Multiplay Eye Pencil (wodoodporna kredka do powiek 3 w 1)

Multiplay Eye Pencil (wodoodporna kredka do powiek 3 w 1)

Miękka kredka do oczu o potrójnym zastosowaniu:
1) Kajal do wewnętrznej powieki
- intensywny kolor
- ultra miękka i łagodna konsystencja
- równa kreska
2) Kredka do zewnętrznej powieki
- dokładne rozprowadzenie
- łatwa i wygodna aplikacja
- trwały makijaż
3) Cień do powiek
- intensywne odcienie
- możliwość cieniowania
Kredkę Multiplay wyróżnia kremowa konsystencja bazująca na olejkach silikonowych. Dzięki perfekcyjnej miękkości kredkę łatwo i szybko nakłada się na powiekę. Multiplay nie kruszy się i nie rozmazuje w ciągu dnia. Jest wodoodporna.
Kredka posiada właściwości nawilżające i łagodzące dzięki swoim składnikom aktywnym:
- olejkowi z jojoby
- witaminie E
- olejkowi z nasion bawełny
Nowa lateksowa gąbeczka do aplikacji! Dzięki niej można mieszać kolory i rozcierać kredkę na powiekach tak, aby imitowała cienie.
Multiplay jest dostępna w 9 kolorach do wyboru:
08 basic brun
09 smoked black

Cena: ok. 40 zł

Dobra kredka

Uzywam ja glownie w wewnetrzny kacik i czasem na linie wodna oka. Jest wydajna i ma dobra pigmentacje. Nie jest jednak najtansza, kosztuje juz ok 55-60zl. Plus za trwalosc, wiele kredek u mnie nie przetrwala tyle co ta..

niezła

Kredka jest bardzo miękka, ale dzięki temu bardzo łatwo ją nałożyć. Z drugiej strony ma gąbeczkę, którą używam w celu roztarcia dolnej kreski i spisuje się w tej roli całkiem dobrze. Bardzo źle się ją temperuje. Do plusów należy zaliczyć bardzo mocną, wyraźną czerń którą można nią uzyskać. Na górnej powiece się mi nie rozmazuje, na dolnej niestety troszeczkę tak.

Znakomita,

Lubię malować oczy kredkami i miałam ich juz dużo, różnych firm. Multiplay jest w ścisłym gronie moich faworytów. Jest miękka, bardzo łatwo sie nią maluje. Jest bardzo trwała - nienaruszona wytrzymuje cały dzień.
Ma też wady - dziwne, niepraktyczne kopytko, które nie spełnia swojej funkcji, ale ja go nie używam, więc nie boleję nad tym.
I jeszcze jedno - trudno sie ją temperuje, bo jest bardzo miękka. Ja temperuję ją nożykiem introligatorskim (jak zreszta wszystkie moje kredki) co powoduje, że straty podczas temperowania są absolutnie zminimalizowane.
No i piekne kolory! Ja mam kolor 07. Naprawdę niezwykły kolor, który bardzo polecam do szaro-zielono-niebieskich oczu. Wcale nie jest awangardowy, a pieknie podkreśla kolor tęczówki.

Trik Mistrza Marzena Górak

Kredka świetna

Jestem jej wierna od ponad roku :) miękka kredka,która swietnie sie rozprowadza dzięki gabce załączonej na drugim jej końcu .nie rozmazuje sie,bardzo długo utrzymuje. Cena tez jes ok;) w Douglasie zapłaciłam coś ok.50zl

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 2cale

dlaczego ma tak słabą ocenę?!?!?!?!

używam czarnej kredki, która z linii wodnej NIE ZNIKA!

moje pierwsze wrażenia nie były zbyt pozytywne, bo kredka wydawała mi się miękka jak plastelina, ale...

przetestowałam już wiele tego typu kosmetyków, od tańszych po najdroższe i każda z nich wymagała co godzinnych poprawek na linii wodnej.
ale nie Multiplay... maluję linię wodnę na czarno przed wyjściem do pracy, a po powrocie ani milimetr nie jest zmazany. nie rozmazuje się, nie tworzy efektu pandy, jest po prostu moim ideałem... świetnie sprawdza się także na linii górnej.

pół gwiazdki odejmuję za tę gąbeczkę do rozmazywania, uważam że jej kształt jest niepraktyczny.

szkoda, że udało mi się ją tylko jednorazowo kupić na allegro za 13 zł, ale myślę, że swojej ceny regularnej jest warta.

Używam tego produktu od: 4 miesiące?
Ilość zużytych opakowań: jedno, zasadzam się na więcej w innych kolorach

Może być

Całkiem fajna kredka, faktycznie bardzo miekka, co z jednej strony jest zaletą, z drugiej jednak wadą, bo lubi się rozmazywać. Kreska na górnej powiece trzyma mi się ładnie, natomiast na dolnej lubi się ścierać, mazać, kruszyć. Mam kolor czarny i faktycznie jest to piękna głęboka czerń. Na moje potrzeby może być, wolę, aby kredka była za miękka niż za twarda:)

nie polecam

Posiadam kolory - czarny, biały niebieski metaliczny, różowy metaliczny i fioletowy.
Na szczęście kredki dostałam do innych produktów sprzedaży bo szkoda pieniędzy.

Pół gwiazdki za ładne kolory, poza tym same minusy.
Kredka jest przede wszystkim za miękka. Wyjtkiem jest biała która jest tak twarda, że niemożliwe jest używanie jej na linię wodną.
Malując kręskę blisko linii rzęs zarowno górnych jak i dolnych potwornie je skleja i bryli się.
Kredka posiada mini gąbeczkę do rozcierania ale zamiast ją rozcierać to wyciera.

Metaliczne kredki posiadają drobinki brokatu które błyszczą się na całej nawet po zmyciu makijażu.

Ilość zużytych opakowań: 5 kolorów kredki

Świetna - ale uczula

Zachwyciłam się nią. Świetnie się rozprowadza, jest miękka i kremowa, ma piękny fioletowy kolor. Niestety, okazało się po kilku użyciach, że mój nowy kolor oczu - czerwony, to zasługa tej kredki. Z ogromnym żalem musiałam z niej zrezygnować. Do wykorzystania została mi druga końcówka kredki, czyli gąbeczka.

Rewelacja na rynku......

Uzywam tych kredek juz 6 lat. Jestem zaachwycona kolorem nr 14, lekki odcień zieleni turkusowej.
Kredka nie podraznia a ja noszę okulary korekcyjne, kreska na linii wodnej utrzymuje się 2 dni, na górnej powiece 24 h.
Zmywam ją oliwką, żeby nie draznic mechanicznie oczu. Odcienie są piękne, mozna wystylizowac oko na dzienne i wieczorowe. Próbowałam znaleźć inną ale powiem szczerze nie znalazłam a testowałam 6 innych marek. Polecam Pupę każdej kobiecie, która ma zdrowe oczy.

Ilość zużytych opakowań: trudno zliczyć

nie polecam

Kredka niestety uczula, i to poważnie. Nie życzę nikomu takich problemów z oczami, jakie ja miałam po tej kredce. Użyłam jej raz i więcej tego nie zrobię ;)

Owszem, kolor ładny, ale co mi po tym ;)
Alergikom nie polecam.

Pół gwiazdki za ładny odcień czarnego.

Używam tego produktu od: użyłam go raz
Ilość zużytych opakowań: jedno zastosowanie

Nie polecam!

Posiadam kredkę nr 08.

Niestety nie spełniła moich oczekiwań. Jest tak miękka, że ciężko nią zrobić precyzyjną kreskę, lubi się łamać i źle się temperuje. Cena też jest znaczna - pamiętam, że kupowałam ją za 40 zł, oczekiwałam w związku z tym znacznie lepszego kosmetyku.

Jedynym plusem jest ciekawa kolorystyka, nie znalazłam dotąd drugiej takiej kredki o kolorze zimnego, delikatnego brązu.

Ilość zużytych opakowań: połowa kredki

Piątka z plusem

Jest wspaniała.
Od niej zaczęła się moja przygoda z kreską na powiece.
Bardzo łatwo się aplikuje, łatwo wyciera w przypadku błędu. Jest miękka.
Ładne kolory - dobra gama.
Bardzo dobra.

Używam tego produktu od: 2 msc