Luminelle, Mascara Veloute Super Creme (tusz do rzęs)

Luminelle, Mascara Veloute Super Creme (tusz do rzęs)

Tusz do rzęs w czterech kolorach: czarny, intensywnie brązowy (nie żaden brązowo-czarny), fioletowy i granatowy. Buteleczka tuszu jest pękata i mała, przez co rączka jest krótka i niewygodna, spiralka niepraktyczna.

Cena: 6,5 euro / 10 ml

Ładny kolor nic pozatym

Jestem posiadaczką odcienia niebieskiego, który jest naprawdę piękny, ale niestety szczoteczka mascary jest straszna..

Plusy:

:) kolor
:) ładne, estetyczne opakowanie

Minusy:

:( skleja rzęsy
:( nie rozdziela
:( nie pogrubia
:( nie wydłuża

kompletna pomyłka

powinna być w opcji <kupna ponownego> rubryka <nigdy w życiu, choćby mnie krajali> to by chyba odpowiadało moim uczuciom do tego tuszu.
Tusz z pozou normalny. W buteleczce nieco rzadka konsystencja, ale myślałam ze będzie OK, głęboka czerń, pani w drogerii wspominała coś o naturalnie wyglądającym trwałym makijażu :)
Niby wszystko super, ale:
@beznadziejnie niewygodna szczoteczka, zupełnie niekształtna i bardzo niefunkcjonalna
@trwałość tuszu na rzęsach wyliczam na jakąś godzinę, jak już mu się uda wyschnąć, potem zaczyna się koszmar-osypuje się jak żaden inny
@wysychanie tuszu trwa i trwa, w życiu nie miałam tuszu któremu tyle to zajmowało
@nieodporny na wilgoć-nie mówię wodę, ale wilgoć-wystarczy mgła żeby zaczął sie rozmazywać
Jako, że kobieta ze mnie oszczędna,próbowałam go używać, ale poległam. Oddałam go babci-która twierdziła, że nie umiem się malować, po tym jak przed szkoleniem zmienił mnie w pandę i weszłam na salę z czarnymi kółkami wokół oczu (rozmazał sie i pod okiem i górnej powiece-jeden raz w życiu mi się coś takiego zdarzyło, właśnie z tym tuszem). Dodam, że babcia go wyrzuciła do śmieci po tygodniu mniej więcej.

Używam tego produktu od: około tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 i nigdy więcej-skutecznie zniechęcił mnie do swojego producenta.

dziad

mialam dwa: czarny i niebieski

efekty: brak, w ogole nie widac go na rzesach a po 2 godzinach strasznie sie osypuje i kruszy, wygladalam okropnie

NIE POLECAM

Używam tego produktu od:rok temu przez chwile (wyrzucilam)
Ilość zużytych opakowań:napoczete 2

Manicure - glitter nails

jedyny...

mam kompletnie odmienne zdanie na temat tego tuszu-fantastyczna szczoteczka, idealna konsystencja a przy odrobinie wprawy można wyczarować naprawdę niebanalny efekt. to zdecydowanie najlepszy tusz jaki miałam i chyba jedyny, jaki tolerowały moje oczy przez dłuższy czas.

problem tylko w tym, że już wycofali go ze sprzedaży, dlatego jeśli ktoś spotkałby się jeszcze gdzieś z nim, to błagam-DAJCIE ZNAć !!!!

Używam tego produktu od:przez kilka lat
Ilość zużytych opakowań:nie jestem w stanie zliczyć....

to chyba jakiś żart....

Tusz to raczej pasta do butów w opakowaniu do tuszu....chociaż opakowanie też się niezupełnie do tuszu nadaje bo szczoteczka jest kompletnie do kitu! Udaje jej się zrobić z rzęsami rzecz niesłychaną. Skleja je bez pomalowania tuszem! Brawo! Rzęsy wyglądają jak nieumalowane ale posklejane.
Jak już chce się nałożyć więcej tuszu to zaraz zaczyna się przypominać pandę.
Próbowałam nakładać tusz szczoteczką od innego tuszu...efekt lepszy, ale jednak sam tusz też dobrze sobie radzi z oszpeceniem oka. Zaraz się zaczyna mazać.
Wylądował w śmieciach.

Sympatyczny:)

Jest to chyba jedyny tusz do rzęs jaki miałam, bo nie używam, bo mam mega długie rzęsy, podkręcone i nie musze z nimi nic robić i tak się mnie ludzie pytają jakiego tuszu używam:D Faaajnie mam:) Nie licząc wizyt u okulistki, która mi depiluje nadmiar rzęs, wrastających w głąb oczu:( Ten tusz nic z nimi nie robił, nie sklejał, tylko bardzo ładnie je "uwidaczniał". Nadawał im inetnsywny kolorek (czarny miałam), były takie naturalne i śliczne. Dobrze rozdzielone, ale nie jakoś każda osobno (tak mi się nie podoba), tylko tak łądnie:) Miło go wspominam i może jeszcze kupię, na razie jestem przy kryształowym zelu z Avonu:)

Osypuje się...

Mam wodoodporny i nie jestem zachwycona. Co prawda konsystencję ma przyjemną, szczoteczki też mi się dobrze używa, efekt mi się podoba, gdyż jest naturalny. Ale co z tego, skoro bardzo szybko tusz się osypuje? Bez wsadzania paluchów do oczu i innych tym podobnych działań i tak wyglądam jak miś panda. To ja dziękuję.

Za to do wodoodporności przyczepić się nie można.

ilość zużytych opakowań: pierwsze

fatalny

Bardzo kiepski tusz. Nie wydłuża, nie pogrubia, nie podkręca. Kupiłam wersję wodoodporną-rzeczywiście w tym przypadku się sprawdza. Druga zaleta to kolory. Mimo wszystko nie polecam. Opakowanie nieporęczne, pękate, spiralka za wielka na krótkiej rączce.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Właściwie nie wiem po co go kupiłam, chyba dla bajecznego niebieskiego koloru. Cała reszta - do niczego.

faktycznie kremowy

Ten tusz nazywa się "kremowy tusz do rzęs" i rzeczywiście jest kremowy - nakłada się go bardzo lekko, jest niewyczuwalny, zasycha bardzo powoli, można długo tuszować, rozczesywać i układać rzęsy, a po wyschnięciu rzęsy nie są sztywne. Daje naturalny efekt i chyba dlatego nie do końca mnie przekonał, bo wolę bardziej widoczny efekt. Opakowanie nieładne, a szczoteczka bardzo duża.

polecam

Szczerze mowiac uwielbiam ten tusz i nie zgadzam sie z opiniami że skleja czy ze go nie widac na rzesach.Jedyne z czym moge sie zgodzic w tych osadach to rzeczywiscie nie jest super trwaly.Mimo wszystko jest jednym z moich ulubionych tuszy, ja nie lubie mocnego makijażu dlatego ten w zupelnosci mi wystarcza:)) Wystarczy delikatnie podkrecic zalotka, musnac rzesy tuszem i gotowe- delikatnie podkreslone w naturalnu sposob oczy:) Dodatkowym plusem jest to iz jest bardzo wydajny:)ma 10ml i nie wysycha:) Bardzo go lubie!!!!...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:dużo:3czarnego,1brazowego,2niebieskiego:) ...
Recenzja: ...

okropnosc....

sama dzis sie zastanawiam co mnie skusiło do zakupu tego tuszu. ma same w mnie wady!:
-skleja rzęsy
-jest nietrwały
-kruszy sie
-szybko wysycha w buteleczce
-jest drogi jak na jakosc
zalety jakie znalazlam:
-intensywny kolor
-wygodne opakowanie

ten kolor...

mam kolor wododporny niebieski a raczej ultramaryne i dlatego uwielbiam ten tusz, nigdzie nie znalazlam tak odjechanego koloru jaki ma ta maskara, maluje sie nia w wakcje jak ide nad jeziorka poplywac bo trzyma sie bardzo dobrze, slicznie wyglada jesli na pocztaku pomaluje sie rzesy na czarno a potem ich koncowki ta maskara na niebiesko