Sleek.look sealing serum (Serum na rozdwojone końcówki)

Sleek.look sealing serum (Serum na rozdwojone końcówki)

Sealing Serum - walczy z puszeniem się włosów w miejscu jego powstania: na końcówkach.
Silnie skoncentrowane serum zawierające potrójną ilość silikonu S3 Technology regeneruje powierzchnię włosa, scala rozdwojone końcówki oraz przeciwdziała powstawaniu niesfornych kosmyków.
Działa odżywczo, intensywnie nabłyszcza, nie obciąża.
Do nabycia wyłącznie w salonach fryzjerskich.

dobry, ale bez rewelacji

Uzywam tego produktu razem z innymi z serii: z szamponem i odżywką (na zmianę z maską Sleek Look), nakładam tylko na końcówki, od połowy dlugości włosów

:) + baaardzo wydajny
:) + wygodny w uzyciu - poręczne opakowanie z pompką
:) + pomaga ujarzmić włosy, koncówki nie wywyjają się każda w inną stronę
:) + włosy są nabłyszczone i wyglądają zdrowo
:) + pomaga prostować prostownicą - łatwiej i szybiej
:) + oleista gęsta konsytencja - nie lubię balsamów nakładanych po umyciu włosów
:) + ładny zapach

:( - nie pomaga zredukować ilości rozdwojonych końcówek
:( - trochę za ciężki aby zastosowac go na całą długość włosów - zdecydowanie wolę do tego celu jedwab
:( - cena

Ogólnie polecam do długich włosów - raz na jakiś czas można zainwestować w niego :-)

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Nie przypadł mi do gustu

Plusy
+ forma aplikacji
+ wydajność
+ nabłyszcza
+ zapach

Wady
- obciąża
- opakowanie - wiele razy mi się z niego ulało
- nie nadaje się do codziennego stosowania
- rozwiązanie tymczasowe, nie poprawia kondycji włosów

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ale ubytku póki co wręcz nie widać

Ogólnie ok.

Cena, hmm dla mnie to za dużo. Ale wydajny, starcza na długo. Nawilża włoski, nie skleja. Minusem, którego nie mogłam znieść był zapach. Zbyt męski, nie podobał mi się.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

makijaż kreska

dla mnie bomba!

Kosmetyk jest bardzo wydajny - trzy ruchy pompką wystarczą na moje dość długie włosy; bo nakładam go na całą ich długość, nie tylko na same końcówki. Dzięki niemu włosy się nie puszą, nie odstają, za to ładnie pachną i błyszczą :)

Używam tego produktu od:PÓŁ ROKU
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

Taki se..

Taki olej. Taki sam efekt uzyskamy oliwką, niby wlosy nabierają jakiegoś tam połysku, ale absolutnie nie poprawia ich stanu. Drogi, dziwnie pachnie, no taki olej po prostu..

Jestem na nie!

Jakoś nie przekonałam się do tego kosmetyku, pomimo tego, że cała seria matrixa nie jest zła jednak to serum tak naprawdę nic mi nie dało. Nie zauważyłam żadnej poprawy kondycji moich końcówek.Według mnie jest wiele dużo lepszych kosmetyków o podobnym działaniu, ale dających lepsze efekty.

Używam tego produktu od:pól roku

Taki....

Jakos szczegolnie zachwycona nie jestem dlatego daje tlyko 3 gwiazdki
nie zauwazylam pioronującej poprawy jesli chodzi o rozdwojone koncowki...stosuję to serum tylko przed prostowaniem bo chwonilo przed cieplem prostownicy...ale czy to cos daje? byc moze...
no i tez trzeba uwazac zeby nie nalozyc zbyt duzej ilosci bo wlosy bedą tłuste..
duzy plus za wydajnosc

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: pól pierwszego

lsniace wlosy !!

Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku, poniewaz po pierwsze - wlosy bardzo lsnia i sa idealnie gladkie. po drugie samo nakladanie to duzo przyjemnosci, jest jedwabisty. po trzecie, ma sliczny zapach. A po czwarte - w polaczeniu z szamponem i odzywka z tej serii dziala cuda - wlosy lsniace, wygladzone, zdrowe!

Używam tego produktu od: 2005 roku

Działa!!

Długie, kręcone włosy-właściwa pielęgnać oto jest zadanie! Używałam jedwabiu, maseczek, szamponów, balsamów etc. zanim fryzjer nie powiedział TNIEMY!! Tyle lat ja i długie włosy. Zapoznał mnie z kosmetykami MATRIX. I to był strzał w dziesiątkę!
Ja widzę same plusy:
+ dużo mniej rozdwojonych końcówek o 99%
+ cena bardzo dobra do wydajności kosmetyku
+nie obciąża włosów
+ujarzmi loki
+włosy po nim mają piękny blask
+włosy nie puszą się
+ odstawiłam lakiery, pianki itd
+piękny zapach
+wygodne opakowanie
+ nietłusta konsystencja, nie przetłuszczają się włosy po nim

Brak minusów dla mnie. Polecam!!! Napewno będzie spełniać swoje zadanie, jeśli zainwestujecie i kupicie oryginalny a nie podróbki na allegro.Dodam, że płaciłam 46zł, mam go połowę po 6 miesiącach stosowania po każdym myciu, a mam włosy b.długie.

Używam tego produktu od:6miesięcy

mogłoby byc lepiej

szczerze mowiac myslalam ze bedzie lepiej, tzn efek po zastosowaniu jest, włosy nie są sianowate, lśnią ale potem wracaja do poprzedniego stanu, no moze są ciut w lepszej kondycji, w sumie nie jest zle ale mogłoby byc lepiej

Używam tego produktu od:4 miesiecy

Taki sobie!!

Kolejny produkt z Matrixa z którego jestem nie zadowolona. Szkoda tylko tych wydanych pieniędzy!! Wcale nie spowodował że moje włosy przestały się puszyć, kondycja końcówek jaka była taka została, mimo stosowania tego serum. Na domiar złego częściej musiałam myć włosy, bowiem serum to powodowało obciążenie włosów - mimo, że dawałam tylko odrobinę tego produktu na końcówki. Mega wydajny!! O niebo lepszy jest jedwab!!

Używam tego produktu od: używałam ok. 7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: mam jeszcze 1/2 opakowania

dla mnie ok :)

nie oczekuje od tego serum żeby uratowało w 100 % moje zniszczone końcówki i tak trzeba je od czasu do czasu podcinać, w końcu cudów nie ma! ale teraz do rzeczy za co je tak lubię, przede wszystkim że potrafi świetnie zamaskować moje pierzaste końce włosów, ładnie je skleja i podkreśla i o to chodzi !!! :)
ps. jak dla mnie, dużo lepsze od jedwabiu farouka!

Używam tego produktu od:1 mies