Prévention Soleil, balsam po opalaniu SOS

Prévention Soleil, balsam po opalaniu SOS

Balsam po opalaniu, regenerujący zniszczoną słońcem skórę, łagodzący poparzenia, utrwalający opaleniznę. Ma przyjemny, delikatny zapach, śliczne opakowanie i naprawdę działa. Mam niestety tendencje do przesadzania ze słońcem i ten balsamik świetnie się sprawdza na mojej zmaltretowanej słonkiem skórze. Dobrze nawilża.

lubię :)

Świetny balsamik po opalaniu ;)
Jest nawet lepszy od Cap Soleil, jednak cena w stosunku do pojemnosci jest spora...
Balsam rewelacyjnie sprawdza się na wakacjach. Koi przesuszoną skórę i odżywia ją. Poza tym ma śmieszne :) opakowanie :D
Ciałko jest nawilżone, miękkie. Polecam :)

bardzo fajny

Bardzo przyjemny kosmetyk. Używam go od 3 lat w czasie wyjazdów wakacyjnych gdy jestem narażona na zwiększoną ilość słońca i moim zdaniem bardzo dobrze spełnia swoje zadanie nawilżania skóry po opalaniu. Jest bardzo delikatny, doskonale się wchłania (szczególnie gdy skóra jest nadmiernie wysuszona), nie pozostawia tłustej warstwy, bardzo dobrze nawilża i zmiękcza przyjemnie skórę. Ma fantastyczny zapach, który nieodłącznie kojarzy mi się z wakacjami, słońcem, wodą i wypoczynkiem.

może być

Miałam go chyba dwa-trzy lata temu, nie pamiętam jakichś szczególnie dobrych wrażeń z nim związanych. Nawilżał i nic poza tym, po opalaniu wolę jakieś chłodzące kosmetyki. Wchłaniał się też średnio - ale jak już pisałam, ogólnie nie pałam miłością do balsamów :)<BR>

Quality Missala Jak dobierać perfumy

skuteczny

Naprawdę łagodzi poparzenia, działa kojąco i utrwala opaleniznę, która pod jego wpływem szybciej zmienia się z raczka-buraczka na piękny brąz. Dobrze nawilża, a opakowanie cieszy oko.