Gesichtswasser Rose (Tonik różany do twarzy)

Gesichtswasser Rose (Tonik różany do twarzy)

Niezwykle cenny olejek z płatków róży pieści i rewitalizuje skórę. Oczyszcza i zmniejsza pory, delikatnie poprawia własności ochronne skóry. Sok z aloesu australijskiego regeneruje skórę i intensywnie ją nawilża.Do każdego typu skóry.

Mój ulubiony

Z tonikami zawsze miałam problem, bo po użyciu któregokolwiek moja skóra najpierw była przez ok 1 min. przyjemnie odświeżona ale zaraz pojawiało się uczucie ściągnięcia i wysuszenia (używałam tylko tych nawilżających), tak więc na jakiś czas dałam sobie z nimi spokój. Ale tonik Schellera naprawdę jest przyjemny w stosowaniu (mimo że zapach różany nie jest moim ulubionym). Świetnie nawilża i łagodzi podrażnienia. Skóra po nim jest przyjemnie gładka i efekt ten nie znika nawet gdy nie nałożę kremu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[114130].usefull || 0 }}% pomocna.

Charakterny i fajowski :)

Tonik traktowany jest przeze mnie po macoszemu w codziennej pielęgnacji. Wychodzę z założenia, że ma ładnie pachnieć i nie wysuszać. Więcej nie oczekuję. :) I ten właśnie spełnia moje oczekiwania. Absolutnie nie wysusza, nie podrażnia, dobrze przygotowuje skórę na krem (gdzieś wyczytałam to zdanie i uznałam, że się nada do recenzji ;)), pięknie pachnie różami, a co ciekawe, nie widzę żadnej różnicy pomiędzy nim, a tak poszukiwanym tonikiem Dermiki (zapachowo identyczne!) - także jeśli komuś Rosarium w łapy nie wpadnie (jest chyba nawet droższy), proponuję tonik Apotheker Scheller - warto.

Kurczę, trudno mi o tonikach pisać, bo, jak mówiłam, traktuję je po macoszemu, a więc i recenzja jest odpowiednio skromna. Please forgive me, jak śpiewał artysta z Kanady. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[92855].usefull || 0 }}% pomocna.