Zimowy Komfort, Ochronny krem do rąk

Zimowy Komfort, Ochronny krem do rąk

Specjalny, zimowy krem ochronny do rąk. Zapewnia komfortowe zabezpieczenie skóry dłoni przed wpływem ekstremalnych warunków pogodowych. Dzięki właściwie dobranej formule przeciwdziała podrażnieniom powstałym na skutek niskich temperatur. Krem posiada znakomite właściwości pielęgnacyjne, wygładza i uelastycznia. Zastosowanie wyciągu z oczaru wirginijskiego wpływa na poprawę ukrwienia skóry, działa ujędrniająco. Zawartość wosku pszczelego wspomaga działanie ochronne kremu.

Cena: ok. 6zł / 125ml

b. dobry krem

Dużo czasu spędzam w laboratorium gdzie moje dłonie są narażone na kontakt z mocnymi odczynnikami, ostrymi środkami dezynfekcji i rękawiczkami z wysuszaącym talkiem. Długo szukałam dobrego kremu no i znalazłam. Wspaniale nawilża na długi czas, jakies 2-3h a dla mnie to juz dobry wynik bo mam bardzo suche dłonie. Jest gęsty i ciężki, może i topornie sie go używa ale działa i to jest najważniejsze. Nie tłuści rąk. Odżywia skórki, nałożony na paznokcie dobrze się nimi zajmie. Tani, wydajny, dający porządane efekty- POLECAM :)

Używam tego produktu od: 3msc z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa

Miłe zaskoczenie:)

Nie miałam do tej pory przekonania do kosmetyków Mincer i gdybym nie dostała tego kremu w prezencie, zapewne sama nie kupiłabym sobie nigdy. Pewnie żałowałabym bo to naprawdę dobry kosmetyk:) Krem ma bardzo gęstą , tłustą konsystencję i fajny zapach- jakby miodu, wosku pszczelego (?). Aby nasmarować dłonie, nalezy wycisnąć z tubki niewielką ilość, bo większa może dać nam wrażenie smalcu na dłoniach. Krem wchłania się początkowo dość długo, ale na koniec nie pozostawia tłustej warstwy. Bardzo dobrze nawilża i odżywia dłonie, odkąd jego używam przestało mi dokuczać uciążliwe uczucie suchości rąk. Polecam :)