beznadzieja

Uwielbiam produkty Aquoliny, więc kupiłam 3 smaki: jagoda, pomarańcza, czekolada.
Gdyby nie promocja w SuperPharmie za 3,99 byłabym po prostu wściekła...
Zawartość:
1)Pomarańczowy był całkiem smaczny i ładnie wyglądał.
2)Jagoda dała efekt ust trupich, smak wyjatkowo chemiczny.
3)Czekolada pachniała jakby czekoladą, ale wyglądała jakbym miała g.... na ustach...
Właściwości: po nałożeniu konsystencja rozpuszczającej się margaryny, miałam wrażenie jakby zaraz miała spłynąć z ust, chociaż całkiem dobrze nawilża.
Opakowanie: tandetne.
Podsumowanie: najzwyklejsza wazelina z apteki bije na głowę wszystkie te specyfiki. Kogoś w SuperPharmie poniosło z ceną wyjściową 42,99..Nigdy więcej.

Niewidoczna kreska na powiece

tylko latem

Sama nie wiem jak ten balsam znalazł się w moim posiadaniu. Pewnie był w jakieś promocji i ja jak to zwykle ja go kupiłam :)
Pamiętam, że zimą użyłam raz i od razu wrzuciłam do szuflady, ale teraz latem myślę, że dobrnę do końca tego sztyftu, co akurat nie będzie takie trudne, bo ciągła aplikacja sprawia, że ginie w oczach.

Dolci Baci pięknie pachnie pomarańczami, trochę natłuszcza , trochę nawilża, zapewnia połysk typowy dla tego rodzaju wazelinek, lekko barwi usta. Wargi staja się miękkie, mięsiste i słodkie w smaku :) Niestety te wrażenia są tak ulotne, jak nietrwała jest ta pomadka :(

Ale coś jest w tej pomadce :) Może to co napiszę jest trochę nonsensowne, ale.........używając jej w upalne wieczory czuję się znowu jak nastolatka, która zafascynowana swoim dojrzewającym ciałem zaczyna je odkrywać, fascynować się nim i kusić używając tego typu subtelnych kosmetyków :)

Używam tego produktu od: tego lata

nie kupie

Dałam się skusić bo firma mało mi znana ale zawsze jestem chętna spróbować czegoś nowego. No i niestety: opakowanie takie sobie - mogłoby być dużo lepsze, zapach może być. Faktycznie nawilża ale tylko przez chwile. Nie kupie już drugi raz bo w tej cenie można dostać inne, dużo lepsze balsamy do ust

Używam tego produktu od:3 miesięcy

chwilowy

To tak- chwilowo nawilża, chwilowo wygładza, chwilowo błyszczy, chwilowo nawet ładnie wygląda, ALE po chwili- zero nawilżenia, zero wygładzenia, zero połysku i w ogóle go nie widać. Aczkolwiek takie chwilowe przyjemności, tym bardziej te typu "zero kcal" są bardzo przyjemne. Przynajmniej chwilowo tak sądzę...

Używam tego produktu od: długo

Dobry

Do kupienia skusił mnie on, ponieważ była obniżka w Super - Pharmie. Kosztował 3,99 zł. Wcześniej kosztował 42,99 zł. Wybrałam wersję Chocolate. Opiszę ją: Jest ona bardzo dobra, jej zapach jest intensywny i słodki. Co do koloru trochę za mocny, dlatego odejmuję 1 *. Co do nawilżania : bardzo intensywnie nawilża przy czym wygładza usta. Polecam!!!!!!

nie spełnia swojej funkcji

widzę,że nie tylko ja dałam się skusić na superpharmową promocję...niestety. Produkt jest benzdziejny! Nie ma mowy o jakimkolwiek nawilżeniu ust, "balsam" wręcz je wysusza! Dochodzi to tego mokro-tłusta, obrzydliwa konsystencja...bueee:/ nie polecam nikomu! jedyne co jest do zaakceptowania to nawet niezły czekoladowy zapach...ale to za mało! Wiele tańszych basamów pachnie podobnie a nawet ładniej, ale nie wysuszają ust na wiórek:/

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Słodziutki

Bardzo podoba mi się ten balsam, mam odcień pomarańcza. ładny zapach, pozostawia ładną naprawdę błyszczącą poświatę. Koi i nawilża moje suche usta. jedyny minus za troche mało eleganckie opakowanie.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:1/2

nie jest zły , ale...

Zacznę od opakowania, które jest po prostu banalne... wyglada jak tandentny, najzwyklejszy , najtańszy błyszczyk czy szminka.
Dużym atutem jest natomiast zapach. Mmmm ... balsamy pachną cudownie.
Konsystencja tłusta, ale ja akurat takie lubię i nie przeszkadza mi. Niestety mam wrażenie , ze mało łagodzą podrażnienia i nieco wysuszają usta.
W sumie nie są aż tak bardzo złe, ale z pewnością mogły by być duużo lepsze za ta cenę.

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:po troszę 2 błyszczyki

Tylko zapach...

Mam dwie wersje zapachowe: cukier puder i czekoladę. Zapachy są naprewde świetne! I to by było na tyle, jeżeli chodzi o zalety tej pomadki. Nawilżenie jest chwilowe, tylko w momencie gdy ma się ten balsam na ustach. A ten, niestety, szybko schodzi. Konsystencja, no cóż...balsam jest niezbyt gesty i TŁUSTY ;(. Nie lubię tego. Nie mogę w nim oddychać. No, i czego najbardziej nie lubię, on koloruje lekko usta, które po tym zabiegu wyglądają fatalnie. Cukier puder ma kolor niebieski, i usta tez lekko barwi na niebiesko, więć trzeba uważać, żeby nie wyglądać jak z hipotermią. Natomiast czekolada, tu niespodzianki nie ma, jest koloru czekolady, ciemnej, gorzkiej. I ten kolor wygląda na ustach jeszcze gorzej niz ten niebieski. Makabra! Poza ty, jak już wspomniałam, maja dosyć lekką konsystencję, więc wudostaja sie poza kontur ust. Wygląda to koszmarnie!

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy używam sporadycznie tylko w domu
Ilość zużytych opakowań: dwa zmęczone do połowy