Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Apotheker Dr. Scheller, MED, Sztyft ochronny dla ust wrażliwych i szorstkich jeżówka purpurowa

Apotheker Dr. Scheller, MED, Sztyft ochronny dla ust wrażliwych i szorstkich jeżówka purpurowa

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Pojemność 0 ml
Cena 9,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Leczniczy sztyft, który zapobiega pękaniu ust i powstawaniu na ich powierzchni pęcherzyków. Skutecznie pielęgnuje i łagodzi podrażnienia. Utrzymuje optymalny poziom nawilżenia i natłuszczenia ust. Filtr przeciwsłoneczny LSF 6 chroni je przed szkodliwymi promieniami UV.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Przeciętny

Sztyft Schelera jest dość twardy, łatwo się rozsmarowuje. Nabłyszcza usta, nie nadając im przy tym zielonkawego zabarwienia, czego się obawiałam, zważywszy na jego kolor i doświadczenia z innymi tego typu kosmetykami. Opakowanie wygodne i szczelne.
Wedle informacji producenta, pomadka ma służyć pielęgnacji ust wrażliwych i szorstkich, czyli takich jak moje. Niestety, ten "leczniczy sztyft" nie oferuje nic poza lekkim nawilżeniem i natłuszczeniem warg. Nałożony na spierzchnięte usta przynosi zaledwie chwilowe ukojenie. Działa jak zwykła wazelina, a to dla mnie zbyt mało.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań:1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

świetny choć niedoceniany

Jestem bardzo zadowolona z tego balsamu. Nie jest on bardzo popularny, nie prezentuje się zbyt atrakcyjnie na tle wszystkich innych cukierkowych, kolorowych balsamów, ale za to jak działa... :)
Jest on w formie twardego "woskowego" sztyftu (przez tą woskowość- wazelinowość nie dałam mu 5 gwiazdek), dość "zwartego": nie topi się, nie kruszy, nie zmienia swojej formy w kontakcie z ciepłem ust (co zdarza się wielu innym tego typu balsamom) czy innej części ciała- mozna go śmiało nosić w kieszeni spodni czy bluzy.
Kolor ma zielony, co może odrzucać, ale zupełnie nie barwi warg; ma delikatny, dla mnie przyjemny zapach. Dość długo utrzymuje się na ustach- pozostawia na nich jakby "woskową" warstewkę; z tego względu świetnie sprawdza się w zimie i na wietrze; chroni usta przed pierzchnięciem, wygładza naskórek, łagodzi też podrażnienia, pomaga na piekące od mrozu czy słońca usta.
Dodatkowo pięknie nabłyszcza wargi, może nie aż tak jak błyszczyk, nieco subtelniej i delikatniej, ale mnie ten efekt bardzo się podobał.
Poza tym:
+ za wydajność
- za dość niski filtr

Używam tego produktu od:1 sztyft wystarczył na ok.3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  86
  recenzji

  52
  pochwał

  8,45

 3. 3

  0
  produktów

  65
  recenzji

  56
  pochwał

  7,07

Zobacz cały ranking