Aplikatory do cieni (stara wersja), Oriflame

Aplikatory do cieni (stara wersja), Oriflame

Jest to 5 aplikatorków w zestawie służących do nakładania cieni.
Są zakończone lateksową gąbeczką z jednej strony okrągłą z drugiej spiczastą. Długość odpowiednia. Dobrze malują lecz gąbeczki te szybko się odklejają.

Cena: 5,50zł

Nie przypadły mi do gustu.

Aplikatorów tych używałam ładne parę lat temu, myślę, że około 10.
Kupiłam je przy okazji zamawiania cieni Visions, które żadnych aplikatorów w zestawie nie posiadały.
Okazały się bardzo kiepskie.
Ciężko rozprowadzały cienie, gąbki szybko się odkleiły i odpadły, etui zaprojektowane w bardzo nieprzemyślany sposób.
Na plus tylko cena, niestety.
Od tamtej pory wolę nakładać cienie za pomocą palców.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

nie polecam wręcz odradzam

Wiem że wątek dawno nie używany, ale chciałam dodać coś od siebie.
Mam w zapasie kilka takich aplikatorów, kupionych już dobre kilka lat temu. Używałam okazjonalnie, jeżeli nie miałąm cieni z aplikatorem.
Oceniam źle omawiany produkt. Gąbki szybko się zużywały. Bardz łatwo zlatują z patyczka, nie są nawet dobrze przyklejone.
Przecierają się.
Nie plecam. Jeżeli są jeszcze w sprzedaży napewno ich nie kupie.
Pozdrawiam

Używam tego produktu od: już nie pamiętam kiedy
Ilość zużytych opakowań: niewiele

dla mnie w sam raz

nie jestem mistrzynią makijazu ale jak na moje potrzeby te aplikatory są świetne. tanie i przyjemne w użyciu..czego tu wymagać.
dobrze rozprowadzają i sa wygodne..
nie mam zadnych zastrzeżeń.
z pewnością będę je często zamawiać

Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:kilka

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

JEST GOOD

lubie te aplikatory

+sa bardzo tanie
+dobrze sie nimi rozprowadza makijaz

-jednak wiadomo zawsze musi byc jakas wada otoz bardzo szybko sie zsuwaja

dlatego dojelam im za to poniewaz uwazam ze powinny byc bardziej trwale choc z drugiej strony sa takie tanie,ze trudno od nich wymagac za wiele

polecam

Używam tego produktu od:roku

Dobrze je mieć

Aplikatory są wygodne w użyciu. Nie mam nic do zarzucenia oprócz tego, że gąbeczki się zsuwają, a po bokach zaczynają się rozdzierać.
Poza tym wszystko OK, dzięki nim nie raz wyczarowałam super makijaż.

Używam tego produktu od: Oj już długo :)
Ilość zużytych opakowań: Posiadam jeden zestaw

Badziewko. :)

2 gwiazdki za kształt pozwalający malować kreski, za trwałość 1 czyli pała. :)
Całość w sumie nie zasługuje na żadne komplementy. Struktura gąbki, trwałość, wszystko do kitu. Ponadto nie dadzą się czyścić, użyte do jednego cienia nie nadają się do innych.
Wyginają się, odpadają. Po prostu fatalne.

Od dawna już ich nie używam, na szczęście wreszcie odkryłam pędzle, ale mam z tymi gąbeczkami sporo doświadczeń. Są tanie i to jest ich zaleta, można wymieniać i wymieniać, ale jeśli chodzi o ocenę, nie zasługują na więcej niż mierny.

Używałam tego produktu: dawno i długo
Ilość zużytych opakowań: między 5 a 10

ok, ale raczej nietrwałe

ogólnie są ok, właściwie nie ma co zarzucić, oprócz tego, że są raczej nietrwałe. gąbeczki pękają dosyć szybko i zsuwają się. poza tym są ok, dobrze rozprowadzają cienie

Używam tego produktu od:już nie

Dobre, acz nietrwale :)

+ moge nimi się profesjonalnie pomalowac ;)
+ ładny wygląd
+ są nieduże
+ za dwie koncówki

- szybko się niszczą, tak jak pisaly poprzednie recenzentki - odpadają. Wtedy nadają się do wyrzucenia

Mimo to polecam

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: ?

Dobre ale nietrwałe

Bardzo lubię te aplikatory są mięciutkie nie podrażniają powieki, nie drapią i ładnie rozprowadzają cienie.
Zdedydowanym minusem jest trwałość - puszki często bardzo szybko odpadają, gdyby nie to byłyby naprawde bardzo dobre :) oby się to zmieniło ;)

gdyby się nie rozpadały..

byłyby to moje ulubione aplikatory do cieni, gdyby trzymały się kupy. A tu tak często gąbeczka odpada... raz się zbiesiłam i zwyczajnie ją przykleiłam. Aplikatory mają dwie końcówki, węższą bez problemu narysuję cieniem kreskę, szerszą rozcieram cień na powiece. Gąbka milusia, gęsta i mięciutka, bardzo ładnie rozprowadza cień i w ogóle fajna... Można się nimi dość precyzyjnie umalować. Tylko czemu te gąbki odpadają???? Niech Oriflame zatroszczy się, żeby nie spadały i natychmiast zyskają klientki...

fuj

dwie gwiazdki za to że są miękkie. a właściwie były, bo w bardzo krótkim czasie poodpadały gąbeczki od patyczków. pozatym jakies takie wielkie że nie mogłam nimi precyzyjnie wymodelowac oka. brzudactwo i nigdy więcej!!!

wygodne, miękkie...

Wygodne - jedną stroną spokojnie nałożymy cień na całą powiekę, drugą w kącikach, a nawet namalujemy kreski :)
Miękkie - nie trą, nie drapią, nie drażnią moich wrażliwych powiek
Praktyczne - dzięki ładnemu etui nie poniewierają się luzem po kosmetyczce, nie brudzą jej
Dość trwałe - jak na razie tylko jedna pacynka straciła z jednej strony gąbeczkę, pozostałe są całe i zdrowe :)
Dodam jeszcze, że mam nową wersję tych aplikatorów - są całe białe w białym etui z miłego tworzywa.
Ostatnimi czasy zdradziłam je na rzecz pędzelków We-Ma, ale jeśli zajdzie taka potrzeba kupię następne opakowanie. W końcu na krótkie wyjazdy czy do torebki nie będę pakowała prawie 20-centymetrowych pędzli :D