Ujędrniający żel do ciała

Ujędrniający żel do ciała

Ten ujędrniający, szybko wchłaniający się żel jest przeznaczony do skóry z cellulitem. Dzięki zawartości składników ujędrniających i kofeiny żel tonizuje, wygładza skórę na biodrach, pośladkach, udach, ramionach i brzuchu. Posiada również właściwości nawilżające. Zawiera wyciąg z alg morskich, zielonej herbaty, miłorząbu japońskiego i kasztanowca, które poprawiają ogólny wygląd skóry, ujędrniają i nawilżają. Stosować dwa razy dziennie na obszarach, gdzie pojawił się cellulit, lub profilaktycznie w celu zapobiegania tworzenia się skórki pomarańczowej.

Sklad: Eau, alcool dénaturé, butylène-glycol, Peg-8, glycérine, polyméthacrylate de glycérol, caféine, extrait de thé vert, extrait de ginkgo biloba, extrait d’algues, extrait de marron d’Inde, allantoïne, panthénol, EDTA disodique, triéthanolamine, fragrance, carbopol, copolymère PVM/MA et imidazolidinylurée

Cena: 110 zl / 250 ml

trudno powiedziec

Używałam tego specyfiku w ciązy- po konsultacji z osoba prowadzaca w Amway. niepamietam dokladnie ile tego zuzylam 2-3 butelki , niestety ogromne rozstepy mi powychodzily. wniosek jest jeden- jak maja wyjsc to i tak wyjda! z innych produktow tej firmy jestem zadowolona wiec mysle ze ten krem poprostu nie zadzialal w ciazy tak jak normalnie by mogl.

Używam tego produktu od: kiedys
Ilość zużytych opakowań: 3sztuki