Gel Buste Multi Tenseur (Żel napinający do biustu)

Gel Buste Multi Tenseur (Żel napinający do biustu)

Ten nietłusty żel posiada efekt napinający i pojedrniający, który niemal natychmiastowo upiększa biust. Prawdziwy lifting kosmetyczny, polecany przy pierwszych oznakach wiotczenia biustu, po okresie ciąży, po kuracji odchudzającej oraz przy pierwszych oznakach starzenia się skóry. Wzmacnia i zbija tkankę na piersiach, podnosi tzw. "naturalny stanik" (trójkątny odcinek ciała pomiędzy piersiami a podbródkiem), odżywia, regeneruje i nawilża skórę biustu.

Do kitu

Łącznie zużyłam, a może raczej - zmęczyłam - dwie buteleczki tego preparatu. Pierwszą kilka lat temu i postanowiłam, że więcej go nie kupię, ale w ubiegłym roku dostałam go w prezencie. Dopiero kilka dni temu skończyłam użwać ten sprezentowany egzemplarz. Ufff...nareszcie.
Co mam temu żelowi do zarzucenia ? Przede wszystkim to, że na mojej skórze pozostawiał lepką warstwę, a na dekolcie wyskakiwały mi po nim krostki. Na pewno nie działał też napinająco, w ogóle mi się wydaje, że nie działał. Robił wielkie nic z biustem ale za to okropne, uporczywe krostki tuż nad nim (nie było to uczulenie, raczej efekt zapchnięcia porów w skórze, pewnie przez to, że pozostawał na jej powierzchni, nie wnikał do naskórka).
Żel zamknięto w poręcznej buteleczce z pompką, wydostawała się go odpowiednia ilość (przynajmniej dla potrzeb mojego niedużego biustu ;)) już za jednym naciśnięciem, nie było mowy o marnotrawieniu produktu. Pod tym względem jest OK.
Ciężko mi powiedzieć o nim cokolwiek więcej dobrego, no i jeszcze ta cena...

Pomógł mi w "potrzebie"

Kupiłam go trzy lata temu po urodzeniu córeczki, kiedy mój biust wyglądał kiepsko. Mam biust średniej wielkości (miseczka C). Produkt się świetnie wchłania i napina skórę momentalnie. Byłam bardzo zadowolona. Wiadomo że biust sam wracał do poprzedniego stanu ale jestem pewna że żel mu w tym pomógł. Trzeba go odpowiednio wmasowywać (zgodnie z ulotką). Efekt ujędrnienia był widoczny natychmiastowo, to poprawiało też mój humor :)

Używam tego produktu od: trzy lata temu, przez 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Lubie go

Lubie go, napina skore, wygladza ja. Zuzylam jedno opakowanie 2-3 lata temu, teraz kupilam kolejne, ale..chyba nie wroce juz do niego. Nie liwiduje niestety rozstepow i jest malo wydajny. 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od:2008 -chyba

depilacja czego nie wolno

nieskuteczny

Lubię moje ciało. Owszem, daleko mu do ideału, ale dawno przeszłam już etap nieakceptacji swojej fizyczności i teraz cieszę się tym co mam i staram się dbać o siebie. Trudne jest życie z dużym biustem. Mały wybór biustonoszy, niewygoda, szybka utrata jędrności. Moja waga dość często się waha +/- 5kg i najbardziej cierpią na tym moje piersi. Nie łudzę się, że jakikolwiek krem usunie rozstępy sprzed 15lat, ale oczekuje dobrej pielęgnacji, ujędrnienia i wzmocnienia skóry. Czy żel clarinsa to potrafi? Niestety nie.
Używam go po porannym prysznicu, wieczorem stosuje maskę i krem guam. Trzymam w lodówcę, więc efekt napiecia skóry jest natychmiastowy. Bardzo szybko się wchłania pozostawiając typowy dla kosmetyków o konsystencji żelu film. Nawilża i tonizuje. Coś tam działa, ale jednak nie radzi sobie z moim dość problematycznym biustem. Polecałabym go superjędrnym piersiom obojętnie o jakiej miseczce lub kobietom o małym biuście.
Na pewno lepszy byłby latem.
Niewydajny, potrzebowałam go naprawdę sporo na miseczkę D + dekolt.
Zapach też nieszczególny.
Opakowanie....delikatnie mówiąc bardzo niepraktyczne....Używam tego produktu od: ok 3 tygodnie

słaby produkt

Właśnie kończę pierwsze i ostatnie opakowanie tego kosmetyku. Nie zagości on na dłużej w mojej łazience.
Żel jest poprawny jeśli chodzi o kwestie nawilżenia ale poza tym nie robi nic więcej: nie napina skóry biustu, nie ujędrnia. Podobny efekt mogłabym uzyskać smarując się zwykłym balsamem do ciała.
Dobrze się wchłania, jest całkiem wydajny i ma neutralny zapach.
I to by było na tyle. Mój biust czuje się niedopieszczony, ale już czeka na niego nowe "cudo" do wypróbowania:-)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

pieniadze w bloto

ładnie pachnie, ładnie się wchłania, nie powoduje wyprysków, ale ujędrniania to ja po 2 opakowaniach nie widzę. nie napina, nie wygładza, po prostu nic nie robi. a za te pieniądze mógłby chociaż wygładzać. może mam za duży biust, nie wiem. do tego jeszcze nieporęczne opakowanie - pod koniec nie pompuje i trzeba rozkręcać. nie mogę polecić z czystym sumieniem.

Rewelacyjny!

Po zbyt gwałtownym schudnięciu mój biust stracił cały swój urok. Z rozpaczą patrzyłam na rozmiar (z miseczki D spadł do B) i okropną wiotkość zawsze tak pełnych piersi. Zaczynał się sezon wiosenno-letnich dekoltów a ja patrzyłam na swój: zapadnięty, zupełnie nieatrakcyjny. Nadzieją, żete zmiany są odwracalne natchnęła mnie kosmetyczka, mąż kupił mi Clarinsa, dołozyłam do tego codzienne masaże i zimny prysznic i życie znów jest piękne :): miseczka D, wróciła jędrnośc a ja znów czuję się atrakcyjna.

Bardzo wydajny, świetnie się wchłania. Na pewno do niego wrócę, za jakiś czas. Na razie nie ma potrzeby :).

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

bardzo dobry

Nie wymagam wiele od kosmetyków do biustu, jedynie dobrej pielęgnacj. To serum spełnia moje wymagania. Świetnie tonizuje, napina skórę, nawilża i utrzymuje biust w dobrej kondycji. Nie mam rozstępów ani problemów z utrata jędrności, więc nie wiem, jak spisałby się ten żel w przypadku bardziej wymagającego biustu. Zużyłam dwa opakowania, jednak powróciłam do mojego KWC w zakresie pielęgnacj biustu-serum Bielenda Sexy Look. Działa ono o wiele lepiej, a cena jest znacznie niższa.

Używam tego produktu od:kilka mies.

No i nic :(

Przyznam szczerze, że od kosmetyku za tą cenę wymagam więcej. Jest bardzo wydajny, konsystencja żelowa, szybko się wchłania i za to duży plus. Ale napięcia nie czułam nawet od razu po nałożeniu. Stosowałam regularnie, a efekty mierne. No może trochę gęstość skóry się poprawiła, ale nie uniósł biustu ani o mm. Muszę jeszcze dodać, że zależało mi na jego lekkim podniesieniu i zlikwidowaniu dosłownie minimalnych rozstępów. Może na osobach z większymi problemami zadziałałbybardziej spektakularnie.

Szczerze Odlecam.

Kremow i zelow do biustu zuzylam juz tyle, ze nic mnie juz nie zaskoczy. A jednak Clarins mial byc inny. Nie byl. Uzywalam go kiedys juz kilak dobrych lat temu, nie zadziwil mnie, a jednak postanowilam wyprobowac raz jeszcze pelna nadziei. I znow nie nawilzyl, nie ujedrnil, nic nie podniosl, nie wzmocnil. Rozstepy jak byly tak sa (a sa tylko widoczne bez stanika, przy podniesionym, przytrzymanym biuscie sa niewidoczne), wiec widze wraznie, ze nie zrobil mojej skorze nic. Jak na takie nic to jednak za duzy wydatek.
Nie polecam wyprobowac, choc po tylu pozytywnych recenzjach jakie dostal na innym tego typu zagranicznym katalogu kosmetykow, nie zdziwilabym sie, gdyby zadzialal na innej czyjejs skorze. Na mojej - niestety.

UPDATE : Kupiłam raz jeszcze. Raz jeszcze zużyłam, raz jeszcze rezultatów jakichkolwiek BRAK. Bez skrupułów odejmuję mu ostatnią gwiazdkę. Radziłabym dobrze zastanowić się przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto.

zadzialal swietnie

Polecam doskonaly produkt, nabylam zaraz po tym jak skonczylam karmic dziecko.Mam duze piersi i troche po karmieniu stracily swoja jedrnosc.Gel Clarinsa naprawde zadzialal i bylam bardzo mile zaskoczona efektem.Piersi staly sie jedrniejsze skora naciagnieta.Mily zapach, konsystencja gelu wiec wiadomo ze troche sie lepi ale tylko do momentu wchloniecia.Wydajny.

Używam tego produktu od:4 mc_juz nie uzywam nie ma takiej potrzeby;)