Gesichtswasser Grapefruit (Tonik do twarzy grejpfrutowy)

Gesichtswasser Grapefruit (Tonik do twarzy grejpfrutowy)

Naturalny regulator skóry z kory wierzby do zanieczyszczonej, tłustej cery mieszanej, oczyszczający i uspokajający. Zwalcza zanieczyszczenia skóry nie wysuszając jej. Cera staje się znowu jasna, czysta i elastyczna.

Mocna 4:)

Tonik rewelacja dla skóry ze skłonnościa do wyprysków, wągrów i tym podobnych. Po regulanrym uzyciu zmniejszyła mi sie ilośc niepsodzianke, koloryt cery sie wyrównał, pory zmniejszyły, mniej niespodzianek sie pojawia. Troszke wysusza, więc niezbedne jest uzycie kremu. Polecam.

Używam tego produktu od:od kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

nic szczególnego

Tonik jeden z wielu. Jakoś nie wpływa zbawiennie na moją cerę, nie nawilża prawie w ogóle. Mimo alkoholu w składzie, nie podrażnia mojej cery.
Pachnie cytrusowo-alkoholowo. Da się wytrzymać ;)
Nie klei się, szybko wchłania (lub raczej paruje).
Może jedynie rzadziej wyskakują mi na twarzy niespodzianki, wągry jak były tak nadal są.
Butelka z ciemnego szkła, ciężka, średnio mi się podoba.

Ogólnie, tonik bardzo przeciętny, jednak więcej nie kupię, bo za tą cenę można kupić 3 tańsze :P

Używam tego produktu od:trzech (?) miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

lubie kosmetyki Apothekera, ale tego toniku nie polecam; mam mieszana cere - w kierunku tlustej wrecz - a ten tonik jak zaden inny wysuszyl ja na wiorek..

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ... 1 i nie bedzie nastepnych
Recenzja: ...