Glister, Pasta do zębów

Glister, Pasta do zębów

Cena już od 29,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dzięki zawartości łagodnego składnika polerującego LS928 niesamowicie skutecznie, dokładnie i na długi czas usuwa wszelki nalot i przebarwienia na zębach. Dzięki zawartości fluoru wzmacnia szkliwo i zapobiega próchnicy. Przyjemny miętowy zapach odświeża oddech.

Cena: 11 zł / 75 g; 26 zl / 200 g

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 1

Mój numer 1 wśród past do zębów

Pastę pierwszy raz dostałam od swojej mamy, podeszłam do niej sceptycznie. Jestem w trakcie 4 opakowania i jestem z niej bardzo zadowolona, przede wszystkim zauważyłam że przestały mi krwawić dziąsła podczas mycia, dobrze radzi sobie z usuwaniem osadu na zębach, ma przyjemny miętowy "smak" :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1162461].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 35

Napisanych recenzji: 97

Uwielbiam

Ja ją uwielbiam - dobrze czyści, świetnie odświeża i jest mega-wydajna (wyciskam w poprzek szczoteczki zgodnie z instrukcją a nie wzdłuż jak inne pasty). Po zużyciu jednej tubki inne pasy przestały mi odpowiadać...

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[879478].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Naprawdę polecam

Pasta jest mała, za to bardzo wydajna.
Znacznie lepsza od past z półek sklepowych. Przede wszystkim jest naturalna, nie zawiera żadnej chemii i nie niszczy szkliwa!
Pasta wybiela dobrze i chroni dziąsła.
Po jej stosowaniu mogłam jesć zimne i gorące potrawy bez obaw, ze będą mnie potem bolały zęby.
W mojej rodzinie stosuje się ją też jako masć przeciw opryszczce, którą wysusza i zapobiega rozprzestrzenianiu się.

Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[805938].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Napisanych recenzji: 24

Mój KWC

Mój ulubieniec wśród past! Nie zamienię jej na żadną inną.
- wybiela zęby
- usuwa osad
- wzmacnia szkliwo, zapobieba próchnicy
- odświeża oddech
- jest bardzo wydajna

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[779461].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Moj hit!

Ta pasta nie ma sobie równych! Odświeża na bardzo długo, usuwa osad z zębów, delikatnie poleruje nie ścierając szkliwa, ma bardzo przyjemny smak, daje efekt wybielenia. Ząbki pięknie błyszczą,Jest bardzo wydajna - w ciągu roku zużyłam tylko 2 tubki. Cena bardzo przystępna. Na pewno nie zamienię jej na żadną inną.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[670230].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Nie usuwa przebarwień. Zwykła pasta

Kupiłam tą pastę 1,5 miesiaca temu po rzuceniu palenia. Myślałam, że będzie wybawieniem, bo jednak zęby są trochę przebarwione, ale niestety nie spełniła moich wymagań. Nie usunęła w ogóle przebarwień. Już lepsza jest pasta Clinomyn (jakoś tak:P), bo ona częściowo je jednak usunęła. Daję dwie gwiazdki za ładny zapach i połysk po umyciu zębów.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[661484].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

delikatna, odświeżająca i wybielająca

Wspaniała, delikatnie miętowa pasta. Bardzo długo zachowuje świeżość w ustach. Nie podrażniła mi wrażliwych dziąseł co było długo moim problemem przy wyborze pasty. Jest bardzo wydajna- małe ziarenko groszku a jest i trochę piany i cały wspomniany efekt. po prostu super. przy dłuższym stosowaniu widać efekt wybielenia

Ilość zużytych opakowań: około 10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[622778].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

Dobra

Pasta bardzo dobrze myje zęby, ma lekko miętowy, niemocny smak, pozostawia świeży oddech i starcza da długo. Jedyny minus to to, że nie wybiela. Producent pisze że pasta na też działanie wybielające, a ja tego nie zauważyłam. Nie jest to jednak typowo wybielająca pasta wiec odjęłam tylko połowę gwiazdki za ten minus. Dobrze spełnia podstawowe zadania higieny jamy ustanej, czyli czyszczenie. Nie powoduje też nadwrażliwości. Ogólnie dobra.

Używam tego produktu od: ok 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 125ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[569822].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

POLECAM WSZYSTKIM!

Jest to pasta której używam już od kilku dobrych lat. Rezultaty są naprawdę rewelacyjne, każde ostawienie tej pasty i pokusa używania innych to kamień nazębny i wtedy potulnie wracam do tego produktu. Wystarcza naprawdę niewielka ilość, bardzo fajne uczucie świeżości po umyciu zębów. Polecam niezdecydowanym, naprawdę warto.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: oj, to już w dziesiątkach można liczyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[528053].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

ZDECYDOWANIE TAK

To jedyna pasta do ktorej nie mam zadnych zastrzezen. jest wydajna, wielkosc groszka naprawde wystarcza na porzadne umycie zebow. latwo sie splukuje i nie ma sie wrazenia ze "zostala" gdzies na zebach.
urzywajac tej pasty nie mam wrazenia "niesmaku" w ustach.
moj maz mial spory osad na zebach od kawy i herbaty- lubil w nocy wypic ogromny kubek! a po tej pascie jest ogromna roznica! zostal mu jeszcze paskudny kamien w zakamarkach, ale nad tym tez juz pracuje :)

naprawde warta tych pieniedzy!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5sztuk moze wiecej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[523329].usefull || 0 }}% pomocna.