Spa Collection, Peeling do ciała

Spa Collection, Peeling do ciała

Ta pachnąca galaretka o odświeżającym zapachu czerwonego grejpfruta zawierająca drobiny ścierające o wielkości kryształków cukru, dzięki którym złuszcza martwy naskórek i nadaje skórze niebywała gładkość. Zawiera składniki pielęgnujące, silnie nawilżające i zmiękczające m.in. wyciąg z pestek winogron i aceroli.

nawilżający, odświeżający
zapachowa
w słoiku, w tubie
>250ml

RE-WE-LA-CJA

Regularnie używam peelingów bo też zmagam się z tymi okropnymi krostkami na rękach (rogowacenie przymieszkowe), inne peelingi trochę pomagają ale straciłam nadzieję na całkowite pozbycie się tego świństwa. I jak nie mam problemu żeby wydać 130 zł na krem do twarzy, tak myślałam sobie \'co może zrobić peeling za stówę czego nie może ten za 20 zł?\' Pewnie nigdy bym go nie kupiła gdyby nie moja mama. Tak go wychwalała, że postanowiłam trochę jej podkraść :)
To co dzieje się ze skórą po zastosowaniu tego cuda jest wręcz nie do opisania. Skóra jest tak miękka i delikatna a jednocześnie zupełnie nie podrażniona. Znikają wszystkie możliwe krostki itp. Konsystencja jest dziwna, lekko galaretkowata ale mi odpowiada. Zapach też całkiem przyjemny. Ale zdecydowanie najważniejszy jest efekt. Produkt wart każdej złotówki, tym bardziej że jest dość wydajny.

MASAKRA

Wystawiłam taką ocenę ponieważ zwariowałam na punkcie tego pilingu. To duzy różowy sloik z produktem który na pewno warto miec w swojej lazience. zalety?...hm pierwsze wrażenie ...piekny zapach , gesta konsystencja ...idealnie rozprowadza sie na skorze ktora po calym zabiegu robi sie niewiarygodnie gladka i delikatna... o zapachu nie wspomne...nie wiem co jeszcze napisac, w sumie nigdy nie bylam fanka takich produktow ale po zetknieciu z TYM CZYMS poprostu wymieklam....

.......używam od 2 miesiecy tego samego słoika ... wiem ze sa inne produkty z tej serii wiec na pewno je kupie bo poprostu warto

godny polecenia

Taak, naprawde przyjemny w uzyciu i skuteczny w dzialaniu. Podkradam go mamie jak tylko przyjezdzam do domu, a mama uzywa juz od kilku lat.
Rzeczywiscie doskonale radzi sobie ze zluszczaniem naskorka i pieeeknie wygladza skora ( mam tzw. rogowacenie przymieszkowe, wiec peelinguje sie czasto). Pozostawia skore gladziutenka i pachnaca, a do tego nawilza.
Jedynym minusem jest dla mnie cytrusowy zapach, ktorego nie lubie, ale dla zwolenniczek cytrusow to bedzie strzal w dziesiatke.
Poza tym w przeciwienstwie do glupiej Avonowskiej butelki z Planet Spa, peeling Artistry jest w sloiczku z szerokim otworem tej samej wielkosci co nakretka, z ktorego bardzo latwo produkt sie wydobywa i mozna zuzyc go do ostatniego cala. Zreszta jak wszystkie produkty Amway'a i ten jest niezwykle wydajny. Poza tym cala przyjemnosc w uzyciu polega na tym, ze jest to taka smieszna galaretka, ktora latwo, szybko, i leciutko rozsmarowuje sie na skorze :)