Satinique, Hi Gloss Serum, Serum do włosów

Satinique, Hi Gloss Serum, Serum do włosów

Producent zapewnia, że włosy stają się o 106 % bardziej błyszczące już po pierwszej aplikacji. To lekkie serum można nakładać dowolnie - na suche lub mokre włosy. Polecany szczególnie do tych farbowanych, przesuszonych, zmatowiałych i zniszczonych trwałą. Zawarty w nim kompleks ceramid odbudowuje strukture włosa, wzmacnia je i chroni przed szkodliwym działaniem przyrządów do stylingu, już przy pierwszym użyciu. Doskonale nawilża i wygładza przesuszone końcówki, nadaje im wyjątkowy połysk. Niesamowicie dobrze sprawdza się również przed użyciem prostownicy - włosy pozostają nawilżone, blyszczące i gładkie.

Cena: 68 zł / 75 ml

Zajefajny!

Uwielbiam to serum! To ratunek dla moich kołtuniących się włosów:). Znacznie ułatwia rozczesywanie, włosy są miękkie i błyszczące, nie lepi się, nie przetłuszcza (jednak nakładam go od połowy włosa w dół - nie przy samej skórze), dzieki niemu układanie włosów przy pomocy szczotki, nie jest problemem :), włosy sie nie elektryzują, a końcówki wydają się zdrowsze :). Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[309325].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje serum!

wydajny to malo powiedziane - super wydajny!
wystarczy jedna mala kropelka rozsmarowana na dloniach. ja serum rozprowadzam na calej dlugosci wlosow, lsnia sa mieciutkie, ladnie pachna. ten kosmetyk jest dla mnie wyjatkowy.

maly minusik (mi on nie przeszkadza)
jesli nalozysz wiecej serum wlosy bede wygladaly jak przetluszczone! wiec ostroznie z pierwsza aplikacja

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[232520].usefull || 0 }}% pomocna.

doskonaly

Dodalam, to teraz go pochwale, bo naprawde jest tego wart. Uzywam tego specyfiku juz od kilku lat, przy czy jest nieeesamowicie wydajny, wlasnie zakupilam trzecia buteleczke (!)
Uzywam na suche wlosy, na sam koniec, po stylizacji i tylko na moje przesuszone koncowki (bo tak wlasciwie to jest serum na koncowki, inaczej, rozprowadzony na calosci sprawia ze wlosy sa przetluszczone na nastepny dzien) - trzeba go uzywac bardzo wydajnie. Wyciskamy jedna kropelke na dlon, rozsmarowujamy w dloniach i nakladamy delikatnie.
Sprawia, ze moje koncowki odzyskuja miekkosc, sa nawilzone i pieeeknie blyszcza! :D

Ostatnio wyprobowalam go przed uzyciem prostownicy i sprawdza sie rewelacyjnie. Nakladam na konce wlosow, oraz na grzywke, a nastepnie prostuje cale pasma.
Wlosy prostuja sie pieknie, przy czym nie sa przesuszone, staja sie gladziutkie, mieciutkie, zdrowe i cudownie lsnia. Polecam sprobowac :D

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[88635].usefull || 0 }}% pomocna.